[LFM][Online] W40k Rogue Trader/Deathwatch

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Mazdar
Příspěvky: 13
Registrován: 24. 5. 2017, 09:57

[LFM][Online] W40k Rogue Trader/Deathwatch

Příspěvek od Mazdar »

Zdravim

Stabilna partia nabera dalsich clenov posadky do druziny Rogue Tradera, vitany su vsetci ktori splnaju tieto nenarocne poziadavky:

- vek +18
- kvalitny mikrofon

Hravame nepravidelne (min. raz do tyzdna), vacsinou v podvecernych hodinach. Pouzivame roll20 n hru a fc messenger/curse na komunikaciu.

Emperor Protects!
Mazdar
Příspěvky: 13
Registrován: 24. 5. 2017, 09:57

Re: [LFM][Online] W40k Rogue Trader/Deathwatch

Příspěvek od Mazdar »

Zacali sme novu kampan RT a mame 1-2 miesta do party.
Uživatelský avatar
BlueWolf
Příspěvky: 203
Registrován: 21. 6. 2008, 08:47
Bydliště: Haniska pri Košiciach, Slovensko, Zem

Re: [LFM][Online] W40k Rogue Trader/Deathwatch

Příspěvek od BlueWolf »

+ Znie to super lákavo.
- Nemám veľa voľného času (dve rozbehnuté DnD5e kampane). Asi by záležalo veľa na tom kedy presne hrávate a aké dlhé sú sedenia.
- Nemám veľmi kvalitný mikrofón. Aj keď sa zatiaľ nikto nesťažoval že mi nerozumie. Posúdiť by si to musel sám.
- Viem len celkom základné informácie o 40k svete. Zatiaľ som nečítal žiadne oficiálne romány ani nič také.
- Rogue Tradera ani iné 40k rpgčká som nikdy nehral. Pravidlá som si zbežne prečítal a myslím že by som nemal problém sa doučiť to čo je potrebné.

Je na tebe či sa ti che babrať s takým neistým hráčom ale určite by som aspoň rád dostal do kontaktu s hocikým kto hrá rpgčká na Slovensku. Keď potrebuješ nejaké bližšie kontaktné informácie, najskôr pošli SZ.
Mazdar
Příspěvky: 13
Registrován: 24. 5. 2017, 09:57

Re: [LFM][Online] W40k Rogue Trader/Deathwatch

Příspěvek od Mazdar »

Hravame prevazne cez tyzden cas a konkretny den byva rozny (niekedy 1 den za tyzden , inokedy 4 dni). Vacsinou hra trva 6 hodin (podla nalady). Nie je problem v pravidelnosti nakolko je RT sandboxova hra (Hraci tvoria questy, PJ robi kulisy). Urcite sa zastav na discord , teraz budem off do nedele ale niektory s hracov ti urcite povysvetluje detaily.

https://discord.gg/StMpY6b
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti