Hledám 1-2 hráče na Blades in the Dark kampaň

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Hledám 1-2 hráče na Blades in the Dark kampaň

Příspěvek od KDolecek »

Zdravím,
rádi bychom zkusili kratší kampaň ve hře Blades in the Dark a hodili by se nám ještě 1-2 další hráči.

O skupině a hře
Zatím jsme tři, všichni máme alespoň základní zkušenost s tRPG, ale BitD budeme všichni hrát poprve a ještě nevíme kam nás hra zavede. Také ještě nemáme v této skupině zkušenost se sebou nevzájem, hráli jsme akorát kdysi jeden one-shot, takže nevstupujete do příliš rozjetého vlaku.
Hrát se bude online, 1-2 měsíčně dle domluvy. Zatím je předpoklad takový, že kampaň bude spíš kratší - 8-10 sezení a pak uvidíme zda chceme pokračovat, zkusit jinou kampaň nebo úplně jiný systém (pokukuji např po Night Witches, Agon, Band of Blades, ale vše bude záležet na vzájemné domluvě. Připojení na Blades in the Dark určitě neznamená nutnost zapojit se do něčeho dalšího).
Komunikace probíhá přes Discord, hra pojede s videohovorem.
Věkový průměr skupiny je velmi zhruba 28, to jen pro nějaku představu.

Pokud vám nějaké info chybí, doptávejte se.

Pro zamezení trapným a nepříjemným situacím používáme techniku lines and veils - každý hráč má právo pojmenovat témata, kterým se chce ve hře vyhnout. Line = vůbec se to v naší hře neobjevuje, Veil = ve hře se to normálně objevovat může, ale neřešíme to do detailů. Aktuálně máme nastaveno line na sexuální násilí (tedy se v naší hře nebude objevovat) a veil na explicitní sex (pokud si to nějaká postava chce s někým rozdat, tak vesele do toho, ale podrobně popisovat to nikdo nebude). Pokud se přidáte, máte možnost pojmenovat vlastní témat a zároveń se předpokládá, že v tomto budete respektovat preference ostatních.

O Blades in the Dark
Blades in the Dark is a tabletop role-playing game about a crew of daring scoundrels seeking their fortunes on the haunted streets of an industrial-fantasy city. There are heists, chases, occult mysteries, dangerous bargains, bloody skirmishes, and, above all, riches to be had — if you’re bold enough to seize them.

You and your fledgling crew must thrive amidst the threats of rival gangs, powerful noble families, vengeful ghosts, the Bluecoats of the city watch, and the siren song of your scoundrel’s own vices. Will you rise to power in the criminal underworld? What are you willing to do to get to the top?
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám 1-2 hráče na Blades in the Dark kampaň

Příspěvek od Selhan »

Tyjo, kratka kampan Bladesu zni super, ale uplne nevim, jak bych to casove zvladal... kdy chcete zacinat?
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Re: Hledám 1-2 hráče na Blades in the Dark kampaň

Příspěvek od KDolecek »

Selhan píše: 23. 12. 2020, 20:20 Tyjo, kratka kampan Bladesu zni super, ale uplne nevim, jak bych to casove zvladal... kdy chcete zacinat?
Ideálně bych si představoval, že úvodní session bychom zvládli ještě v druhé polovině ledna, ale uvidíme jak se nám podaří najít termín. Začít v únoru by nebyla žádná tragédie. Frekvence 1x za měsíc je pro nás ok, pokud by ti to třeba pomohlo.
Lyncz
Příspěvky: 379
Registrován: 29. 5. 2020, 11:23

Re: Hledám 1-2 hráče na Blades in the Dark kampaň

Příspěvek od Lyncz »

Ahoj, o kampaň BitD mám rozhodně zájem, nemám sice přečtenou příručku, ale to je otázka jednoho, dvou dní. Pokud vám nebude vadit člověk, co to nikdy nehrál, velmi rád se přidám! Jen asi bude problém s videokonferencí, ale třeba hacknu svůj obličej přes telefoní discord nebo tak něco =o)
We dreamed only the greatest dreams, Malachai and I.
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Re: Hledám 1-2 hráče na Blades in the Dark kampaň

Příspěvek od KDolecek »

Lyncz píše: 23. 12. 2020, 21:22 Ahoj, o kampaň BitD mám rozhodně zájem, nemám sice přečtenou příručku, ale to je otázka jednoho, dvou dní. Pokud vám nebude vadit člověk, co to nikdy nehrál, velmi rád se přidám! Jen asi bude problém s videokonferencí, ale třeba hacknu svůj obličej přes telefoní discord nebo tak něco =o)
Ahoj,
my jsme to také nikdo nikdy nehráli, takže jestli ti taková skupina vyhovuje, asi by to šlo :D Přiznám se, že ještě nemám definitivně rozmyšleno jaké všechny online plaformy do hraní zapojíme (jestli to prostě budeme házet přes discord, nebo zkusíme využít rolll20 nebo jak) a v tom jsem dost přístupný návrhům (a nějak to vymyslím, když žádné nebudou), ale pro sociální interakci jako je tRPG mi příjde důležité, aby se všichni navzájem viděli.
Lyncz
Příspěvky: 379
Registrován: 29. 5. 2020, 11:23

Re: Hledám 1-2 hráče na Blades in the Dark kampaň

Příspěvek od Lyncz »

KDolecek píše: 25. 12. 2020, 11:11 Ahoj,
my jsme to také nikdo nikdy nehráli, takže jestli ti taková skupina vyhovuje, asi by to šlo :D Přiznám se, že ještě nemám definitivně rozmyšleno jaké všechny online plaformy do hraní zapojíme (jestli to prostě budeme házet přes discord, nebo zkusíme využít rolll20 nebo jak) a v tom jsem dost přístupný návrhům (a nějak to vymyslím, když žádné nebudou), ale pro sociální interakci jako je tRPG mi příjde důležité, aby se všichni navzájem viděli.
Kdyžtak na discordu me najdeš na Lyncz#9029. Mám kdyžtak herní server na DC, kde hrajeme, kde by se dalo přidat cokoliv pro BitD, kdyby bylo potřeba.
Nám se osvědčila výsledná kombinace roll20 na mapy+hody (jdou tam šikovně udělat makra a je to relativně uživatelsky friendly) a volat si přes discord. Nicméně zkušenosti v tom mám minimální a rád se podvolím jakékoliv možnosti vám bude vyhovovat =)
We dreamed only the greatest dreams, Malachai and I.
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Re: Hledám 1-2 hráče na Blades in the Dark kampaň

Příspěvek od KDolecek »

Lyncz píše: 25. 12. 2020, 12:41 Kdyžtak na discordu me najdeš na Lyncz#9029.
Poslal jsem ti pozvánku.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti