Košice-hľadám

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
arizon
Příspěvky: 2
Registrován: 4. 5. 2013, 20:36

Košice-hľadám

Příspěvek od arizon »

Nasla by sa skupina v Kosiciach alebo okoli ktora hra DrD alebo podobne RP hry? Na case a tom kedy by sa hralo sa viem prisposobit ale idealne by boli vikendy.

Nepodarilo sa mi najst ziadne stranky alebo fora ktore by sa venovali priamo DrD na Slovensku bozechran v Kosiciach. Ak by mi niekto vedel pomoct aspon v tomto bolo by to super.)
Thanatophagous
Příspěvky: 4
Registrován: 5. 5. 2013, 17:55

Re: Košice-hľadám

Příspěvek od Thanatophagous »

Zdravim, ak by ti nevadil Prešov, je tam par hračov v čajovni Abarat. Hrá sa kazdu sobotu, vacsinou Hrdinove Fantasy
It's role playing, not roll playing.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Košice-hľadám

Příspěvek od Alef0 »

Ahoj,
pokiaľ mám prehľad, tak neviem o nikom, kto by ešte aktívne hral DrD. V jednej skupine hrávam D&D, ale bohužiaľ, tam sme už teraz piati + Predseda, a teda sme zavretí.

V Hravom Goblinovi, čo je herňa na Štúrovej, sa myslím z času na čas tiež hráva D&D, ale to sa spýtaj na tamojšom fóre.

Tak či onak, môžeme minimálne zájsť na pivo/kofolu a pokecať o stave RPG scény v KE; možno by došli aj ostatní ľudia, čo poznám a uvideli by sme, čo z toho vypadne.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
arizon
Příspěvky: 2
Registrován: 4. 5. 2013, 20:36

Re: Košice-hľadám

Příspěvek od arizon »

Ten Prešov by som pravidelene asi nezvladal. Dakujem za link na stranku Hraveho Goblina tam si uz urcite nieco najdem podla toho co som narychlo pozrel:)
Mazdar

Re: Košice-hľadám

Příspěvek od Mazdar »

Zdravím,

Kus ozivim tento Necro post, su v Kosiciach nejaky hraci ktory hladaju skupinu na pnp (DnD,pathfinder,dread ...) respektive skupina ktora aktivne hrava?
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Košice-hľadám

Příspěvek od Skenderax »

Vysvetlí mi niekto, prečo som sa odsťahoval z KE a teraz trčím v MA, kde si neviem násť družinu?!?

:-D
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Mazdar

Re: Košice-hľadám

Příspěvek od Mazdar »

Skenderax píše:Vysvetlí mi niekto, prečo som sa odsťahoval z KE a teraz trčím v MA, kde si neviem násť družinu?!?

:-D
Stale sa mozes vratit na vychod :D
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4137
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Košice-hľadám

Příspěvek od Sparkle »

Mazdar píše:Zdravím,

Kus ozivim tento Necro post, su v Kosiciach nejaky hraci ktory hladaju skupinu na pnp (DnD,pathfinder,dread ...) respektive skupina ktora aktivne hrava?
Zkus napsat na zsolko(@)ejot.sk, hrával DnD, nevím jak teď.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Mazdar

Re: Košice-hľadám

Příspěvek od Mazdar »

Diki za mail, snad nieco z toho bude
Artorias_from_košice
Příspěvky: 1
Registrován: 1. 3. 2017, 10:12
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Košice-hľadám

Příspěvek od Artorias_from_košice »

Zdravým hľadám niekoho alebo nejakú skupinu s ktorou by som mohol hrať nejaké stolné RPG. Rád by som sa pridal k niekomu kto to už hral ale ak by sa našla celá nová skupina bolo by to super ďakujem za odpoveď a odozvy.
Mazdar
Příspěvky: 13
Registrován: 24. 5. 2017, 09:57

Re: Košice-hľadám

Příspěvek od Mazdar »

Artorias_from_košice píše: 1. 3. 2017, 10:21 Zdravým hľadám niekoho alebo nejakú skupinu s ktorou by som mohol hrať nejaké stolné RPG. Rád by som sa pridal k niekomu kto to už hral ale ak by sa našla celá nová skupina bolo by to super ďakujem za odpoveď a odozvy.
Zdravim kludne mi napis na matejsabo91@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti