Radost až na kost !

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15085
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Pieta »

Uděláme pápá...
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18575
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

:dance: :dance: :dance: :cheers: :cheers: :cheers: :clap: :clap: :clap:
Tak ještě Putin a ajatolláh, a může to být celkem dobrý rok...
Za tento příspěvek děkují uživateli Eleshar_Vermillion tito uživatelé (celkem 3):
Cor, Vallun, Muzzug
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1199
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Cor »

Za tento příspěvek děkují uživateli Cor:
Muzzug
Argonantus
.
Příspěvky: 18112
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Argonantus »

A je inaugurovanej.
Teda ten novej, Pavel.
Za tento příspěvek děkují uživateli Argonantus tito uživatelé (celkem 2):
Vallun, Muzzug
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18575
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Mám trochu špatné svědomí z toho, že mnohem větší radost mi přináší, kdo šel ven, než kdo šel dovnitř.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1199
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Cor »

Haag taky mele pomalu, ale jistě!
Pieta píše: 17. 3. 2023, 16:35 Mezinárodní trestní soud v Haagu vydal zatykač na Vladimira Putina pro podezření z válečných zločinů, konkrétně kvůli nezákonným deportacím a přesunům obyvatelstva z Ukrajiny do RF.
+zdroj ze stránek ICC samotného:
https://www.icc-cpi.int/news/situation- ... -putin-and
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18575
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Funkce LET v Excelu :-o
Za tento příspěvek děkují uživateli Eleshar_Vermillion:
Selhan
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4819
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od midewiwin »

Čas neexistuje.
Sosacek
Příspěvky: 25787
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Sosacek »

Kdyz jsem to video videl poprve, napadly me dve veci: 1) Oleksandr byl hodne krotkej, vzhledem k situaci 2) bylo by zneucteni ukrajinske vlajky uskrtit s ni skreta, nebo pocta?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4593
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od ShadoWWW »

  • Dcera se dostala na vysněný gympl. :dance:
  • Čeká mě nákup dalšího Mac Airu s komplet příslušenstvím. :doh:
Za tento příspěvek děkují uživateli ShadoWWW tito uživatelé (celkem 4):
Muzzug, Vallun, Antharon, Bifi
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od ilgir »

Gratuluji. Osmiletý nebo čtyřletý? My budeme gympl řešit od září.

Dnes se mi podařilo vyměnit prasklý pant od dvířek k vestavěné lednici. Celá operace trvala asi hodinu, tedy nezměnila se v půldenní horor plný slepých uliček, failů a improvizace, s potřebou vytáhnout úplně všechno nářadí, co mám doma, což bývá častější průběh mých domácích oprav. Jsem na sebe pyšný. O-)
Za tento příspěvek děkují uživateli ilgir tito uživatelé (celkem 3):
Muzzug, Vallun, Pieta
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4593
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od ShadoWWW »

Španělský šestiletý. Ale i tak se mi ji podařilo v páté třídě přesvědčit, ať si zkusí přijímačky už v páté na nějaký osmiletý, ať v 7. třídě ví, do čeho jde. To se letos vyplatilo.
Za tento příspěvek děkují uživateli ShadoWWW tito uživatelé (celkem 3):
Vallun, ilgir, Pan Bača
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7506
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Bifi »

Úspešne sa mi podarilo predať dom a presťahovať sa do Nemecka. Obhliadky a prenájom bytu, trvalý pobyt, extra veľká posteľ, výškovo nastaviteľný pracovný stôl, nový počítač, telefónne číslo, daňový úrad, bankový účet, posilka, zenové dódžó, extra veľký bicykel. Ešte chýba zdravotná poisťovňa...
Za tento příspěvek děkují uživateli Bifi tito uživatelé (celkem 10):
Pieta, Markus, ShadoWWW, Muzzug, Sosacek, Faskal, Ecthelion, Antharon, Mizy, Vitus
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ota
Příspěvky: 669
Registrován: 6. 6. 2007, 16:17
Bydliště: KrPole

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Ota »

Bifi píše: 11. 5. 2023, 20:39 extra veľký bicykel
Tohle mě zaujalo. Jak velký je "extra velký bicykl"?

Jinak samozřejmě přeji hodně štěstí v nové lokaci.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6953
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Antharon »

Ota píše: 11. 5. 2023, 21:23
Bifi píše: 11. 5. 2023, 20:39 extra veľký bicykel
Tohle mě zaujalo. Jak velký je "extra velký bicykl"?

Jinak samozřejmě přeji hodně štěstí v nové lokaci.
Bifi-sized :)

-----

Bifi, zenove dojo? Budes odtial mastrovat rpgcka? :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů