Hledám Dnd partu

Komunitní sekce o akcích a organizaci hraní. Diskuze o veřejných akcích a conech. Seznamka pro shánění spoluhráčů. A inzeráty RPG produktů. Všechno "přehledně" v jedné sekci!
Alreq'luir
Příspěvky: 2
Registrován: 1. 7. 2021, 17:26

Hledám Dnd partu

Příspěvek od Alreq'luir »

Zdravím všechny, kdo čtou následující psaní.
Je to již delší doba, kdy jsem naposledy hrál DnD a upřímně už z toho začínám mít absťák a nedaří se mi najít skupinu, která by mně přijala. Už několikrát se stalo, že mě nějaká parta přijala, ale skončila hned po ani dvou-třech sessions. Proto zde obracím a hledám nějakou skupinu, která by mě přijala jako posilu či dalšího do svých řad v různorodých světech za bezpočtem dobrodružství s nejistým osudem.
Zatím mám jen zkušenosti s hraním online přes Discord a roll 20, takže bych u tohoto způsobu prozatím zůstal, ale po seznámení s hráči bych rád zkusil i hraní osobně. Zatím jsem hrál jen DnD 5e.
Jsem v blízkosti Prahy a pokud by nějaká skupina mě byla ochotna přijmout mezi sebe a po dohodě bych neměl problém dojíždět.
V případě, že by se tu našla taková skupina, nebojte se mě kontaktovat přes tuto platformu, email (jakub.123.456@seznam.cz)či discord (Samgruel#2341).
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: vojta_h3 a 1 host