Podzimní slezina - organizace a doprava

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1169
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Chlapi, Treven zapomněl na faře šálu - dlouhá, puntíkovaná. Pokud na ni narazíte, tak mu ji prosím přiberte.
Sosacek
Příspěvky: 25784
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sosacek »

Bude od zitra k vyzvednuti v mepgitu.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Faskal »

Tak díky, lidi, bylo to brilantní.

Speciálně díky za chilli a za hru 8)
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Faskal »

Šál je v Mephitu, v zadní místnosti na věšáku.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

Díky moc všem, kteří jste na Slezinu dorazili :) Díky za hry, za jídlo, za pokec a prostě za všechno :clap:

I když jsem byl na místě od pátečního večera do nedělního rána, moc jsem si to užil a rád to zase zopakuji. Pro všechny, kteří váhali/váhají, zdali má cenu na Slezinu jezdit na jeden den (+ kousek), tak ano, určitě má! :) Ještě jednou díky :)

A cože se vlastně hrálo? Shadowrun (Sixth World?), dvakrát Střepy snů, Dungeon World, DrD II a spousty deskovek :) (Na devět lidí to byla opravdu pěkná dávka akce :))

Tato Slezina také vstupuje do historie dvěma událostmi: Prý to je první Slezina, na které nebyl Bubák (je to pravda, Bubáku?) a také už navěky bude pravdou, že: "Při podzimní Slezině RPG Fóra zemřel Fidel Castro."

Mějte se! :)
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Trevenorboven »

Fidel Castro na slezině nebyl. Nejsem si jist, zda je to relevantní.
Sosi, Faskale, děkuji Vám.
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1169
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Přidávám se k díkům za zprostředkování mnoha intenzivních zážitků.

Pánové, nejsem si ale jistý, jestli jsem někomu dával peníze za pobyt? Nedlužím někomu?
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Jo, byla to pohodička. A dobrá volba místa.
Ecthelion (Nepřihlášen)

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Ecthelion (Nepřihlášen) »

Nám to letos absolutně nevyšlo. Chtěli jsme se otočit třeba alespoň na jeden den, ale kromě práce nás schvátila i cholera a nakonec jsme přeci jen zůstali doma. :>:o/

:arrow? Takže... jaké to bylo? Kolik lidí přijelo? Co jste hráli? Kdo z vás má na svědomí toho Fidela? A co na to Jan Tleskač? O-)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Sosacek
Příspěvky: 25784
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sosacek »

Sarsaparillos píše:Přidávám se k díkům za zprostředkování mnoha intenzivních zážitků.

Pánové, nejsem si ale jistý, jestli jsem někomu dával peníze za pobyt? Nedlužím někomu?
Podle oxcelu jsi mi platil, takze asi jo.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1169
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Ecthelion (Nepřihlášen) píše: :arrow? Takže... jaké to bylo? Kolik lidí přijelo? Co jste hráli? Kdo z vás má na svědomí toho Fidela? A co na to Jan Tleskač? O-)
Bylo to pohádkově krásné :) Prostory v poměru cena/výkon skvělé, mírně předimenzované (při našich devíti účastnících naplněnost cca 25%), ale nikdo se nám tam i tak neztratil. Kostel přes ulici pomáhal ospalcům ráno ze spacáku. A dokonce je prý i okolí krásné, pokud teda není v mlze, nebo pod zemí, nebo tak něco.

Hry už docela shrnul Pepa, konkrétněji mohu doplnit jen ty, kterých jsem se účastnil: V Shadowrunu (lomeno AW/DW) jsme se pustili do nahánění pindy zpěvačky, kterou Karotka k ničemu zajímavému nakonec nepřesvědčil. Potom jsme si dali ve Střepech snů pohádku s vybroušenými hrdiny a rozmazaným koncem. V sobotu jsme stihli v rámci Dungeon Worldu dostat elfa z jeho bubliny a večer v DrD II bez DrD zpackat co se dalo během značně improvizovaného přepadení vlaku na divokém západě.

Fidel si za to může sám a Jan Tleskač jakbysmet, ti ať se stydí někde v koutě.
Uživatelský avatar
Karotka
Příspěvky: 1110
Registrován: 21. 9. 2011, 21:42
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Karotka »

Jó, Slezina byla letos navzdory menší účasti obzvlášť vydařená. Spousta jídla - Sosák na grilu, Sarsákovo chilli, a čerstvé pečivo z pekárny. Taky se mi navzdory únavě povedlo zahrát si 4! RPGčka (z toho jedno noční). A všechny byly moc dobrý.
Sarsaparillos píše:V Shadowrunu (lomeno AW/DW) jsme se pustili do nahánění pindy zpěvačky, kterou Karotka k ničemu zajímavému nakonec nepřesvědčil. Potom jsme si dali ve Střepech snů pohádku s vybroušenými hrdiny a rozmazaným koncem. V sobotu jsme stihli v rámci Dungeon Worldu dostat elfa z jeho bubliny a večer v DrD II bez DrD zpackat co se dalo během značně improvizovaného přepadení vlaku na divokém západě.
A no jo! všechny se Sarsákem. Ukázalo se, že je možný začít i v 1 noci :)
Díky všem spoluhráčům a GM zvlášť, nejzvlášť Faskalovi, je to Master of Gamemasters, indeed.

BTW, předání proběhlo úplně v pohodě a pani říkala ať zase někdy přijedem. Jsem pro, jak už tu zaznělo, je tam spousta místa, topí se tam, i koupelna a záchod tam je.

Tradiční jasnozřivost depresivních, často popisovaná jako radikální nezúčastněnost ve vztahu k lidským starostem, se projevuje v první řadě nezájmem o problémy, které vskutku nejsou příliš zajímavé.
(M. Houellebecq)
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

Jelikož jsem s Karotkou a Sarsaparillem žádné RPG nehrál (což příště musím napravit), tak ještě podám zprávu o tom posledním. Ve Střepech snů jsme hráli příběh z Gdaňska. Po útocích ve městě (má začít snad třetí světová?) jde každému o holý život (a tudíž z města zdrhá). Nicméně naši hlavní hrdinové (Rus, Američan a Polák) mají namířeno naopak dovnitř. Pro informace. (Hráči tomu dobrodružství pak vymysleli i jméno: Prostředí sviní :) (A to "sviní" čtěte dvakrát. Jednak jako podstatné jméno, druhak jako sloveso :D))

Co se deskovek týče, tak hrály se Krycí jména (slova i obrázky), Ilgirova Urbánie, Neanderthal (asi nejkomplexnější hra s nejméně komponenty, co jsem kdy viděl) a novinka z Essenu: Snowblind - Race to the North. A vlastně taky Star Realms.

Prostě na to, že nás bylo devět, se opravdu nezahálelo :)
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů