Podzimní slezina - organizace a doprava

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Termín: 24. - 27. 11. 2016
Místo: Opatov u Třebíče, fara:
https://www.cirkevnituristika.cz/fara-opatov

Přijedou určitě:
ilgir - řidič (Praha) - pátek
Sosi - řidič (Praha) - čtvrtek
Pepa - pátek
Sarsaparillos (Brno) - pátek
Sparkle - pátek
Tyrael - pátek
Karotka - čtvrtek
Faskal - pátek
eerieBaatezu - sobota
Bart - čtvrtek
Scolex - čtvrtek

Přijedou možná:
Kelton


Cena: 800 Kč za noc/celý objekt

ilgirovo auto (pátek)
1. ilgir
2. Pepa
3. Tyrael
4. Treven
5. (Faskal)


Sosiho auto (čtvrtek)
1. Sosi
2. Karotka
3. Scolex
4. Bart
Naposledy upravil(a) ilgir dne 16. 11. 2016, 09:06, celkem upraveno 11 x.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Prosím všechny, aby zkontrolovali platnost svého statusu - přijede určitě/možná a přidali info, zda preferují čtvrtek nebo pátek.

Vzhledem k tomu, že většina z nás je z Prahy, bylo by ideální, kdybychom se nějak poskládali do dvou aut ke mně a k Sosimu. Moje auto pojede v pátek, pokud ho dokážu naplnit lidmi, co můžou až v pátek. Zatím se mi hlásil jen Pepa, případně Sparkle z Jihlavy. To je zatím málo. Ti, co chtějí už čtvrtek, nechť se hlásí k Sosimu.

Vzhledem ke směšně nízké ceně ubytování (800 Kč na noc celý objekt) nevidím problém v tom objednat i noc ze čtvrtka na pátek. Já osobně tedy klidně zaplatím tři noci, i když tam budu jen dvě.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1169
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

Přijedu určitě v pátek, nejdříve o půl druhé, vyrážím z Brna. Pokud by měl někdo volné místo v autě, mohl bych přistoupit v Třebíči nebo Jihlavě. A klidně přispěju i na noc čtvrtek/pátek.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Faskal »

Já určitě budu moct. Jestli už ve čtvrtek nebo až v pátek zatím opravdu nevím, ale určitě se ukážu.

Klidně se přidám k Ilgirovi a Sarsaparillovi; jestli to něčemu pomůže, přispěju na noc navíc a prostě někdy přijedu.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

Pojedu určitě, ale můžu až v pátek. Ilgirovi zabírám jedno místo v autě. Řekl jsem i svým družiníkům, ale ti stále ještě neví. (Zájem ale plus mínus mají :))
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Tyrael »

Já pojedu určitě pátek-neděle, vzhledem k tomu, že na konci Listopadu končím v práci budu nejspíš celkem v pohodě a vysmátej :) Pojedu z Prahy v pátek odpoledne/večer, nejradši bych autem, při nejhorším do Jihlavy se Student A. a dál se uvidí, časově jsem plně flexibilní (mám celý den volno).
TV Tropes ruined/enhanced my life.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od ilgir »

Upravil jsem úvodní příspěvek, přidal jsem auta. Zájemci o svezení, hlašte se.

Pánové spolujezdci, kdy vyrazíme? Pro mě je reálné kdykoli mezi 13h a 18h. Je to pátek, takže samozřejmě čím dřív, tím líp.

Ohledně svozu z Jihlavy, můžeme tam sjet i separé. Ideální by bylo, abychom nemuseli zvlášť pro Sparkle a Sarsáka. Btw. Sparkle, proč nejedeš už z Prahy?
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1169
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sarsaparillos »

ilgir: Díky ti za organizaci mého svozu z Jihlavy :) Věc se má ovšem tak, že mi cesta přes Jihlavu a od tama autem ušetří jen cca 1/5 času, takže s tím skutečně počítám jen v případě, že by třeba eB od tama jel s jinak prázdným autem (prostě by mne do toho auta někdo vyloženě chtěl) :)
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4148
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sparkle »

Já sice pojedu z Prahy, ale mám hrůzu z D1, bourala jsem na ní, proto do auta na týhle dálnici nevlezu.

Klidně bych dojela busama až na místo srazu, problém je, že tam v pátek večer už žádnej bus nejede.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Pepa »

Ilgir píše:Pánové spolujezdci, kdy vyrazíme? Pro mě je reálné kdykoli mezi 13h a 18h. Je to pátek, takže samozřejmě čím dřív, tím líp.
Já v pátek učím do 12:30. Než se dostanu k sobě, trochu najím a sbalím, tak bych mohl tak v 15:00.
Uživatelský avatar
Karotka
Příspěvky: 1110
Registrován: 21. 9. 2011, 21:42
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Karotka »

Jestli teda čtvrtek definitivně padnul - a tudíž odpadá sosaku a jeho auto ...a gril, a hlášky a tak :( -
tak bych se rád svezl s ilgirem. Co se týče času odjezdu, jsem velmi přizpůsobivý.

Tradiční jasnozřivost depresivních, často popisovaná jako radikální nezúčastněnost ve vztahu k lidským starostem, se projevuje v první řadě nezájmem o problémy, které vskutku nejsou příliš zajímavé.
(M. Houellebecq)
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Insolitus »

Rád bych přijel a všechny vás po dlouhé době zase viděl, ale tento víkend larpuju
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Faskal »

Takže já přijedu až v pátek.

Dívám se, že z Prahy stíhám docela schopný autobus.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4148
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Sparkle »

Faskal píše:Takže já přijedu až v pátek.

Dívám se, že z Prahy stíhám docela schopný autobus.
Jestli tím myslíš ten co odjíždí v 17:00 z Florence, v Jihlavě je v 18:40 a pak se tam přestupuje na další do Opatova v 18:45, tak na 99 % ten první autobus bude mít zpoždění, že ten druhý nestihne. V pátek večer mívají autobusy z Prahy do Jihlavy, co jedou po D1, zpoždění mezi 1 až 3 hodinami.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Podzimní slezina - organizace a doprava

Příspěvek od Faskal »

Jede tam nějaký v jednu nebo kdy to bylo. Musím být v práci jenom ráno (zato se z toho ale nevymluvím) a tenhle snad stihnu.

... tak to abych si vzal knížku, hm.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti