Open Gaming - WoD

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
netas

OP patek

Příspěvek od netas »

Protoze jsme se vcera domluvili, ze dorazim (BTW, bylo to fajn, diky za spolecnost :-) ), hlasim, ze pokud je jeste volan postava Zachariase Krale, bral bych ho... :-)
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OP patek

Příspěvek od Bajo »

netas píše:Protoze jsme se vcera domluvili, ze dorazim (BTW, bylo to fajn, diky za spolecnost :-) ), hlasim, ze pokud je jeste volan postava Zachariase Krale, bral bych ho... :-)
Á Zacahriáš :-)= , jsme zvědav kdo ti bude dělat bratra
netas

Re: OP patek

Příspěvek od netas »

Qualdezar píše:
netas píše:Protoze jsme se vcera domluvili, ze dorazim (BTW, bylo to fajn, diky za spolecnost :-) ), hlasim, ze pokud je jeste volan postava Zachariase Krale, bral bych ho... :-)
Á Zacahriáš :-)= , jsme zvědav kdo ti bude dělat bratra
Jo, to ja taky... :-)
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Tímto oznamuji, že bohužel nebudu moci přijít. :(
Sorry.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Tak to znamená, že to bude bez notebooku, tzn. bez hudby a bez zvuků :( , teda leda že by ho donesl někdo jinej.
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Notebook jsem si stejne chtel vzit jako herni rekvizitu, kdyz uz jsem informatik, takze to na nem klidne muzes pustit. Ale kdyz si vezmes repracky, tak to bude mit lepsi zvuk (moje repraky, co pouzivam doma jsou velice spatne prenosne ;o).
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Jezevec píše:Notebook jsem si stejne chtel vzit jako herni rekvizitu, kdyz uz jsem informatik, takze to na nem klidne muzes pustit. Ale kdyz si vezmes repracky, tak to bude mit lepsi zvuk (moje repraky, co pouzivam doma jsou velice spatne prenosne ;o).
No to moje taky, ale uvidím co se dá dělat. Každopádně díky, tím odpadá jeden problém.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Vzhledem k tomu že Conlai odpadl, tak bych si to dovolil ulehčit a postavu pro Lorelai bych udělal z té poslední co zbyla. Adama Krále. Uděláme z ní ženskou. Navíc se mi hodí, aby tam byli ti sourozenci, nebo si může Lorelai nějak vymyslet osobnost, ale background by se mi hodil, aby zůstal.
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Gekon je mamlas a neumi psat, takze se zeptam za nej... mame s sebou neco mit? Deniky, kostky, susenky? :o)
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Jezevec píše:Gekon je mamlas a neumi psat, takze se zeptam za nej... mame s sebou neco mit? Deniky, kostky, susenky? :o)
Kostek mám dost, ale jestli máte své šťastné... (stejně asi nebudou moc potřeba), deníky jsou hotové, sušenky a jiné občerstvení doporučuji $P (hlavně asi pití - je povoleno i konzumování alkoholických nápojů, ale pochybuji že někdo přinese skleničky na víno :roll: ). Jo a coby vypravěč přímám offeringy :wink: .
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ruším celou sekci Open Gaming a témata archivuju. Tohle je jediné aktivní, takže ho přesouvám do soukromých her. Díky za pochopení.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

A když už jsem u toho - jak dopadlo včerejší OG? Zajímalo by mě, co si o něm Gekon, Jezevec (sakra, s těma zvířátkama se nějak roztrhl pitel) a Jana myslí. Vypráví Qualdezar WoD na úrovni hodné Jezevce? :roll:
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Markus píše:A když už jsem u toho - jak dopadlo včerejší OG? Zajímalo by mě, co si o něm Gekon, Jezevec (sakra, s těma zvířátkama se nějak roztrhl pitel) a Jana myslí. Vypráví Qualdezar WoD na úrovni hodné Jezevce? :roll:
No to nemůžu posoudit, Jezevce jsme neslyšel, ale upřímě to bohužel včera dopadlo o poznání hůř než s vámi :-? . Už jsem psal Jezevcovi, že by mi pomohlo s tebou a s ním projít dohromady průběh obou her a najít místa, kde se něco stalo špatně.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Horší? Jak horší? Jako že příběh dopadl hůř? A nebo jako že to nebylo tak atmosférické a zábavné?
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Markus píše:Horší? Jak horší? Jako že příběh dopadl hůř? A nebo jako že to nebylo tak atmosférické a zábavné?
Nějak se to rozplizlo a ve finále to podle mě vůbec nevyznělo a nepůsobilo, tak jak mělo (jedině ta scéna v pokoji dopadla jakž tak ž dobř). Nebyl jsem s tím vůbec spokojený.
Nakonec jsme to ano nedohráli.
Naposledy upravil(a) Bajo dne 22. 7. 2006, 11:58, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host