Snové prožitky

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 677
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: Snové prožitky

Příspěvek od komi »

Snažili jsme se se Sosáčkem spáchat atentát na Miloše Zemana. Šli jsme na nějakou jeho přednášku a tam nám nějaký komplic donesl ručně vyrobený ruční granát a zase se ztratil. Byl to pěkný šmejd, ten granát byl strašně velký a vážil asi pět kilo a naděje, že bychom to hodili dostatečně daleko a nezabili sebe byla mizivá. Ale nechtěli jsme to vzdát, sál byl skoro prázný, v předních řadách nikdo neseděl, byla to jedinečná příležitost. Vytratili jsme se na dvůr a tam jsme trénovali házení s cihlami. Když jsme usoudili, že to nakonec zkusíme, že se po hodu budeme krýt za lavicemi a snad nás výbuch nezabije, tak jsme se vrátili nazpět. Bohužel sál byl plný a nezbylo nic jiného, než to vzdát.
Sosacek
Příspěvky: 25788
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Sosacek »

$D
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17485
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Snové prožitky

Příspěvek od York »

Komi: Do poslední chvíle jsem doufal, že hodíte aspoň tu cihlu :-)
Uživatelský avatar
Vaarsuvis
Příspěvky: 690
Registrován: 15. 2. 2008, 10:42

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vaarsuvis »

Zdálo se mi, že jsem sledoval na YouTube video, ve kterém se autor dušoval, že má nezvratné důkazy, že chtěl Tokien do svého díla ve Středozemi zahrnout i "yaoi romanci" (toto spojení v mém snu skutečně zaznělo). Měla proběhnout mezi trpaslíkem a elfem a sliboval, že v dalším díle nám odhalí koho. Následoval poté střih z filmů, ve kterých byli Glóin a ... Elrond :eyecrazy:
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32335
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

Kdybych si myslel, že jen trochu můžeš za své sny,t ak na Tě uvalím klatbu...!

Abych byl intopic -

Zdál se mi šílený sen, že asi 30 nejaktivnějších lidí z RPG fora se dostalo do šílené soutěže. Měli jsme dvanáct hodin na to v různých malých digihrách a kvízech nahrát peníze, za peníze jsme museli během jedné hodiny sepsat seznam jídla a výbavy, co budeme potřebovat na přežití tísice dní v drsných podmínkách. A v jakémsi konstrukčním editoru postavit příštřešek...Vzhledem k tomu, že jsme v těch úvodních hrách byli docela úspěšní, tak z přístřešku byla docela slušná věž, jen jsme se nějak neshodli na oknech, takže těch bylo málo...jediná místnost s okny byla jídelna/herna v nejvyšším patře, ta jich zase měla dost...

Za každý den ve hře dostal každý 1000 Kč, když dohrajeme celých tisíc dní, tak ještě 1500 za den navrch. A tahle částka se násobila dle počasí a dalších katastrof, které na nás sesílali...

První čtyři dny bylo hezky, teplé jarní počasí...pátý den odpoledne s eochladilo z + 22° C na - 40° C a přišla vichřice až 11 stupeň Beauforta...trvala deset dní a pak už se střídlao jen dvojí počasí - mrazové bouře nebo zombíci...
Nám to bylo v zásadě jedno, neb 2/3 plánovaného jídla jsme měli od počátku ve spíži...což docela stačilo, neb seznam jídla (musely se konkrétně vypsat všechny základní suroviny) jsem psal s Argem, takže pití krom jiného vycházelo neco víc než 1,5 lahve vína na osobu a den:D Díky tomu jsme nemuseli ven, takže zombícvi zuřící za dovjitými pancéřovými dveřmi nám moc netrápili...

K dispozici byl seznam filmů, který dělal eerie s někým dalším, takže jsme je snad ani enstihli všechny překoukat:D
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22629
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Jerson »

Sice se mi sny zdají jen občas, ale Dnešní počasí: Hordy zombíků má velmi slušný snový potenciál. To pršeli z mraků? :-)
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32335
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

A víš, že ani nevim? Buď byla vánice, žes neviděl na krok nebo se venku toulali zombíci...každopádně ani v jednom případě se nikomu nechtělo ven:D

Vim, že ta herní jídelna byla v 11. patře, že vnitřní rozměr patra byl 21 x 21 m, kus poblíz bylo jezero o tvaru šestiuhelníku...míli od břehu hlubší 900 stop a Sadako si stěžovala, že nejsou chipsy...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4819
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Snové prožitky

Příspěvek od midewiwin »

K dispozici byl seznam filmů, který dělal eerie s někým dalším...
Tomu se u nás říká varianta B zhoršená.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od OnGe »

Zdálo se mi, že pátrám po původu slova "hlemýžď". Tihle plži mě poslední dobou nějak pronásledují.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32335
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

midewiwin píše: 7. 1. 2019, 09:28
K dispozici byl seznam filmů, který dělal eerie s někým dalším...
Tomu se u nás říká varianta B zhoršená.
:D

Byla to snad většina čsfd...přes 3000 filmů plus nějaké seriály, které jsem zřejmě vybíral já... MASH, Svět záhad A.C.Clarka, Živí mrtví, Hra o trůny, Himym, Bigbang Theory, Zastavárna, Deadliest warriors, Top gear, Ally McBeal, Ano, šéfe, Attenborough, Profesionálové, Sběratelé kostí, Myslenky zločince, Jag, Cirkus Humberto, Zázračná planeta, Byl jednou jeden život, Bratrstvo neohrožených, Comeback, Saturnin...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5471
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Naoki »

OnGe píše: 7. 1. 2019, 10:15 Zdálo se mi, že pátrám po původu slova "hlemýžď". Tihle plži mě poslední dobou nějak pronásledují.
Obrázek
?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od OnGe »

:-o
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32335
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

Zdál se mi sen, který byl nejspíš pokračováním toho výše uvedeného...

Bránili jsme průchod na dvůr před hordama zombíků. Hlavním obranným prvkem byl vodní příkop, kde se musela udržovat koncentrace jakési soli, které nemrtváky dost efektivně likvidovala. Koncetrace se poznala podle toho, jak moc ta voda modře světélkovala. Ten průchod se nesměl vůbec pevně uzavřít. Modrá voda byla efektivní, ale v silných mrazech zamrzala...proto bylo třeba zombíky lákat do příkopu, neb jejich rozkládání se produkovalo teplo. A nejúčinnější zbraní byly skleněné stříkačky (plast to rozkládalo a na kovu krystalizovalo)... Největší práce byla tahat pytle se solí ze sklepa k příkopu...jak byl každý ochotný diskutovat o nejlepší metodě přenosu pytlů, tak s prací nechtěl pomoci nikdo...:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32335
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od Vallun »

Asi další pokračování výše uvedeného snu o Vánicích a zombících...

Vzhledem k tomu, že průběžné zásobování bylo nevlídnými stavy počasí prakticky vyloučeno, tak vyjma mimořádných zisků jsme byli odkázáni na následující denní dávku:
250 g rýže (kvalitní, různá)
450 g mražené nebo sterilovnaé zeleniny (hlavně hrášek, mrkev, kukuřice)
100 g cibule
50 g česneku
60 g tuků (sádlo, olivový olej)
17 g tvrdých sýrů (parmezán, cheddar)
5 g masa mraženého
6 g uzenin
2 chlebové placky (á 30 g)
35 g zavařeniny
35 g medu
20 g másla
30 g čokolády
50 g sušených jablek

25 g kávy
dost čaje (spousta druhů)
30 g citrononky
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Snové prožitky

Příspěvek od OnGe »

Mám 2 dotazy:
a) Jak je možné, že ve snu řešíš seznam se 17 položkami a přesnou gramáží?
b) Jak je možné, že si to pamatuješ?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti