Pravidelné hraní brno

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Munin

Pravidelné hraní brno

Příspěvek od Munin »

Zdravím, najde se tu někdo z Brna na pravidelné hraní DrD? Je mi jedno, jestli budu hráč, nebo PJ. Může to být podle kterékoliv verze jedničkových pravidel, případně sám potom vyprávím podle vlastního, realističtějšího systému pouze s procentuálními hody dle skillu postav. Pokud by s tím ale byl problém, můžu jet klasické 1.6. Už dlouhou dobu taky chci zkusit klasické DnD, kdyby s tím někdo měl zkušenosti. Jediné, s čím mám problém, jsou pravidla DrD 2.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Pravidelné hraní brno

Příspěvek od Fritzs »

Munin píše:Může to být podle kterékoliv verze jedničkových pravidel, případně sám potom vyprávím podle vlastního, realističtějšího systému pouze s procentuálními hody dle skillu postav.
Máš ho sepsaný? Umí i něco jiného než fantasy?
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Munin

Re: Pravidelné hraní brno

Příspěvek od Munin »

Na ničem jiném jsem ho netestoval, když jsem se jednou rozhodl hrát cyberpunk, sáhnul jsem po pravidlech 2020. Tím chci říct- netroufnul jsem si ho testovat. Sepsané to nemám, skill postav prostě nahrazuji imaginárními čísly 1-100, které dál upravuju dle vlastního uvážení v závislosti na situaci. Mám svůj fantasy svět, nad nímž jsem strávil hromadu a hromadu hodin a vytvářel jsem ho tak, aby s tímhle systémem co nejlépe fungoval.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Pravidelné hraní brno

Příspěvek od Fritzs »

OK, možná bych se ze zvědavosti jednou či dvakrát zastavil, alůe už hraju něco jiného jinde. Časově by to mohl být problém.
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
hledající
Příspěvky: 2
Registrován: 28. 3. 2017, 21:17

Re: Pravidelné hraní brno

Příspěvek od hledající »

Zdravím,

pokud je nabídka aktuální, měl bych zájem. Rád bych si po delší době zahrál klasiku, na které člověk vyrůstal:-)
Co se týká DnD, to jsem zatím nehrál, ale jestli někdo zaučí, neměl by to být problém.

hledající
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4575
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelné hraní brno

Příspěvek od ShadoWWW »

Kdyby měl někdo chuť zahrát si DnD, může stále zkusit otevřené hraní v Rishadě.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
diegovarlas
Příspěvky: 5
Registrován: 28. 3. 2017, 21:13

Re: Pravidelné hraní brno

Příspěvek od diegovarlas »

Ahoj hledám dva až 3 tři hráče, pro mě a kamaráda co by si chtěl zahrát hry na hrdiny.
Hrálo by se dle systému něco mezi Window a Střepyny snů.
Hrálo by se v čajovně ve středu Brna.
Zahrálo by se vzorové dobrodružství na jedno až dvě sezení a pokud by se všem systém a příběh líbil tak by se hrávalo pravidelně.
Dík za odpověď
Průvodce vyprávěním Petr
Peterbuchta@seznam.cz
607 145 997
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů