Podzimní slezina - organizace a doprava

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Díky, Karotko.

Updatoval jsem hlavní příspěvek, ať je v tom pořádek.

Faskale, myslím, že s Pepou a Tyraelem se ke mně dozadu vejdeš, pokud chceš jet s námi. Budete to mít méně pohodlné, ale zase levnější. $D

Odjezd mého auta bude v pátek v 15 hodin z Budějovické. Konkrétně ulice Pacovská u výlezu z metra.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

:arrow? Kelton: Tak třeba se ještě musí nejprve domluvit s přítelkyní, nebo tak něco... Prostě uvidíme. Pokud to, ale, Keltone, čteš, tak se ozvi spíše dříve než později.

:arrow? Čtvrtek: Ok. Jestli to máte domluvené, tak vyražte už ve čtvrtek.

:arrow? Jídlo: Podle map, tam je jedna hospoda a jedna samoobsluha. Jestli se ale někdo popere se sporákem, tak to bude jenom plus :)

:arrow? Hry: Jako hráč si klidně zahraju cokoliv. Jako Vypravěč bych mohl vést Střepy snů a Fate/Příběhy Impéria. Co se deskovek týče, tak můžu vzít Krycí jména se slovy i s obrázky.

:arrow? Odjezd: 15:00 je pro mě docela honička. Pravděpodobně budu mít tak 15 minut zpoždění. (Myslím, že na tebe, Ilgire, číslo mám, tak kdyžtak zavolám.)
Uživatelský avatar
Karotka
Příspěvky: 1110
Registrován: 21. 9. 2011, 21:42
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Karotka »

:arrow? Čtvrtek: Ok. Jestli to máte domluvené, tak vyražte už ve čtvrtek.
Máme. Díky za svolení, pane učiteli :D $D
:arrow? Jídlo: Podle map, tam je jedna hospoda a jedna samoobsluha. Jestli se ale někdo popere se sporákem, tak to bude jenom plus :)
Hospoda tam je, ale prý se tam nevaří. Tak počítejte s tím, že vařit si budeme sami. A předpokládám, že Sosáček vezme svůj super elektrický gril, takže budeme i grilovat. Čili vzít nějaké naložené masíčko nebo cokoliv vhodného na gril rozhodně nebude na škodu.
:arrow? Hry: Jako hráč si klidně zahraju cokoliv. Jako Vypravěč bych mohl vést Střepy snů a Fate/Příběhy Impéria. Co se deskovek týče, tak můžu vzít Krycí jména se slovy i s obrázky.
Střepy snů bych docela rád vyzkoušel. Ještě jsem nehrál. Krycí jména taky nebudou na škodu.
A taky mě dost láká zahrát si po letech Mafii (městečko Palermo spí...). Nedávno jsme na to nostalgicky vzpomínali v čajovně, jenže málokdy se sejde dost lidí, aby se to zrealizovalo.

Tradiční jasnozřivost depresivních, často popisovaná jako radikální nezúčastněnost ve vztahu k lidským starostem, se projevuje v první řadě nezájmem o problémy, které vskutku nejsou příliš zajímavé.
(M. Houellebecq)
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

:arrow? Jídlo
Pokud někdo s autem koupí ingredience, jsem ochotný udělat v sobotu k obědu chilli con carne pro všechny, kdo to budou mít zájem jíst (při té velké kapacitě objektu předpokládám, že tam nějaké velké kastroly budou). Jinak páteční a sobotní večeři bych v případě grilu řešil grilem. A bude-li chuť zůstat ještě v neděli na oběd, mohu něco navrhnout. A ještě mne napadá, že pokud by byl zájem, mohu vzít mou hustokrutopřísnou palačinkovací pánev a můžeme jeden večer zrobit palačinky.

:arrow? Hry
Zkusím vzít s sebou Tash-Kalar, Exploding Kittens a Munchkiny, možná ještě něco víc, pokud se mi vleze do krosny.

Na Střepy snů bychom už byli tři (Karotka, Pepa, já), tak s tím něco provedeme?
Naposledy upravil(a) Sarsaparillos dne 16. 11. 2016, 13:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Hlásím se na Střepy.

Chci vyzkoušet obrázková Krycí jména. Pár deskovek vezmu taky.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

Sarsaparillos: Jmenuji tě hlavním kuchtíkem Sleziny :) (A ne, tím nemyslím nějakou RPG Kuchyni. RPGčka totiž člověka fyzicky nezasytí :) (To jenom duševně :)))

:arrow? Jinak jsem koukal, že ta samoobsluha zavírá v pátek v 17:00 => mnoho lidí přijede později a už se do ní nedostane => musíme si nakoupit dřív nebo někde jinde.

:arrow? Střepy snů klidně povedu. Tu knihu s sebou asi nepovezu (je velká a vázaná), ale deníky a výtah z pravidel připravím. (+ Připravím toho i víc, když už teď hodíte pár nápadů na hru, případně nápady na vaše postavy. Ale samozřejmě se vše může dohodnout i na místě.)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Jakožto osoba tyjící z vlastnictví automobilu se hlásím, že tu knihu přivezu.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Pepa: Děkuji za funkci :D

Děcka, kdo si budete chtít dát v sobotu k obědu chilli con carne, přihlaste se co nejdříve, ať vím, kolik toho někdo bude muset koupit. A stejně tak s těmi palačinkami nebo jiným centralizovaným jídlem.

A ještě jedna otázka: Kdy se chcete v neděli vracet domů? Abych tomu přizpůsobil svůj odjezd do Brna, ze spojů si moc vybírat nemohu.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Já se hlásím na chilli.

Jo a podstatná informace: v neděli nejedu do Prahy, ale do Brna. Takže vás můžu přiblížit na bus/vlak a Sarsáka až domů.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Ilgir: Tak v tom případě dostaneš svou porci obzvláště propečenou :) Ale i tak - jak to asi vidíš časově? Domlouvám si na odpoledne/večer ještě jednu akci, tak ať vím, v kolik mohu slíbit účast.
Sosacek
Příspěvky: 25735
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sosacek »

Hlasim se.

Alternativne si muzeme udelat vlastni chili v patek pres den 8)
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Sosi, můžeme z toho udělat chilli fest a soutěž "azbestová huba" :) Jinak pokud všechno klapne, dorazím v pátek už kolem druhé odpoledne, takže na nějakém pozdním obědu se mohu podílet. Mimochodem, ten tvůj gril bereš? Tak nějak s ním počítám a nevšiml jsem si, jestli bude na 100%, dík.
Sosacek
Příspěvky: 25735
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sosacek »

Jo.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9047
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Faskal »

Hlásím se na chilli!

Akorát je to definitivní, ve čtvrtek opravdu nepřijedu.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

:arrow? Taky se hlásím na jakékoli jídlo :)
Ilgir píše:Jo a podstatná informace: v neděli nejedu do Prahy, ale do Brna. Takže vás můžu přiblížit na bus/vlak a Sarsáka až domů.
Hmm... Tak to nás budeš muset dovézt do Jihlavy. Odtud už jede do Prahy autobus cca každou hodinu.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host