[META] {AW PbP} Záporáci - Nábor hráčů

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Uživatelský avatar
PánDobra
Příspěvky: 194
Registrován: 27. 12. 2017, 15:13

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od PánDobra »

Trocha povídání o doupatech:

Každý ze Záporáků by měl mít nějaké své doupě či místečko, na které se vrací a které je mu drahé. Ti z vás, co mají holding, establishment nebo workshop to mají celkem jasné - zkuste si je vybudovat tak, aby to nějaké pořádné doupátko či dungeon vytvořilo. Buďte při tom kreativní a klidně dělejte silné reflufy a zachovejte jen mechaniku (podobně jako to děláte se zbraněmi :clap: ).

Pokud to nemáte do začátku, ale můžete (a plánujete) si to vzít za level-up, popište si své doupátko tak, aby jste v příběhu vhodnou událostí při level-upu proměnili v plnohodnotné zázemí - třeba Lešij může od počátku mít své doupě v kamenném kruhu ve starém elfském hvozdu a pak s level-upem a holdingem se mu tam usadí kult, který ho uctívá.

Pokud nemáte stabilní zázemí ani za level-up, nebo si ho brát nechcete, tak máte dvě možnosti:
- i tak si nějaké doupě stanovte. Váš Záporák, případně jeho gang či followeři stejně musí někde přebývat - a opět, pokud nemáte gang od počátku, můžete si místo připravit tak, aby dávalo smysl, že se do něj časem gang nastěhuje.
- nebo se nastěhujte do dungu k někomu jinému. Přinejmenším Upír rozhodně bude mít na svém hradě spoustu místa ;o)

Na mapě jsem nastřelil nějaká zajímavá místečka a Záporáky rozmístil - mrkněte na ně, kdyby vám nevyhovovala, nebo kdybyste chtěli bydlet u někoho, tak si řekněte a já je vás ještě přesunu.

Aktualizovaná mapiška s prohozením Čerta a Ježibaby:
Mapa04.jpg

* Angel - Ježibaba - chaloupka na muří nožce v močálech na východě (a v ní případně infirmary)
* Battlebabe - Tygrodlačice - stavení v kopcích na jižní straně hřebenu, který se táhne prostředkem mapy, dost velké pro celou smečku
* Brainer - Čarodějka - opuštěné trpasličí doly pod horou uprostřet mapy (a v nich případně holding)
* Chopper - Skřetí kapitán - skřetí tábor pod horami v severní části mapy (a dost předpokládám, že až si někde dobije holding, tak se přestěhuje :D)
* Driver - Bezhlavý jezdec - bývalá strážní věž v průsmyku na planiny (a ve spodních patrech dost místa na stáje nebo jinou formu garáže)
* Gunlugger - Bazilišek - jeskyně na úpatí východní stěny stolové hory (a v ní dost místa na holding)
* Hardholder - Upír - velký hrad uprostřed mapy jako holding
* Hocus - Lešij - druidský kruh ve starém elfím lesním sídle (a v něm případně holding)
* MaestroD - Čert - strašidelný mlýn ve východní části mapy jako establishment - ještě dokreslím, až budu mít chvilku
* Savvyhead - Nekromantka - vysoká věž s laboratoří na skále nad mořem v západní části mapy
* Skinner - Víla - hvozd uprostřed mapy (a uvidíme, co případné vymyslí s establishmentem)

Samozřejmě, AW je "Let's play to discover", takže klidně se může stát, že příběh otočí vše úplně jiným směrem.
Pán Dobra
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Solfernus
Příspěvky: 103
Registrován: 22. 12. 2017, 16:32
Bydliště: Trosky

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Solfernus »

Rakša píše: 22. 12. 2017, 23:16 Hx[/b]:
Prosím, povězte mi všichni, zda vám můžu věřit nebo ne, a proč.
Můžeš mi věřit jen jediné - že mi nemůžeš věřit ani nos mezi očima. Sice uzavírám obchody a smlouvy a až puntíčkářsky trvám na jejich dodržování, ale nikdy si nemůžeš být jistá, jestli tam náhodou není nějaký háček, podmínka nebo způsob výkladu, který mi umožní si to celé kreativně otočit, jak se mi zlíbí. Inu, čiň čertu dobře, peklem se ti odvděčí...
"Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů! Stačí jediný podpis tady...a tady.
Ano, výhradně vlastní krví. To víte, byrokracie, to je peklo..."
Deník postavy
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Pieta »

Nakousnu jedno téma, out of character.

Rákšasové jsou démoni a obři lidojedi. A opravdoví tygři čas od času popadnou a schramstnou nějakého člověka. Modří už vědí, kam mířím. (:

Kdybyste někdo nechtěl, aby se tohle téma ve hře objevovalo (a nepotřebuju vědět důvod, stačí mi, že nechcete), tak mi napište sem nebo na rolz nebo soukromě, a já to z konceptu postavy potichu vypustím.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Tettigona »

S laskavým souhlasem hráčů si dovoluji zahrát si taktéž, v podobném režimu jako minule Grgura a Fionu.

Tettigona - Hocus

Obrázek

Vzhled:
žena,
šat, střižený ze zelené látky a svěžích listů, zdobený bronzem
nevinný výraz v levé části obličeje, pravá je zakrytá zvířecí lebkou,
oči říkájící "Nevím, co chci, ale chci to hned!",
štíhlá postava

Staty:
* COOL+1
* HARD-1
* HOT+1
* SHARP=0
* WEIRD+2

Moc:
4-BARTER
Její mocí je síla je les, který stráží. Když nechá vesničany sbírat v lese beztrestně klestí a lovce skolit nějakou tu srnu či divočáka a dostává za to od nich to, o co si řekne, moc lesa tím ale slábne.
Naopak když donutí vesničany lesu obětovat, pocestné uctívat ho a nebo komukoliv ukáže věšteckou sílu, kterou ji les dává, moc lesa sílí a stoupá.

Výbava:
Pozornost přitahující šaty, jinak nic, co by stálo za řeč.

Vztahy:
* Kdo z vás uctívá sílu mého lesa a následuje mne? (HX+2)
* Jednomu z vás jsem pohlédla do hlubin jeho duše. Komu? (HX+3)
* Ostatní HX+1, jsem fakt dobrá v odhadování ostatních.

Tahy:
Přízeň lesa:
At the beginning of the session, roll+fortune. On a 10+, your followers have surplus. On a 7–9, they have surplus, but choose 1 want. On a miss, they are in want. If their surplus lists barter, like 1-barter or 2-barter, that’s your personal share, to spend for your lifestyle or for what you will.

Žádostivý výraz:
When you speak the truth to a mob, roll+weird. On a 10+, hold 3. On a 7–9, hold 1. Spend your hold 1 for 1 to make the mob:
• Bring people forward and deliver them.
• Bring forward all their precious things.
• Unite and fight for you as a gang (2-harm 0-armor size appropriate).
• Fall into an orgy of uninhibited emotion: fucking, lamenting, fighting, sharing, celebrating, as you choose.
• Go quietly back to their lives.
On a miss, the mob turns on you.

Chráněná lesem:
your gods give you 1-armor. If you wear armor, use that instead, they don’t add.

Doupě:
Mým doupětem je les, zatím však nemá žádné zvláštní vlastnosti, ale žijí v něm mí následovníci.
Obrázek

Následovníci:
Mými následovníky je cca 20 uctívačů lesa (FORTUNE+1/Surplis: 2-BARTER AUGURY STUPOR/ Want: HUNGER), jde o pozůstatky hrdého elfího království. Mezi lidmi se šušká, že za svou dlouhověkost vděčí čarovným pramenům, které v lese prýští mezi stromy a na kterých jsou zcela závislí. A že není úplně zdravá, ani pro jejich těla, ani pro jejich mysl, natož pak pro jejich vztah k obyčejným lidem:
Obrázek

Je to kult, pokud cestuji, zůstává ve své komunitě v lese.
+ Jsou schopni provést obřad, který mi dá moc kouzlit (+AUGURY)
+ Jsou mi naprosto oddaní (+1BARTER a HUNGER místo DESERTION)
- Jsou závislí na čarovných pramenech, které jim prodlužují život, ale zároveň je oslabují: Surplus: STUPOR
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Tettigona »

* Pro Solferna jsem rozhodně nejatraktivnější ;o) .. zejména protože on je schopný plnit lidem jejich přání, kdykoliv mu řeknou, co chtějí .... a já nevím co chci, ale chci to hned, což je pro něj taková lákavá chalenge, která ho přitahuje

* Rakšo, mě můžeš věřit. Pro zvířátka mám pochopení a jsme kámošky, ne?

* Skřetí kapitán: Kdysi sis myslel, že můžeš vtrhnout do mého lesa, protože jedna neobzrojená holka a jeden a půl tuctu starců se ti nemůžou postavit na odpor. Mýlil ses, postavili jsme se ti i s celým lesem.
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Igor Bohatýr
Příspěvky: 145
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Igor Bohatýr »

Igor zvyný Bohatýr

Igor byl jedním z těch, co přišli ze stepí od mocného cara se svou družinou, aby si vydobili slávu, získali nějaké to jmění a v mezičase se věnovali i jiným činnostem. Jednoho dne se zapletl s místními lapky (či jinou družinou, detaily si moc nepamatuje) a poté, co se od něj v lese odtrhla jeho družina se vším vybavením, se musel ukrýt v napůl rozpadlé věži. Naneštěstí, jeho věrný oř si při útěku lesem o zlom krk zlomil nohu. Pokud dosud měl nějakou šanci na přežití, teď i ztratil. Koně nechal svému osudu a rozběhl se vstříc věži. Vevnitř našel jakési bezpečí, jeho pronásledovatelé ho do věže nenásledovali a on si oddechnul. Na chvíli. Ze starobylého sklepení na něj vyběhl jakýsi patvor a on s ním musel bojovat na život a na smrt. Po dlouhém boji zvítězil, ale v tomto souboji se dvojici podařilo narušit statiku věže a ta se začala bortit. To bylo to poslední, co si Igor pamatuje. Potom jen tmu, a když se konečně vzbudil, byl velice překvapen tím, že žije. A jeho překvapení bylo o to větší, když si všiml své hlavy, jak bezvládně leží pár metrů před ním. To, že žije, nedokáže vysvětlit. Prostě to tak je. Sehnal si nového koně a usídlil se ve staré věži.

Staty
Cool+2
Hard+1
Hot-1
Sharp=0
Weird+1

Výbava
Kůň (velikost 0 a 1 battle option)
Meč- 3-harm messy
Oblečení z kůže nošené na pláních. Nyní sešlé a potrhané, ale kdyby se mu někdo věnoval...

Moc
4. Je jí věž, ve které žije se svým ořem a odkud vyjíždí na jízdy po kraji. Trochu ji spravil, vyvěsil něco, čeu by se dalo říkat praporec a okolo se začínají toulat nějací pobudové, co by potřebovali vůdce. Třeba i bezhlavého.

Vztahy
Kdo mě vytáhl z fakt velkýho průšvihu? 1Hx
Kdo se mnou byl celé dny na cestě? 2Hx
Koho z vás jsem někdy viděl zírat na oblohu? 3Hx

Tahy
Eye on the door
name your escape route and roll+cool. On a 10+, you’re gone. On
a 7–9, you can go or stay, but if you go it costs you: leave something behind or take
something with you, the MC will tell you what. On a miss, you’re caught vulnerable, half
in and half out.

Daredevil:
if you go straight into danger without hedging your bets, you get +1armor.
If you happen to be leading a gang or convoy, it gets +1armor too.
Někdo o mě říká, že se do všeho pouštím bezhlavě. Já si zase myslím, že jsem docela chytrá hlavička. Asi máme pravdu oba. Svým způsobem...
Deník
Uživatelský avatar
Igor Bohatýr
Příspěvky: 145
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Igor Bohatýr »


Kdo z vás se mnou bojoval bok po boku?
Asi já. Baví mě bojovat.
Někdo o mě říká, že se do všeho pouštím bezhlavě. Já si zase myslím, že jsem docela chytrá hlavička. Asi máme pravdu oba. Svým způsobem...
Deník
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Fanka »

Solferne, možná jsi mlýn získal od mlynáře Půty, ale dobře víš, že za popularitu svého podniku vděčíš hlavně Fance. Bez jejích skvělých, chutných, návykových a téměř zdravotně nezávadných aditiv, přidávaných k tvému pivu a žitné by tvůj podnik byl pětiřadá nálevna.

Rakšo, Nechci pomlouvat, Fance samozřejmě věřit můžeš, za určitých okolností - například, když by měla hlavu v tvé tlamě, je naprosto důvěryhodná. Jinak bych si dávala majzla, je nestálá a dost mění názory a priority. (NE)

Igore, asi by se dalo uznat to, jak jsme spolu před týdnem cestovali, a jak jsem měla držet hlídku a..... jak jsem tak nějak usnula ... a jak pak přišla ta medvědice ... a jak chňapla tvou hlavu .... a jak ji odtáhla do brlohu k medvíďatům na hraní...a jak jsi se vzbudil a tak strašně nadával....No prostě, velký průšvih to byl, vyřešila jsem nakonec taky, když jsem celou medvědí rodinku otrávila. Tak si to tam napiš, i když je mi to celé trochu trapné.
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Doragon Raida »

Doragon Raida - Skřetí náčelník - Chopper

Říkali nám Dračí jezdci a šel z nás zasloužený respekt. Pak přišla velká válka a věci se rychle začaly měnit. Náš kmen rozprášily nepřátelské armády, já skončil na dlouhá léta v otroctví. Když jsem se po válce vrátil domů, byl to žalostný pohled. Vesnice zničená, kmen rozhádaný, z hrdých bojovníků a nájezdníků trosky. A kdysi slavní dračí jezdci, teď slabí na těle i duši, nebyli neschopní zkrotit svá zvířata. Několik dní jsem jen smutně pozoroval jejich marné snahy podmanit si majestátní zvířata a počítal mrtvé. Pak jsem vstoupil do kotců přímo k alfa samci a jednu mu prostě fláknul. Nečekal to. Ještěr ve mně viděl sílu, kterou nezažil. A tak radši sklonil hlavu on i jeho smečka. A kdo u nás vládne drakům, vládne celému kmenu.

Obrázek

VZHLED
Muž
Tradiční jezdecká zbroj
Ošlehaná tvář
Planoucí pohled
Robustní tělo

STATY
Cool+1
Hard+2
Hot 0
Sharp+1
Weird-1

HARM
tbd

EXPY
tbd

VÝBAVA
Kopí (3-harm hand messy)
Harpuna (2-harm close slow)
Jezdecká zbroj 2 armor

MOC - 1
Povaha moci - kontrola prostoru
Skřeti jsou pány hraničního pohoří. Jejich zvědové mají přehled o pohybu na každé cestě i pěšině. Pokud chtějí vesničané do lesa na houby, obchodníci projet s vozy nebo pašeráci provézt cennosti do sousedního království, musí si skřety naklonit dary nebo informacemi. Čím víc návštěvníků si ale skřeti pustí do teritoria, tím více s nimi přichází i skupiny dobrodruhů, maskovaní hrdinové a průvody JOBSů s pochodněmi.

ŽIVOTNÍ STYL - 1
Kmen je jednotný a své teritorium si dobře střeží. Místní si raději platí za bezpečí a klid a nemají odvahu skřety násilím vypudit. Náčelník Doragon s elitními jezdci ale momentálně většinu času putuje krajem a hledá pro kmen lepší místo k životu. Ne každý, koho na cestách potká, se na skřetího náčelníka dívá s dostatečným respektem.

VZTAHY
Fanka (nekromancer)
Igor Bohatýr (bezhlavý rytíř)
Rakša (tygrodlak)
Tettigona (bůžek) +3
- Kdysi sis myslel, že můžeš vtrhnout do mého lesa, protože jedna neozbrojená holka a jeden a půl tuctu starců se ti nemůžou postavit na odpor. Mýlil ses, postavili jsme se ti i s celým lesem.
Solfernus (čert)
Tharagavverug (bazilišek)
(upír)

TAHY
Velitel kmene
When you try to impose your will on your gang, roll+hard. On a 10+, all 3. On a 7–9, choose 1:
They do what you want (otherwise, they refuse)
They don’t fight back over it (otherwise, they do fight back)
You don’t have to make an example of one of them (otherwise, you must)
On a miss, someone in your gang makes a bid, idle or serious, to replace you for alpha.

Zasraní zloději
When you have your gang search their pockets and saddlebags for something, roll+hard. It has to be something small enough to FIt. On a 10+, one of you happens to have just the thing, or close enough. On a 7–9, one of you happens to have something pretty close, unless what you’re looking for is hi-tech, in which case no dice. On a miss, one of you used to have just the thing, but it turns out that some asswipe stole it from you.

BIKE
Wyverny jsou vlastně dost tupá zvířata a s draky toho nemají moc společného. Dračí jezdce vymysleli hloupí vesničané, kteří měli prostě strach. Ale dali jsme jim k němu dost důvodů, to je fakt. Ona dospělá wyverna unese sotva jednoho plně vyzbrojeného jezdce, i tak je ale jedním z nejrychlejších zvířat v kraji. Lesem se s nimi neproplížíme, ale nájezdům vedeným ze vzduchu nemůže místní cháska prostě vzdorovat. Na jednu stranu je škoda, že jsme jich sehnali sotva patnáct. Na druhou je i teď problém tuhle smečku slušně uživit.

Můj alfa samec, kterému říkám Cyp, je výjimečný kousek. Brutální, paličatý, blbý jak pučtok, ale jen díky němu mám svůj kmen. A ostatní wyverny naštěstí nemají odvahu zkoušet ho sesadit. I to by byl asi můj konec.


Obrázek

Speed +1
Handling 0
Armor 0
Massive 0
Silné stránky: Rychlý, vnímavý
Slabiny: Nespolehlivý
Vzhled: Svalnatý, uřvaný

GANG
Na každou dospělou wyvernu jsem posadil jednoho z použitelných bojovníků. Celkem tak mám patnáct násilných zmdrů s nulovou disciplínou, kteří všem pijou krev. Doslova. Aspoň že jim po válce zůstala fakt solidní výbava a umí se o sebe postarat. Je to sice celkem slušná banda, ale měsíce živoření na lidské krvi na nich zanechaly hluboké šrámy. Chybí jim odolnost i energie. Jsem si jistý, že za to může nedostatek “vitamínů”, o kterých mluvili mudrcové v lidských městech. Potřebovali by nějakou zeleninu a ovoce. To jim ale nedovolím. Na vyvážené stravě stojí moje síla a i tím i postavení. Jen ať si dál žerou syrové maso, pijí krev a poslouchají mě hezky na slovo.

Obrázek

15 zuřivých jezdců se slušnými zbraněmi, malý gang, 3-harm, 1-armor
Slušné zbraně +1 harm
Soběstační nájezdníci +rich
Zranitelnost - kurděje

HOLDING
tbd
Naposledy upravil(a) Doragon Raida dne 23. 12. 2017, 19:31, celkem upraveno 3 x.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Doragon Raida »

Rakša - Prosím, povězte mi všichni, zda vám můžu věřit nebo ne, a proč.
O bandě plundrujících skřetů jsi slyšela to nejhorší. Útočí na každého, berou si, co chtějí, nemají žádné zábrany. Vlastně si jste dost podobní. A právě proto jim ani omylem nevěříš.

Igor Bohatýr - Kdo se mnou byl celé dny na cestě?
Potkali jsme se v nešťastné době, kdy byl tvůj kůň raněný a můj Cyp už týden nežral. Nejprve jsem to chtěl vyřešit jednoduše, ale nakonec jsme radši vyřešili naše problémy bok po boku. Těch pár společných dní bylo inspirativních. Přinejmenším ti od té doby už neútočíme na věž.

Ostatní
- Kdo z vás se mnou a mým kmenem cestoval?
- Kdo z vás si myslí, že by byl schopný mě sejmout v souboji, kdyby na to přišlo?
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Tharagavverug »

Rakšo, Její Nedůvtipné Předvídatelnosti můžeš věřit. Je přímočará, a když je dost daleko, občas s ostatními gobliny přemýšlíme, jestli se výraz "plazí mozek" nepoužívá právě kvůli ní.

Igore, Její Přízemní Krokodýlovitost se občas dívá k obzoru. Nebo nad něj - jako by chtěla mít křídla.

Doragone, Její Namyšlená Žravost si myslí, že kdyby bylo nejhůř, dokázala by ti ve férovém souboji ukousnout nohu nebo aspoň ruku.

Fanko, Její Nehumanoidní Obludnost je bezpochyby nejdivnější. Pokud vím, je to jediná nelidská inteligence (v širším slova smyslu) široko daleko, jinak je to tady samá variace na člověka.

Tettigona nic.
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Fanka »

Dobře, tak tedy řekni jejich Nepochopitelné Plazí Monstrozitosti (podívám se, zda to nebere jako urážku), ať si nastaví na mě +1 Hx, ostatní si nastaví na mě -1 Hx, jsem totiž sama zatraceně divná.

A teď se přiznejte, kdo je z vás pro mě největší hrozba?
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Doragon Raida »

Fanko, největší hrozba jsem já a můj kmen. Už patráme po novém a bezpečnějším domově a tvá tvrz, obývaná jednou mladou holkou (bez nějakých kultistů, stromů a vůbec) vypadá jako ideální kořist.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Rakša
Příspěvky: 91
Registrován: 22. 12. 2017, 22:56

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Rakša »

Fanka píše: 23. 12. 2017, 20:43Dobře, tak tedy řekni jejich Nepochopitelné Plazí Monstrozitosti (podívám se, zda to nebere jako urážku), ať si nastaví na mě +1 Hx, ostatní si nastaví na mě -1 Hx, jsem totiž sama zatraceně divná.
Počkat, ostatní na tebe? Nemáš si spíš ty nastavit na všechny Hx-1?
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Faskal »

Už jsem psal taktní PM, ale rolz ji sežralo a pak jsem na to zapomněl. Platí, co říká Rakša; Fanka má zřejmě otevřenou první edici pravidel, kde je to popsáno právě takhle.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů