Gamecon 2016

Oficiální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

Drirr

Gamecon 2016

Příspěvek od Drirr »

21.–24. 7. 2016 proběhne v Pardubicích další ročník festivalu nepočítačových her Gamecon. Součástí bude i rozsáhlá sekce věnující se hraní RPG, mistrovství v DrD, Legendy klubu dobrodruhů a další program, jako jsou larpy, wargaming, deskovky či akční hry. Letos jsme vyhlásili i Velkou soutěž o Gamecon zadarmo, takže to ani nemusí stát moc peněz. Pokud máte nějaké dotazy, či připomínky, určitě napište. Jinak web je http://gamecon.cz/
Drirr

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od Drirr »

Omlouvám se za zřejmě špatné umístění příspěvku (nevím, jak se to mohlo stát) a poprosím o přesunutí či smazání :) díky
Uživatelský avatar
Fafrin
Příspěvky: 2384
Registrován: 4. 3. 2010, 22:15
Bydliště: Olomouc

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od Fafrin »

My si to tu klidně necháme.
Nějaká dobrodružství v DrDII určitě budou, snad také nějaká přadnáška ohledně revize. ;P
DrD 1.x od roku 1996, od 1997 jako PJ. Bývalý ORG, občasný LARPař. DrDII since beginning.
Uživatelský avatar
mal.kin
Příspěvky: 193
Registrován: 18. 3. 2016, 06:23
Bydliště: Brno

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od mal.kin »

Na to jsem se právě chtěl zeptat. Hrozně rád bych poznal další lidi z řad hráčů DrD II a viděl i na vlastní oči hrát někoho jiného, podebatovat a něco se naučit. Určitě se budu ptát v naší družině, kdo by jel.
Herní pub Mystica - Facebooková stránka čajovny/pubu Mystica v Brně. Skvělé místo pro deskovky a RPG
Společenstvo kulaté kostky - Facebooková skupina RPG hráčů nejen z Brna
Uživatelský avatar
lapivorax
Příspěvky: 199
Registrován: 15. 12. 2012, 13:36
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od lapivorax »

Fafrin píše:My si to tu klidně necháme.
Ano, co DrD2 jednou schvátí, to už nenavrátí. :-)=

Já se na GC2016 nechystám, takže jestli tam bude někdo běhat převlečenej za mýho avatara, tak to je hrubé porušení autorských práv a organizátoři jej můžou na místě zmrskat.
Toto nejsem já, toto je můj avatar.
Uživatelský avatar
lapivorax
Příspěvky: 199
Registrován: 15. 12. 2012, 13:36
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od lapivorax »

Jaké štěstí, že organizátoři měli hromadu jiných starostí, než mrskání, protože se nakonec opravdu zadařilo a já poslal na Gamecon svůj originál.

Když už jsme u mrskání, myslím, že za Karla IV. se topilo ve Vltavě za to, když někdo prodával podle špatné míry. Předloni mi v té jídelně na Gameconu dali tak malou porci, že bych jí bez nadsázky klidně označil za dětskou. A letos, když pominu ten vlas v omáčce, tak letos pro změnu mi nabízeli polévku za 25 Kč, přičemž na internetu se nabízelo za tu cenu jídlo i s polévkou. Nechat si něco zaplatit dopředu a pak to nabízet za příplatek 25 Kč, tak to považuji za podvod. Dotyčný hostinský by se měl jít zbičovat.
Toto nejsem já, toto je můj avatar.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od Pepa »

A pak kdo tu trollí s Gameconem. Protože tenhle report, ten je vážně výstavní... :-)=
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od OnGe »

Tak chceš diskutovat o Gameconu, nebo nechceš?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Fafrin
Příspěvky: 2384
Registrován: 4. 3. 2010, 22:15
Bydliště: Olomouc

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od Fafrin »

DrD2 jsem si na GC zahrál jako hráč a bylo to super, škoda ře se to nestihlo dohrát, protože obrátit se proti družině a pak hrdinně zvítězit nebo chcípnout jako krysa která jsem sem si chtěl vždycky zkusit.
DrD 1.x od roku 1996, od 1997 jako PJ. Bývalý ORG, občasný LARPař. DrDII since beginning.
Uživatelský avatar
lapivorax
Příspěvky: 199
Registrován: 15. 12. 2012, 13:36
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od lapivorax »

OnGe píše:Tak chceš diskutovat o Gameconu, nebo nechceš?
To je na mně?

Aha, to bude bráno taky jako trolování. Takže jinak. Měl jsem se pustit do té paní na výdeji? Která o tom nerozhoduje a dělá to, co jí nařídí šéf? A zdržovat ostatní ve frontě za mnou? Šel jsem dolů na infopult jim to v klidu říct, ale jsou to dobrovolníci. Vážím si jejich práce a nechci tam zbytečně dělat vlny. Mám někam psát nebo někomu volat? Kašlu na to. Prostě jsem to napsal sem, když zde možnost byla a je mi to šmidra. Příště už budou moji kluci velcí, tak je vezmu sebou. Užijeme si Gamecon, jen prostě už nebudu chodit do té jídelny a změním lokál.
Toto nejsem já, toto je můj avatar.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od OnGe »

lapivorax píše:
OnGe píše:Tak chceš diskutovat o Gameconu, nebo nechceš?
To je na mně?
Na Pepu.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
lapivorax
Příspěvky: 199
Registrován: 15. 12. 2012, 13:36
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Gamecon 2016

Příspěvek od lapivorax »

Fafrin píše:DrD2 jsem si na GC zahrál jako hráč a bylo to super, škoda ře se to nestihlo dohrát, protože obrátit se proti družině a pak hrdinně zvítězit nebo chcípnout jako krysa která jsem sem si chtěl vždycky zkusit.
Já jsem předloni na svůj první GC přijel jen kvůli jedné hře a to DrD2. Byl jsem rád, že si můžu zahrát se zkušenými hráči a hlavně se zkušeným GM. Loni jsem se začal o GC zajímat pozdě, bylo všude plno. Letos jsem se přihlásil celkem na tři hry, jedna z nich DrD2. Poprvé jsem v reálu viděl zrevidované pravidlo o zvyšování ohrožení i po vyčerpání. Dává to smysl a je to dobrý. A celková zápletka (Host do domu), Naprosto ideální. Dalo to celé hře naprosto jiný rozměr. A navíc GM nepadaly vůbec kostky, což byl taky pozitivní přínos pro hru.
Toto nejsem já, toto je můj avatar.
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti