Hledají se hráči pro Hot Spring Island v systému Svitky Hrdinů

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů. A inzeráty RPG produktů. Všechno "přehledně" v jedné sekci!
Nordoslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nordoslav »

Hot Spring Island je slavný fantasy sandbox. Hráči prozkoumávají tajemný ostrov plný divoké fauny u flóry, starých elfích ruin, ogrů, mluvících stromů, oranžového slizu a dalších veselostí.

Pokud neznáte, mrkněte se na databázi https://rpgforum.cz/anotace/dark-hot-spring-island

Z plánované dlouhodobé kampaně nám vypadli dva lidi a tak hledám náhradníky, čeká se délka ke dvaceti sezením, s tempem hraní dvakrát měsíčně jde o zábavu na celý rok.

Hrát se bude přes Discord.

Hrát se bude v systému Svitky hrdinů – jedná se o oji vlastní fantasy implementaci PbtA kompatibilní s OSR moduly.

Sezení 0 a 1 se plánuje na tento čtvrtek a pátek.

V přípdě zájmu mě kontaktujte ideálně skrze discord Nord.Ninja!#7384 nebo na email cz.nord@gmail.com, zde na foru se v poslední době objevuju spíše sporadicky.
Za tento příspěvek děkují uživateli Nordoslav:
Bifi
Ahoj, já jsem Nordst Fuchs!
Líbí se vám myšlenka OSR, ale odrazuje vás, že pravidla jsou primárně renesanci důvodů pro přejití na 5E?

Mám tu něco pro vás - OSR kompatibilní fantasy PbtA, které je pořád pružné, pořád generuje příběh, ale neboří moduly a dá se v něm pěkně šmatlat po hexících: SVITKY HRDINŮ
Vše o pravidlech a o hrách zde: https://discord.gg/Mks4DzzMJ7
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledají se hráči pro Hot Spring Island v systému Svitky Hrdinů

Příspěvek od Markus »

Hot Springs Island je super cool, běžte do toho!

Já teď hraju ve dvou kampaních naživo, takže so online hraní nepůjdu, ale vyjadřuji podporu!

Zajímaly by mě i zápisy.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“