Páteční hraní DnD 5e přes Roll20 a Discord

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Aasimar
Příspěvky: 5
Registrován: 8. 8. 2019, 21:20

Páteční hraní DnD 5e přes Roll20 a Discord

Příspěvek od Aasimar »

Zdravím,

hledám 4 zájemce (hráče) o hraní DnD 5e přes roll20 a Discord.

Kdo jsem?
Začínající DM.
Mám letité zkušenosti s hraním DnD. Začínal jsem na 3,5 edici. Hrál jsem několik let 4 edici a nyní asi dva roky hraji 5 edici. Vždy jsem však byl hráčem. Nyní bych chtěl posunout své zkušenosti také do oblasti vedení hry jako DM.

O co půjde?
Mám připravené kratší tažení ve vlastním světě. Předpokládám, že pokud se bude líbit, budu svět postupně dobudovávat a vytvářet v něm další tažení a dobrodružství.
Bude se hrát od první úrovně a půjde o klasické fantasy.
Odehrávat se to bude v jedné části světa, kde leží několik málo království. Jedno z nich postihla před půl rokem strašná katastrofa, jejíž důsledky doznívají ještě nyní.

Koho hledám?
Skupinu čtyř hráčů, kteří se chtějí u hry bavit a prožít dobrodružství ve fantasy světě. Uvítám jak nováčky, kde nabízím uvedení do světa DnD a pravidel, tak i zkušenější hráče, kde očekávám shovívavost v případě mých přešlapů ve vedení hry.

Jak a kdy?
Budeme hrát standartně přes Roll20 a discord.
Hrálo by se vždy večer cca od 20:30 do 23:00 v pátky, výjimečně ve čtvrtky. Další dohoda možná.

Pokud vás to zaujalo a chtěli by jste se přidat, pište zde do zpráv a nebo na discord Aasimar#6834
Pindourivalecik

Re: Páteční hraní DnD 5e přes Roll20 a Discord

Příspěvek od Pindourivalecik »

Ahoj, doufám , že máte ještě volno!
Posledních pár týdnů si užívám podcasty / záznamy dnd a chtěl bych si taky zahrát, ještě jsem nikdy nehrál podle pravidel, ale jak píšu, mám něco naposloucháno, nejsem úplně mimo.
Budu rád za nějaké echo a můžeme se nějak domluvit!
Těším se, Kuba
Aasimar
Příspěvky: 5
Registrován: 8. 8. 2019, 21:20

Re: Páteční hraní DnD 5e přes Roll20 a Discord

Příspěvek od Aasimar »

Pardon, už máme plno. Děkuji všem kdo se mi ozvali.
Aasimar
Příspěvky: 5
Registrován: 8. 8. 2019, 21:20

Re: Páteční hraní DnD 5e přes Roll20 a Discord

Příspěvek od Aasimar »

Zdravím případné zájemce.
Uvolnilo se nám jedno místo v této kampaňi. Hrajeme cca půl roku a jsme na 5té úrovni.
Pokud by někdo měl zájem naskočit s 5ti levelovou postavou, prosím ozvěte se mi.
Satanus
Příspěvky: 1
Registrován: 16. 5. 2022, 11:17

Re: Páteční hraní DnD 5e přes Roll20 a Discord

Příspěvek od Satanus »

Ahoj. Chtěl bych se zeptat jestli je ještě místo na to DnD. Případně jestli by šlo dát i "sesion 0" aby sme se kdyžtak domluvily na postavě.

Přímo DnD jsem sice ještě nehrál, ale mám zkušenosti s DrD 1.6 i 2 jak z pozice hráče tak z pozice DM.

Kdyžtak na discordu jsem jako Satanus#2024
Ondřej_CZ

Re: Páteční hraní DnD 5e přes Roll20 a Discord

Příspěvek od Ondřej_CZ »

Ahoj, rád bych si zahrál ale je mi 12 let a ještě sem nehrál
Aasimar
Příspěvky: 5
Registrován: 8. 8. 2019, 21:20

Re: Páteční hraní DnD 5e přes Roll20 a Discord

Příspěvek od Aasimar »

Omlouvám se, zájemců se ozvalo dost poměrně rychle. Proto toto již není aktuální.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 7 hostů