Sběratel příběhů (Nord)

V letošním podzimním ročníku RPG Kuchyně tvoříme jednostránkové dungeony!
Uživatelský avatar
Nordoslav
Příspěvky: 750
Registrován: 24. 10. 2017, 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběratel příběhů (Nord)

Příspěvek od Nordoslav »

Děkuju moc za zpětnou vazbu

Taky mě překvapuje že má zahrada strop, měl jsem cool představu vnitřní zahrady a cool představu hmyzáku dělajících tapisérii a nějak mi nedošlo, že tyhle dvě představy nejsou kompatibilní

Dvanáct tapisérií, ha, původní vize byla dvacet! Ale asi nejzásadnější chyba byla náhodné tapisérie, kdy jsem byl pod vlivem mechaniky ze Stygyiny knihovny a prostě by bylo lepší je dát na pevno a mohl bych si víc vyhrát s tím, přes které volby hráči půjdou a odpadla by potřeba rozřezáva všechno. myslím, že rozžezáván jako postup je dobré aby hráči museli vypouštět věci ale pravda je, že bez kontextu toho může být moc a příliš velká nuda.

IJnak spousta věi co píšeš padla za oběť formátu, njvíc je to znát na výbavě domu, kterou jsem prostě neměl kam dát a tak jsem ji jen aspoň atmosféricky načrtl do jendoho odstavce.

Stejně tak by dostaly víc prostoru i legendy, představuju si každou tapisérii na jednu dvoustranu kdy krom herního využití by byla i samotná legenda sepsaná jako zdroj inspirace a podobně.

Co se týče opouštění a neopouštění... upřímně moc tam autorský záměr nebyl... mě myšlenka na legendy uvězněné v tapisériích napadla hned po naházení prvků, ale mělo to být arabské. Pak jsem si uvědomil že o arábii vím prd, ale docela znám Japonsko, tak jsem to přeorientoval... a pak jsem se na to vyflákl, pak jsem musel organizovat comiccon a pak bylo pondělí a já měl půl dne abyc to celé sepsal (naštěstí jsem měl na comicconu hned dvě přednášky o mytologii, a obecně mám docla velký přehled o japonských mátech, takže toi šlo od ruky) ale ve finále je tam spousta věci nedotažených nebo nedomyšlených.

Možná se jednou hecnu (až dodělám další čtyři svoje projekty) a fakt z toho udělám plnohodnotnou věc.

Strašně ale děkuju za zpětnou vazbu, hodně i to opmáhá vidět na co si dát pozoro a kde se moje očekávání totálně minulo s nějakou praxí a reálným světě. Fakt si vážím toho, že jsi našel čas sepsat takhle důkladný report.
Ahoj, já jsem Nordst Fuchs a tohle je DRAČÁK: THE NEXT GENERATION!
:!: Fantasy PbtA které klade důraz na fikci v kulisách povědomé fantasy, ale zároveň je tam hodně originalnich prvku, které z her dělaji nové zážitky.
:!: Jednoduchý systém tvorby postav, který ovšem nabízí mnoho možností a voleb na výběr a produkuje unikátní, nezaměnitelné a velmi hratelné a zábavné charaktery.
:!: Jednoduchý systém hry ve kterém můžete hrát aniž byste nad ním museli pořád přemýšlet.

:arrow? Vše o pravidlech a o hrách zde: https://discord.gg/Mks4DzzMJ7
:arrow? A vlákno tady: https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?t=16363
Odpovědět

Zpět na „Dungeonová kuchyně 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů