Star Wars ve Fate v Praze

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Hunter
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 10. 2018, 22:06

Star Wars ve Fate v Praze

Příspěvek od Hunter »

Ahoj,

pro zacinajici kampan ve Star Wars, Fate Core, hledame jednoho az dva hrace, dalsi ctyri uz mame.
Skupina je v prumeru tvorena lidmi veku cca 33 let, kteri maji celkem dost nahrano, radi se smeji, ale dokazi prozit i napjate sceny. Budeme hrat v Praze, jednou za 14 dni o vikendovem dni, cca 13:00-19:00. Zacinat chceme jiz v Listopadu.

Hrat se bude na pozadi studene valky mezi Starou Republikou a Sithskym Imperiem, cca 300 let po Revanovi (tj. na zaklade KOTOR I a II, ale zejmena TOR). Na prvni hre si zvolime, zda se hraje za Republiku, ci Imperium. Druzina bude svetla, i kdyz se v ni najdou temnejsi skrvny a historie.
Postavy budou heroicke a dobrodruzstvi radne epicke, kde neprilis duleziti jsou okolnostmi vtazeni do udalosti nakonec rozhodujicich o budoucnosti cele galaxie...

Koho hledame? Musis mit rad/a Star Wars a vedet neco o Revanovi. Idealne mej za sebou hrani RPG her u stolu, prinejhorsim alespon na PC. Vek 22+ a hlavne ochota se s nami bavit, hrat a smat roky. Radi totiz hrajeme dlouhe kampane a nase postavy v nich starnou spolu s nami.

Chces-li se pridat, napis mi neco o sobe sem, ci do soukrome zpravy.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4137
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Star Wars ve Fate v Praze

Příspěvek od Sparkle »

Sakra, Revana si zahrát nepůjde, co? :)
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Hunter
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 10. 2018, 22:06

Re: Star Wars ve Fate v Praze

Příspěvek od Hunter »

Tak pro tebe, kdyz uz jsi hrala pode mnou Cynthii, co bych ti nedovolil Revana, ze jo :-) Akorat o tom... Klasicky... Nebude zas vedet, ze je to on :-D Ach ty amnezie...
P.
Hunter
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 10. 2018, 22:06

Re: Star Wars ve Fate v Praze

Příspěvek od Hunter »

Sraz na pripravu postav probehne v nedeli 11.11., takze pokud mate zajem se pridat, prosim, dejte mi vedet co nejdrive :-)
Postavy budou z Imperia, coz by melo vytvorit novou, zajimavou dynamiku i prave proto, ze skupina bude Svetla.

Sice bude prostor se jeste pripojit i po zahajeni hrani, ale vyber schopnosti a typu postavy bude uz omezenejsi. Ale reknete mi, copak byste ze Sithskeho Inkvizitora, Mandalorianskeho valecnika, Imperialniho dustojnika, ci Assassin droida nevybrali? A to je pritom jeste tolik a tolik dalsich moznosti :-)
Cloweeczech
Příspěvky: 1
Registrován: 24. 11. 2018, 21:23

Re: Star Wars ve Fate v Praze

Příspěvek od Cloweeczech »

Ahoj, je možnost se ještě zapojit?
Hunter
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 10. 2018, 22:06

Re: Star Wars ve Fate v Praze

Příspěvek od Hunter »

Ahoj, ano je, poslal jsem ti soukromou zpravu s informacemi :-) Pardon, chvili jsem to tu nekontroloval. Mame za sebou dve sezeni, tedka v nedeli je dalsi, takze je idealni cas se pripojit :-)
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti