[Nordovo PbtA] Hecrawl Za Ledovou zdí - zápisy z hraní

Zápisy a zážitky z vašich her, pomoc s přípravou, společné hraní.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nordoslav
Příspěvky: 750
Registrován: 24. 10. 2017, 10:07
Kontaktovat uživatele:

[Nordovo PbtA] Hecrawl Za Ledovou zdí - zápisy z hraní

Příspěvek od Nordoslav »

Restartujeme po dlouhé pauze hraní v mém světě Za Zdí a rovnou v mém novém systému, takže jsem si řekl, že bude fajn pro změnu zkusit vést i zápisy.

:arrow? E01: Skleněné město
Naposledy upravil(a) Nordoslav dne 28. 10. 2021, 14:42, celkem upraveno 1 x.
Ahoj, já jsem Nordst Fuchs a tohle je DRAČÁK: THE NEXT GENERATION!
:!: Fantasy PbtA které klade důraz na fikci v kulisách povědomé fantasy, ale zároveň je tam hodně originalnich prvku, které z her dělaji nové zážitky.
:!: Jednoduchý systém tvorby postav, který ovšem nabízí mnoho možností a voleb na výběr a produkuje unikátní, nezaměnitelné a velmi hratelné a zábavné charaktery.
:!: Jednoduchý systém hry ve kterém můžete hrát aniž byste nad ním museli pořád přemýšlet.

:arrow? Vše o pravidlech a o hrách zde: https://discord.gg/Mks4DzzMJ7
:arrow? A vlákno tady: https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?t=16363
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 21022
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Nordovo PbtA] Hecrawl Za Ledovou zdí - zápisy z hraní

Příspěvek od Markus »

Tohle mě zajímá. Budu sledovat!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 21022
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Nordovo PbtA] Hecrawl Za Ledovou zdí - zápisy z hraní

Příspěvek od Markus »

Tak jsem si to přečetl, ale moudrej z toho popravdě nejsem. :) Přijde mi, jako že mi chybí nějaký kontext – jako kdybych četl zápis odněkud z prostředku kampaně... ale přitom na blogu žádné jiné zápisy nejsou. Takže vlastně nevím, co je to za kampaň, o čím je nějaké skleněné město podstatné...

Máš někde nějaké úvodní představení, které mi uniklo?
Uživatelský avatar
Nordoslav
Příspěvky: 750
Registrován: 24. 10. 2017, 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: [Nordovo PbtA] Hecrawl Za Ledovou zdí - zápisy z hraní

Příspěvek od Nordoslav »

Markus píše: 31. 10. 2021, 13:36 Tak jsem si to přečetl, ale moudrej z toho popravdě nejsem. :) Přijde mi, jako že mi chybí nějaký kontext – jako kdybych četl zápis odněkud z prostředku kampaně... ale přitom na blogu žádné jiné zápisy nejsou. Takže vlastně nevím, co je to za kampaň, o čím je nějaké skleněné město podstatné...
Máš někde nějaké úvodní představení, které mi uniklo?
Ono to je v podstatě z prostředku kampaně, hráči už torchu prozkoumali, trochu se zybdleli, jen se udělala minimálně půlroční pauza a změnil se systém, tak jsem udělal soft reset. To znamená že jsou uzavřené všechny rozehrané linky, ale pořád platí co se stalo a jsou už navázané nějaké vztahy.

A skleněné město vlastně ani podstatné ničím není, je to jen jedna z mnoha lokaíc roztroušených po světě a hráči se rozhodli ji najít poté, co o ní něco zaslechli v rámci náhodně nahozeného rumoru (který dostali do začátku v rámci soft restatu). Asi nejzajímavější je implikace že lidská rasa měla v dobách vládců postavení správců a že jeden z dávných lidských hrdinů aktivně potlačoval rebélie.

Plus džbán, který získali skrývá poměrně důležitou věc, která může rozehrát obrovské haló, ale protože to písu spoiler free, tak nechci zatím prozrazovat o co jde.

Asi dopíšu i nějaké představení pro náhodné čtenáře, když už jsem ulovil krom svých hráčů i náhodného Markuse :D
Ahoj, já jsem Nordst Fuchs a tohle je DRAČÁK: THE NEXT GENERATION!
:!: Fantasy PbtA které klade důraz na fikci v kulisách povědomé fantasy, ale zároveň je tam hodně originalnich prvku, které z her dělaji nové zážitky.
:!: Jednoduchý systém tvorby postav, který ovšem nabízí mnoho možností a voleb na výběr a produkuje unikátní, nezaměnitelné a velmi hratelné a zábavné charaktery.
:!: Jednoduchý systém hry ve kterém můžete hrát aniž byste nad ním museli pořád přemýšlet.

:arrow? Vše o pravidlech a o hrách zde: https://discord.gg/Mks4DzzMJ7
:arrow? A vlákno tady: https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?t=16363
Odpovědět

Zpět na „Vaše hraní - příprava, rady, zápisy a PbP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů