[Otevřeno] Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Old Salt Gorg
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 8. 2018, 23:39

[Otevřeno] Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Old Salt Gorg »

Ahoj,

říkám si, že za zeptání nic nedám a třeba se někdo najde. Hrávám často 5e ale už dlouho mi leží v hlavně Dračí Doupě 2. Pravidla mám nastudované a některé pasáže znám snad i po zpátku neboť mi přišli hrozně super a jako skvělý koncept tak sem jimi byl chvíli posedlý. Bohužel, bydlím už dva roky v Anglii a tak nemám nikoho s kým bych si mohl doopravdy zahrát.
Rád bych si tedy potvrdil či vyvrátil můj postoj k DrD 2. Ono to v té knížce zní všechno skvěle, ale jeden doopravdy neví dokud si to párkrát nezahraje....

Hledám zkušenější hráče ale i úplné nováčky, zkrátka kohokoliv kdo by byl ochotný si zahrát Dračí Doupě 2 online na roll20 nebo jen přes Discord. Mám celkem dost zkušeností jako DM 5e takže se milerád ujmu role PJ, pokud se ovšem najde někdo ostřílenější v systému tak mu klidně roli přenechám.

Co se týče času tak mě vyhovuje kterýkoliv den v týdnu zhruba od 18:30 kromě pondělí nebo potom víkendy úplně kdykoliv.

Kdyby měl někdo zájem tak prosím zanechte komentář od kolika a které dny by vám vyhovovali!
Naposledy upravil(a) Old Salt Gorg dne 2. 1. 2019, 11:23, celkem upraveno 2 x.
Erevan
Příspěvky: 154
Registrován: 25. 6. 2013, 13:24

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Erevan »

Ahoj,
hlásím se do party. Přes Discord hraji se svoji družinou, takže s tím nebude problém.
Časově je to teď přes léto horší, ale kromě 15.-22. 8. mohu kterýkoli všední den kromě soboty od těch ca 18:30.
DrD 2 hraji od jeho vydání, tuším v roce 2011, jako PH(=PJ). Preferuji hraní za vlastní postavu, to jsem si zatím zahrál jen 2x.
Old Salt Gorg
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 8. 2018, 23:39

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Old Salt Gorg »

Super! Tak kdyz se najdou alespon dalsi dva zajemci tak to muzem rozjet. :) Dik za zpravu.
Gabp
Příspěvky: 2
Registrován: 28. 7. 2017, 20:09

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Gabp »

Ahoj, rada by som sa pridala. Som úplný nováčik, zatiaľ som robila iba DM pre kamošov s cieľom ich navnadiť na DnD ale zatiaľ nie úplne úspešne. :) Časovo sa viem prispôsobiť ale leto je leto, a možno sa niečo objaví. Roll20 úplne neovládam.
Erevan
Příspěvky: 154
Registrován: 25. 6. 2013, 13:24

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Erevan »

Já jsem se zaregistroval na Roll20 před pár dny a chystám se tam přejít se svoji družinkou, má to docela pěkné vychytávky a není to složité na ovládání. Dobré je, že to zvládá všechny různé hody kostek, tzn. i pro potřeby DrD II.
Old Salt Gorg
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 8. 2018, 23:39

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Old Salt Gorg »

Cau Gabp, diky za napsani!
Roll20 je velmi jednoduche na ovladani, obzvlaste pro hrace, DM (jako vzdycky) odvadi tu tezsi praci. :D

Erevan, Gabp kdybyste vedeli jeste o nekom kdo by chtel hrat tak dejte vedet. 3 hraci + Dm uz je hratelne, 4+ DM by bylo jeste lepsi!
(Omlouvam se za chybejici diakritiku ale v praci mam pouze anglickou klavesnici)
Erevan
Příspěvky: 154
Registrován: 25. 6. 2013, 13:24

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Erevan »

Budu teď dva týdny na dovče, pokud by se mezitím nikdo další nepřihlásil, tak bych zkusit zlanařit 2 lidi ode mě z družiny.
Uživatelský avatar
Fafrin
Příspěvky: 2384
Registrován: 4. 3. 2010, 22:15
Bydliště: Olomouc

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Fafrin »

S časem jsem na tom bídně, ale možná bych se někdy přidal.

Dlouho chovám v hlavě ideu na roll20 nebo podobné platformě pravidla DrD2 částečně namodulovat, tak bych se to naučil alespoň ovládat.

(18:30 je pro mě obecně dost brzo, bývám ještě v práci, ale některé týdny by to jít mělo.)
DrD 1.x od roku 1996, od 1997 jako PJ. Bývalý ORG, občasný LARPař. DrDII since beginning.
Martakus
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 8. 2018, 14:59

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Martakus »

Zdravím, rád bych se zeptal jestli je ještě možné se připojit?

Dračí doupě II jsem již hrál jako PJ ale rád bych si to zkusil i jako hráč.S mojí skupinou jsme hráli přes discord na roll20, takže s tím problém nemám.

Časově nemám žádný problém až do konce prázdnin. Pak se uvidí podle školy.
Uživatelský avatar
Daaron
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 1. 2016, 12:38
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Daaron »

Zdravím, rád bych se taky přidal, mám zkušenosti jak s dnd tak drd II, ale už dlouho jsem chtěl zkusit zahrát dvojku přes roll20.

Mohl bych hrát co ob týden, tj. každý lichý týden :/ mám totiž ranní/odpolední. Kdybys měl hodně zájemců, tak bys třeba mohl zvážit udělat dvě družiny, ale aby se ti to nepletlo.
Co děláš pro sebe, děláš pro druhé. Co děláš pro druhé, děláš pro sebe.
Old Salt Gorg
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 8. 2018, 23:39

Re: Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Old Salt Gorg »

Ahoj Daaron a Martakus!

Diky za zpravu, bohuzel to vypada ze uz mame plno. Kdyby se uvolnilo misto tak se urcite ozvu do soukrome zpavy.
Velice rad bych jel dve druzinky ale to je z hlediska dalsich aktivit a prace naprosto nerealne, promin.
Old Salt Gorg
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 8. 2018, 23:39

Re: [Otevřeno] Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Old Salt Gorg »

Odpadl nám jeden hráč a tak hledáme někoho kdo se připojí k udatným Skálobijcům!
Hrajeme v úterky od 19.00 do 22.00 přes Discord a roll20.

Kampaň se odehrává ve světě Tauril, ovšem přizpůsobený představám PJ a hráčů.
Do družinky by se nám ideálně hodil lovec/hraničář/šaman. Momentálně jsou hráči na levelu 8.

Pokud máš čas a chuť, dej prosím vědět zde, do PM a nebo i na Discord - Old Salt Gorg#4825

Díky!!
Wester5536
Příspěvky: 4
Registrován: 6. 6. 2019, 08:41

Re: [Otevřeno] Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Wester5536 »

Zdravim, este fungujete? Mam nacitane parkrat pravidla reevidovanej drd2, ale hodilo by sa mi keby som si ich mohol skusit so skupinou ktora ich ovlada uz aj v praxi, moje predstava by bola skor mastickar - alchymista, ale prisposobim sa (vyhovovali by mi povolania s magiou)
Erevan
Příspěvky: 154
Registrován: 25. 6. 2013, 13:24

Re: [Otevřeno] Najdou se hráči na krátkou DrD 2 kampaň nebo oneshot? Online třeba na roll20

Příspěvek od Erevan »

Už není. Nakonec se to změnilo ve dvouletou kampaň po Taurilu, kterou jsme nedávno ukončili.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů