Zajímavé a originální postavy

Obecné diskuze nezávislé na herním systému či světě.
Zwire
Příspěvky: 35
Registrován: 27. 6. 2021, 20:27

Zajímavé a originální postavy

Příspěvek od Zwire »

Zdarte, jaké jste měli nebo jaké jste potkali originální herní postavy?

Například:
Barbar - starý a vysloužilý bojovník, který se vydal do světa, aby někde umřel čestně v boji a vysloužil si místo ve "Valhale", místo aby umřel doma v posteli.
Černokněžník - "kladná povaha", ale upsal svoji duši démonovi, například když jeho milovaná osoba uvízla v hořícím domě, tak prosil své bohy o její záchranu, ale nic mu nepomohlo, tak ze zoufalství požádal i démony o pomoc a jeden mu pomohl/musel se mu upsat. Zde mám na mysli hlavně kontrast postavy s "kladným zázemím", které se ale musela upsat démonovi a ten po něm potom chce dělat špatné věci.
Bard - dříve úspěšný bard, ale má tvůrčí blok, tak se vydal do světa najít inspiraci a chuť opět tvořit.

apod... Děkuji
Uživatelský avatar
Vaarsuvis
Příspěvky: 689
Registrován: 15. 2. 2008, 10:42

Re: Zajímavé a originální postavy

Příspěvek od Vaarsuvis »

Ahoj, zde jsou koncepty, které mám v hlavě už dlouho, ale zatím jsem neměl šanci je rozehrát:
Paladin - klasický paladin, ale místo obvyklého evropského rytíře by šlo o kulturně odlišnou osobu, např. pouštní nomád, kmenový válečník, stepní kozák apod.
Alchymista - ve skutečnosti známý cukrář, jehož výrobky mají rozličné vlasnosti (refluffnuté lektvary)
Bard - tahá s sebou velký zápisník, do kterého zapisuje úplně vše, na co narazí: rostliny, zvířata, pohádky, nářečí, technologie, apod. S jeho kolegy pracuje na projektu zvaném "Encyklopedie".
Za tento příspěvek děkují uživateli Vaarsuvis:
Selhan
Odpovědět

Zpět na „O hraní obecně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů