Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Literatura, film, hudba, divadlo, opereta a jiné výdobytky civilizace.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Blaine píše:Undertaker bude dneska na RAW kvůli tomu co se stalo minulý týden.
Samozřejmě je to kvůli jeho matchi na Wrestlemanii. Jestli se nepletu, tak ho tahají ven jenom kvůli tomu, aby prodali nějakého super týpka - to jak ho Brock Lesnar konečně porazil (cpou mi to do obličeje během jiných programů, ještě jsem to neviděl) nebo aby s ním zabojoval nějaký wrestler, který pomalu končí. Mám pocit, že letos to asi původně měl být John Cena a měl poslat Undertakera do důchodu, ale je zraněný.
A teď to teda předělávají.

Pieta: Já se tě snažím neospoilovat :>;o)
Tak schválně, jak moc budu mimo. (:

Undertaker na Wrestlemanii je veliká klasika. Měl tam ostatně tu sérii 21 neprohraných zápasů, kolem kterých bylo takové haló, takže je skoro povinnost ho tam mít. Nečekal bych, že se střetne s Lesnarem, protože ten jejich zápas na podzim byl všude oznamovaný jako zápas, který mezi nima už napořád rozhodne, takže by výsledek měl vydržet aspoň tak do léta. (:

Už dlouho se spekulovalo o tom, že by měl taky s kariérou skončit Sting, a že by se měli odejít navzájem. Je trochu škoda nevyužít dva konce dlouhých kariér pro někoho mladšího, ale WWE poslední dobou dost jede na nostalgii po starších zápasnících, takže by to bylo celkem konzistentní.

A třetí věc mě napadá, že kolem Undertakera se pravidelně motá Bray Wyatt, ale ti už se střetli na loňské WM, takže by to bylo nápadné opakování, a to působí až moc zoufale. Ledaže by to snad byl někdo další z jeho rodiny.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Pieta: Jak říkám, nechci tě spoilovat, je to docela dobrý moment.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Pieta píše:Taky má WWE spoustu zápasů, které končí tím, že "X toho Y fakt rozdrtil", zatímco někde jinde se snaží končit spíš s "X toho Y porazil, ale Y se fakt nedal lacino". To první jednoho v uvěřitelnosti vyzvedne a druhého sníží, a to druhé, když se povede, buduje oba, ale nikoho výrazně rychle. Osobně mám druhý přístup o dost radši.
NXT 10.2., první zápas, Johnny Gargano vs. Baron Corbin je krásnej příklad toho druhýho. Corbin nakonec dá Garganovi tu největší šlupku, jakou umí, a Gargano padne a už nevstane. Ale celej zápas před tím předvádí, jak je Gargano drsnej a Corbinovi zatápí. Výsledek u mě jasnej - Corbin je monstrum a Gargano drsňák, kterej se mu dokáže věrohodně postavit. Tak se to má. NXT to umí, WWE moc ne, čert ví proč.

Fajn bylo, do kolika zápasů se dneska nějak projevily charaktery zápasníků. Elias Samson byl úplně divnej, Alexa Bliss přešla jednu šanci na vítězství jen proto, aby vyhrála ještě přesvědčivějš, Carmella vs Bayley byl zápas dvou kamarádek, co trochu bojujou i s tím, že si nechtějí ublížit...
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Pieta píše: Fajn bylo, do kolika zápasů se dneska nějak projevily charaktery zápasníků. Elias Samson byl úplně divnej, Alexa Bliss přešla jednu šanci na vítězství jen proto, aby vyhrála ještě přesvědčivějš, Carmella vs Bayley byl zápas dvou kamarádek, co trochu bojujou i s tím, že si nechtějí ublížit...
A ten závěr? Nia Jax a Eva Marie? Jako nemyslím si, že Eva Marie je k něčemu, ale spolu s Nia Jax, jako její manažer má smysl. Ale skoro bych radši viděl nějaké kopance od Asuky na závěr. A z ničeho by nic nefungovaly, protože je to Nia Jax. Ta prostě přežije všechno.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Lucha Underground 2x03 - nemůžu si pomoct, ale jako obvykle to nejlepší za minulý týden.
Výborný zápasy a na závěr neuvěřitelnej zvrat.
Moc se mi líbí, jak ta celá jejich aréna je jako další postava, a je všechno, jen ne prostej ring.
Blaine píše:A ten závěr? Nia Jax a Eva Marie? Jako nemyslím si, že Eva Marie je k něčemu, ale spolu s Nia Jax, jako její manažer má smysl. Ale skoro bych radši viděl nějaké kopance od Asuky na závěr. A z ničeho by nic nefungovaly, protože je to Nia Jax. Ta prostě přežije všechno.
Když máš něco, co lidi chtěj vidět, nemůžeš jim to přece dát rovnou. (-;
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Vallun »

Neuvěřitelný zvrat u domluveného zápasu? Vážně? O:-)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Smackdown 11.2. - I když teoreticky měl ten pořad být hlavně o Jericho vs. Styles, jako zásadní mi přijde heel turn Dudley Boys. Krásně provedenej, a jak to D.B. umí, je to tak trochu legrační a tak trochu hrozivý. Vůbec musím říct, že jak obvykle nemám vracející se legendy moc rád, tak Dudleys si mě celkem získali. Dost velkou roli v tom hraje i to, že se nevrátili jako hostující hvězdy, ale mají zápasy pravidelně, a tak to není jen o jejich slávě, ale i o tom, že v ringu umí.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Argonantus »

Jen tak pro ujasnění - kam zmizel Seth Rollins, ještě nedávno mistr?
A už nechali chudáka Ambrose něco vyhrát?
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Argonantus píše:Jen tak pro ujasnění - kam zmizel Seth Rollins, ještě nedávno mistr?
A už nechali chudáka Ambrose něco vyhrát?
Seth Rollins se brutálně ošklivě zranil během obyčejné in-house show. A Dean teďka má docela dobrou pozici na Wrestlemanii a jeho souboje rád koukám, protože má dobré oponenty v poslední době. Kevin Owens bude dobrým oponentem komukoliv pravděpodobně :-)= .
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

Argonantus píše:Jen tak pro ujasnění - kam zmizel Seth Rollins, ještě nedávno mistr?
Zraněnej, utrhnul si něco v koleni, což je tak na půl roku absence.

Poslední dobou má WWE vůbec na zranění smůlu. V mojí přítomnosti (3 týdny zpátky) je mimo Cesaro, Hideo Itami, John Cena, Nikki Bella, Daniela Bryana jsme tu už probírali, Sami Zayn se sotva vrátil, Finn Balor má myslím něco s nohou, a to určitě na kupu lidí zapomínám.
Argonantus píše:A už nechali chudáka Ambrose něco vyhrát?
Od prosince je Intercontinental Champion, takže něco asi jo. Ale on je zase takovej charakter, že nebude vyhrávat úplně často, protože část jeho kouzla je v tom, jak neumí přestat ani v okamžiku, kdy strašně dostává po tlamě, viz třeba střetnutí s Lesnarem na Raw 8.2.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Argonantus »

Aha.
Co jsem tak viděl, Dean měl vždycky dobrou pozici, vždycky dobré oponenty a lidi bavil, aby pak následně vždycky prohrál. Cena wins and Ambrose loses, to je zřejmě pravidlo WWE.
Že mu dali nějakej titul, to si rozhodně zaslouží. Ambrose je smutný klaun wrestlingu.
Zřejmě z té Shieldové trojice míří ke hvězdám ten Reigns. Ono se to tak jevilo už když jsem to přestal sledovat (a sledoval jsem to pár týdnů).

Že je Cesare zraněný, to je hodně velká škoda; ten byl můj oblíbenec, skrz ty silové kousky. Přesně ten typ, co opravdu něco uměl a nebylo třeba to moc rozkecávat.
Potěšilo mne, že Wyatt Family už zase páchá zlo. I když si nejsem jist, zda v úplně stejné sestavě. To byla docela zábavná parta, zejména Wyatt s tou lucerničkou.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Protože nechci spoilovat, tak nebudu dávat link na tu wiki, ale zranění, které jsme ještě nezmínili:
Randy Orton
Sting
Tyson Kidd (ten vypadá, že už nikdy do ringu nebude moct)
Tye Dilinger
Dana Brooke (ta by měla jít zpátky do ringu brzy)

Balor měl jenom něco lehkého a díky tomu vzniklo tohle:
https://youtu.be/bKYjptfjqFE
a následovalo tohle
https://youtu.be/rEasroczX6s

Dva šampioni NXT jsou strašný dorkové a nerdi. A to nemluvím o Dirty Dancing skitu...
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

K RAW 15.2.
Argonantus píše:A už nechali chudáka Ambrose něco vyhrát?
Pieta píše:Od prosince je Intercontinental Champion, takže něco asi jo.
Aha, takže jsem o týden dál a už není. (-: Krásnej five-way match, za ten by se ani NXT nemuselo stydět. Plus ta interview po zápase...

Taky jsem se chtěl rozepisovat o tom, jak jsou New Day boží team, ale zrovna v tomhle zápase přišel Mark Henry zřejmě k nějakému zranění, tak si to nechám na jindy. Je to prokletí.
(Není, ale dneska se zápasí strašně nebezpečně. Ten styl je hodně rychlej, je tam spousta skoků a pádů, suicide dive čili skok z ringu ven na někoho je pomalu povinný manévr...)

Jinak dneska jsou všichni docela ve formě, Dudleys pokračujou v heel turnu (i s překvapivým návratem na scénu), napětí Ambrose vs. Reigns roste, #Social Outcasts celkem chytají grády, skity Goldust + R-Truth jsou zábavný, naštvaná Becky je nejlepší Becky (a její tým se Sashou, kde se nemají moc rády, ale vzájemně si pořád zachraňujou krky se taky rozvíjí hezky).

Akorát to bylo asi poprvé, co měl Paul Heyman nějakou řeč a mě to vůbec nechytlo. Inu, i mistr...


A ke zbytku:
Blaine píše:Tyson Kidd (ten vypadá, že už nikdy do ringu nebude moct)
To podle všeho byla situace, kdy je zázrak, že neumřel. Za což jsem rád, protože poslední dobou před tím zraněním si vypěstoval úplně úžasný styl a mám ho moc rád.
Blaine píše:Balor měl jenom něco lehkého a díky tomu vzniklo tohle:
https://youtu.be/bKYjptfjqFE
a následovalo tohle
https://youtu.be/rEasroczX6s

Dva šampioni NXT jsou strašný dorkové a nerdi. A to nemluvím o Dirty Dancing skitu...
Nádhera.
Argonantus píše:Co jsem tak viděl, Dean měl vždycky dobrou pozici, vždycky dobré oponenty a lidi bavil, aby pak následně vždycky prohrál. Cena wins and Ambrose loses, to je zřejmě pravidlo WWE.
Že mu dali nějakej titul, to si rozhodně zaslouží. Ambrose je smutný klaun wrestlingu.
Zřejmě z té Shieldové trojice míří ke hvězdám ten Reigns. Ono se to tak jevilo už když jsem to přestal sledovat (a sledoval jsem to pár týdnů).
To je složitější, mnohem složitější.
Rollins kopal minulý rok a něco za záporáky, a celou tu dobu byl z toho nejlepšího, co bylo na obrazovce k vidění. Nebýt zranění, jistě by zářil doteď.

Ambrose zůstal stát bokem jako třetí, ale svejma výkonama to úžasně vytáhnul a je z nich teď rozhodně nejpopulárnější.

A Reigns je z nich naopak oficiálně nejlepší, a nejvíc podporovanej, a spousta toho, co ve WWE děje, se automaticky děje kolem něj, ale přijetí u lidí je dost rozporuplný a občas se stane, že něco vyhraje a místo potlesku sklidí spíš bučení. Asi jako Cena před ním, je nezranitelnej, což mu u spousty diváků škodí, protože to prostě není zábava.
Argonantus píše:Že je Cesare zraněný, to je hodně velká škoda; ten byl můj oblíbenec, skrz ty silové kousky. Přesně ten typ, co opravdu něco uměl a nebylo třeba to moc rozkecávat.
Potěšilo mne, že Wyatt Family už zase páchá zlo. I když si nejsem jist, zda v úplně stejné sestavě. To byla docela zábavná parta, zejména Wyatt s tou lucerničkou.
Cesare byl bratr Lucrezie Borgia; wrestler je Cesaro. (: A ano, taky je to můj velký oblíbenec.

A že Wyatt Family fungují je moc dobře, protože WWE má dlouhodobě nedostatek věrohodných záporáků a Wyatt to dost zachraňuje, i když s tou věrohodností to má těžké, protože ho nechávají vyhrát asi tak často, jako Ambrose, a musí to utáhnout na charisma.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Blaine »

Vallun píše:Neuvěřitelný zvrat u domluveného zápasu? Vážně? O:-)
Příběh, příběh.

Pieta: Já jsem už dneska viděl včerejší díl, ano, pirátím RAW, radši bych se na to díval u nich na networku, ale aspoň jim dávám peníze, když už nic jiného. Naštvaná Becky je skutečně nejlepší Becky, Sasha+Becky jsou super tým v tom smyslu, že jim věříš, že spolu budou (ne jako Alicia Fox s Bellama, kde to bylo... hmmm... divné?), ale že jakmile budou moct, tak se skopou do kuličky a naběhnou na Charlotte a vezmou ji titul.

Ambrose je strašný sympaťák tím, že prostě nasírá největší drsňáky, protože po nich chce, aby ho zmlátili. On to prej ustojí. Reigns mě nebaví, nelíbí se mi Superman Punch ani jeho Spear. To prostě nevypadá jako finisher, hlavně když to srovnám s třeba se Sister Abigail, F5 nebo Pop-up Powerbomb. Jeho finisher nemá žádnou přípravu, z ničeho nic vyskočí do vzduchu a někomu vrazí pěstí? Nebo ho nabere do hrudníku? Ti týpci s sebou házeli z jedné strany ringu na druhou a jedna rána pěstí je dorazí? Hlavně, když ho srovnám třeba s Lesnarem, který tě prvně vezme na projížďku Suplex City a pak ti dá F5?

A Kevin Owens jako Intercontinental Champ je... nejlepší. Jeho promo s Richem, kdy křičel dozadu ať ho neruší... je absolutní zlato.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Profesionální wrestling (WWE NXT hlavně)

Příspěvek od Pieta »

NXT 17.2.

Jako obvykle fajn. V 4x4 tag team matchi se všichni předváděli, je vidět, že tag team divize NXT je v hodně dobrém stavu. Asuka vs. Deanna bylo skoro až moc jednoznačné, takže Asuka sice předvedla pár fajn chvatů, ale nemělo to zase takovou váhu, jako kdyby to bylo proti silnějšímu protivníkovi. Tye Dillinger mě mate, pořád si nejsem jistý, jestli je to klaďák nebo záporák, protože na jednu stranu se nad ním člověk usmívá, na druhou stranu to ego je strašný.
A ten konec main eventu byl krásně udělanej. To je vidět, že si někdo s tím fakt dal práci a fakt nad tím přemýšlel. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Odpovědět

Zpět na „Kultura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů