Podzimní slezina - organizace a doprava

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Díky, Karotko.

Updatoval jsem hlavní příspěvek, ať je v tom pořádek.

Faskale, myslím, že s Pepou a Tyraelem se ke mně dozadu vejdeš, pokud chceš jet s námi. Budete to mít méně pohodlné, ale zase levnější. $D

Odjezd mého auta bude v pátek v 15 hodin z Budějovické. Konkrétně ulice Pacovská u výlezu z metra.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

:arrow? Kelton: Tak třeba se ještě musí nejprve domluvit s přítelkyní, nebo tak něco... Prostě uvidíme. Pokud to, ale, Keltone, čteš, tak se ozvi spíše dříve než později.

:arrow? Čtvrtek: Ok. Jestli to máte domluvené, tak vyražte už ve čtvrtek.

:arrow? Jídlo: Podle map, tam je jedna hospoda a jedna samoobsluha. Jestli se ale někdo popere se sporákem, tak to bude jenom plus :)

:arrow? Hry: Jako hráč si klidně zahraju cokoliv. Jako Vypravěč bych mohl vést Střepy snů a Fate/Příběhy Impéria. Co se deskovek týče, tak můžu vzít Krycí jména se slovy i s obrázky.

:arrow? Odjezd: 15:00 je pro mě docela honička. Pravděpodobně budu mít tak 15 minut zpoždění. (Myslím, že na tebe, Ilgire, číslo mám, tak kdyžtak zavolám.)
Uživatelský avatar
Karotka
Příspěvky: 1110
Registrován: 21. 9. 2011, 21:42
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Karotka »

:arrow? Čtvrtek: Ok. Jestli to máte domluvené, tak vyražte už ve čtvrtek.
Máme. Díky za svolení, pane učiteli :D $D
:arrow? Jídlo: Podle map, tam je jedna hospoda a jedna samoobsluha. Jestli se ale někdo popere se sporákem, tak to bude jenom plus :)
Hospoda tam je, ale prý se tam nevaří. Tak počítejte s tím, že vařit si budeme sami. A předpokládám, že Sosáček vezme svůj super elektrický gril, takže budeme i grilovat. Čili vzít nějaké naložené masíčko nebo cokoliv vhodného na gril rozhodně nebude na škodu.
:arrow? Hry: Jako hráč si klidně zahraju cokoliv. Jako Vypravěč bych mohl vést Střepy snů a Fate/Příběhy Impéria. Co se deskovek týče, tak můžu vzít Krycí jména se slovy i s obrázky.
Střepy snů bych docela rád vyzkoušel. Ještě jsem nehrál. Krycí jména taky nebudou na škodu.
A taky mě dost láká zahrát si po letech Mafii (městečko Palermo spí...). Nedávno jsme na to nostalgicky vzpomínali v čajovně, jenže málokdy se sejde dost lidí, aby se to zrealizovalo.

Tradiční jasnozřivost depresivních, často popisovaná jako radikální nezúčastněnost ve vztahu k lidským starostem, se projevuje v první řadě nezájmem o problémy, které vskutku nejsou příliš zajímavé.
(M. Houellebecq)
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

:arrow? Jídlo
Pokud někdo s autem koupí ingredience, jsem ochotný udělat v sobotu k obědu chilli con carne pro všechny, kdo to budou mít zájem jíst (při té velké kapacitě objektu předpokládám, že tam nějaké velké kastroly budou). Jinak páteční a sobotní večeři bych v případě grilu řešil grilem. A bude-li chuť zůstat ještě v neděli na oběd, mohu něco navrhnout. A ještě mne napadá, že pokud by byl zájem, mohu vzít mou hustokrutopřísnou palačinkovací pánev a můžeme jeden večer zrobit palačinky.

:arrow? Hry
Zkusím vzít s sebou Tash-Kalar, Exploding Kittens a Munchkiny, možná ještě něco víc, pokud se mi vleze do krosny.

Na Střepy snů bychom už byli tři (Karotka, Pepa, já), tak s tím něco provedeme?
Naposledy upravil(a) Sarsaparillos dne 16. 11. 2016, 13:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Hlásím se na Střepy.

Chci vyzkoušet obrázková Krycí jména. Pár deskovek vezmu taky.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

Sarsaparillos: Jmenuji tě hlavním kuchtíkem Sleziny :) (A ne, tím nemyslím nějakou RPG Kuchyni. RPGčka totiž člověka fyzicky nezasytí :) (To jenom duševně :)))

:arrow? Jinak jsem koukal, že ta samoobsluha zavírá v pátek v 17:00 => mnoho lidí přijede později a už se do ní nedostane => musíme si nakoupit dřív nebo někde jinde.

:arrow? Střepy snů klidně povedu. Tu knihu s sebou asi nepovezu (je velká a vázaná), ale deníky a výtah z pravidel připravím. (+ Připravím toho i víc, když už teď hodíte pár nápadů na hru, případně nápady na vaše postavy. Ale samozřejmě se vše může dohodnout i na místě.)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Jakožto osoba tyjící z vlastnictví automobilu se hlásím, že tu knihu přivezu.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Pepa: Děkuji za funkci :D

Děcka, kdo si budete chtít dát v sobotu k obědu chilli con carne, přihlaste se co nejdříve, ať vím, kolik toho někdo bude muset koupit. A stejně tak s těmi palačinkami nebo jiným centralizovaným jídlem.

A ještě jedna otázka: Kdy se chcete v neděli vracet domů? Abych tomu přizpůsobil svůj odjezd do Brna, ze spojů si moc vybírat nemohu.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Já se hlásím na chilli.

Jo a podstatná informace: v neděli nejedu do Prahy, ale do Brna. Takže vás můžu přiblížit na bus/vlak a Sarsáka až domů.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Ilgir: Tak v tom případě dostaneš svou porci obzvláště propečenou :) Ale i tak - jak to asi vidíš časově? Domlouvám si na odpoledne/večer ještě jednu akci, tak ať vím, v kolik mohu slíbit účast.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sosacek »

Hlasim se.

Alternativne si muzeme udelat vlastni chili v patek pres den 8)
But nobody came.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Sosi, můžeme z toho udělat chilli fest a soutěž "azbestová huba" :) Jinak pokud všechno klapne, dorazím v pátek už kolem druhé odpoledne, takže na nějakém pozdním obědu se mohu podílet. Mimochodem, ten tvůj gril bereš? Tak nějak s ním počítám a nevšiml jsem si, jestli bude na 100%, dík.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sosacek »

Jo.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Faskal »

Hlásím se na chilli!

Akorát je to definitivní, ve čtvrtek opravdu nepřijedu.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

:arrow? Taky se hlásím na jakékoli jídlo :)
Ilgir píše:Jo a podstatná informace: v neděli nejedu do Prahy, ale do Brna. Takže vás můžu přiblížit na bus/vlak a Sarsáka až domů.
Hmm... Tak to nás budeš muset dovézt do Jihlavy. Odtud už jede do Prahy autobus cca každou hodinu.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti