RPG Kuchyna 2012

RPG Kuchyně proběhla 11.–26. 2. 2012
Odpovědět
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od OnGe »

Insolitus píše:Pch :-D ... to by mě zajímalo jak jsi udělal ;-)
No vzhledem k ucasti hadam, ze jsem nebyl jediny, komu se tenhle trik povedl :lol:
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od PetrH »

jako clovek, co percetl sagu, precetl hrsku tady opravdu vazne zadam o zavedeni hlasovani ostatnich jako cenu verejnosti... letosni rocnik je zatim tak nadupnuty, ze po kuchyni vyjde drakkar special a v nem hry a verim, ze jsou zde kandidti i na komercni pojeti mikro brozury ci treba do pevnosti a pod... dal jsem si cil, kazdy den namatkove dasli jedno, jsme zvedav, kdo me poleje uzasem zitra... (nejaky dobrovolnik:D)
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od morech11 »

ja som teda šiel od malých k veľkým :)

práve tie najväčšie ešte za sebou namám, ale myslím, že aj tie malé (menšie) majú tak úžasné nápady, že keby sa toho chytí nejaký game designer, tak by sa to dalo predávať v obchodoch

neviem, aké to bolo vlani, ale tento rok je to fakt nadupané :clap:
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od boubaque »

Rozvržení her ke komentářům

Milí soutěžící, prosím vyhledejte se prosím v následujícím seznamu a podívejte se, které hry vám byly přiděleny ke komentování. Vaším úkolem je tyto dvě hry pouze přečíst (nemáte povinnost je odehrávat) a napsat k nim autorovi do jeho vlákna dojmy, kritiku (pozitvní i méně pozitivní) nebo nápady na vylepšení (pokud už bude vlákno k dispozici, ale většina autorů už je založila). Není dám limit na délku komentáře, ale nešiďte to. Pokud takto okomentujete obě přidělené hry, získáte bonus k celkovému hodnocení vaší vlastní hry +1 bod. Cílem je podpořit autory odevzdaných her formou zpětné vazby. Na poslání komentářů máte vyhrazenu dobu zhruba šesti týdnů - přesné datum je uvedeno ve vyhlášení ingrediencí na hlavní stránce portálu.

Následuje seznam (budu ho posílat i mailem, takže se nebojte, že byste ho minuli):

Crowen
- Tadeas: Sága
- morech11: Svetlo na konci tunela

Ecthelion
- Ondris: Hobitín
- Nathaka: Knihovládce

Insolitus & Lyco
- Nekra: Co jsem všechno zvoral...
- Klimbing: Reloading

Klimbing
- Insolitus & Lyco: Soudný den
- Nathaka: Knihovládce

morech11
- Crowen: Brany Severu
- Nekra: Co jsem všechno zvoral...

Nathaka
- Klimbing: Reloading
- Ecthelion: Hrstka

Nekra
- Insolitus & Lyco: Soudný den
- morech11: Svetlo na konci tunela

Ondris
- Ecthelion: Hrstka
- Tadeas: Sága

Tadeas
- Crowen: Brany Severu
- Ondris: Hobitín

Odkazy na stažení her jsou (zatím) na předchozí stránce diskuse.

Přeji příjemné čtení :) (a já to jdu teď rozeslat mailem...)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od crowen »

Ha, dobre rozlosovanie. Na Sagu sa tesim a Morech11 uz s mojimi komentarmi ma nejaku tu skusenost :-)
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od morech11 »

:>:o/ to som to chytil (ale aspon to bude poriadne :roll: )
Ja sa na svoje vcelku tesim, chytil som velmi sympaticku dvojicu.
urcite skomentujem aj ostatne veci, konkretne sa velmi tesim na reloading, soudny den a hrstku, ale aj ostatne sa nakoniec dockaju par slov odo mna :)
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od Insolitus »

Tak tedy já sem doufal, že dostanu hodnocení od jiných. Čímž samozřejmě nechcu říct, že by názory těch co mi byli vylosování, nebodou dobré a podmětné. Ale ty po nich jsem toužil by byli jistotou opravdu dobrého pohledu ;-)
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od crowen »

Insolitus píše:Tak tedy já sem doufal, že dostanu hodnocení od jiných. Čímž samozřejmě nechcu říct, že by názory těch co mi byli vylosování, nebodou dobré a podmětné. Ale ty po nich jsem toužil by byli jistotou opravdu dobrého pohledu ;-)
Vsak napis, od koho by si rad videl pripomienky, respektive tych ludi oslov cez PM
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od Insolitus »

crowen píše:
Insolitus píše:Tak tedy já sem doufal, že dostanu hodnocení od jiných. Čímž samozřejmě nechcu říct, že by názory těch co mi byli vylosování, nebodou dobré a podmětné. Ale ty po nich jsem toužil by byli jistotou opravdu dobrého pohledu ;-)
Vsak napis, od koho by si rad videl pripomienky, respektive tych ludi oslov cez PM
Nad něčím takovým jsem už uvažoval ;-) Ale nejdříve splním svou povinost a ohodnotím sám.
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Tadeas
Příspěvky: 586
Registrován: 10. 7. 2009, 15:58
Bydliště: Holic

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od Tadeas »

Vyborne vybrane. prostredi Bran me nadchlo a Hobitin zase oslovil mou pritelkyni [ma rada zviratka :D]. ted jsem sice pracovne dost vytizen, ale pres vikend se na to vrhnu a jedine co me muze zastavit je testovaci hra sagy :)
Uživatelský avatar
Nathaka
Příspěvky: 17
Registrován: 15. 12. 2008, 18:55

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od Nathaka »

Nemůžu se dočkat první odezvy. Nemám nejmenší představu o konkurenci, nemám nejmenší zkušenosti z psaní her, nemám nic. Dostal jsem odkaz na ingredience, napsal jsem hru a poslal jsem ji. Naslepo. A je to strašně zajímavý pocit. Příjemný. Je to fajn. :-)

Zatím jsem prolétl hry, které mám hodnotit, a musím smeknout. Reloading docela šikovně zpracoval myšlenku, s kterou si pohrávám sám už dlouho (to jest nějaká možnost opakování či návratu... já sám plánuju teď rozvrhnout hru, která bude pracovat s mechanikou nesmrtelnosti a respawnu) a jsem tedy zvědav, jaká bude jeho praktická stránka. Hrstka má dobrý nápad, je originální, určitě i atmosférická, ale mám trochu obavy, jestli není až příliš úzce zaměřená a jestli na to nedoplatí. V každém případě mě obě hry utvrdily v tom, že si chci přečíst i ty ostatní a trochu se zorientovat, abych to mohl zkusit i příští rok a ideálně lépe.

Zatím se mějte hezky a díky za příjemně strávené dva týdny.
-N. - Panda rhei
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od PetrH »

tak jsme docetl hobitin a muzu rici, ze letosni rocnik je ulet, dalsi hra a dasli velice prijemne cteni...
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od morech11 »

fuu... povinnú časť mám za sebou, dávam si na teraz pauzu ale zajtra sa hádam pustím do (dúfam) podobne dôkladného hodnotenia ostatných hier, ktoré bude príliš dlhé na to, aby si to niekto vôbec prečítal (ako tie dve doteraz) $D

teraz ešte vymyslieť, ako dokopať moju družinu do mojej vlastnej hry a budem spokojný :)
Uživatelský avatar
Tadeas
Příspěvky: 586
Registrován: 10. 7. 2009, 15:58
Bydliště: Holic

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od Tadeas »

morech11 píše:fuu... povinnú časť mám za sebou, dávam si na teraz pauzu ale zajtra sa hádam pustím do (dúfam) podobne dôkladného hodnotenia ostatných hier, ktoré bude príliš dlhé na to, aby si to niekto vôbec prečítal (ako tie dve doteraz) $D

teraz ešte vymyslieť, ako dokopať moju družinu do mojej vlastnej hry a budem spokojný :)
nahodou ma bavi citat si tvoje komentare, vidno aspon rozdiel v preferenciach. sice som s komentarmi este nezacal, zato uz testovaciu hru mam za sebou [hec :)].
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyna 2012

Příspěvek od boubaque »

Konečně se mi podařilo hodit na hlavní stranu představení her, které přišly do letošní Kuchyně. Až bude někdy čas, snad ještě přidám obrázky úvodních stran, ale teď už to bohužel nestíhám...

A samozřejmě ti, co hru do soutěže z jakéhokoli důvodu neposlali, jsou srdečně zváni mezi porotce! Nemusíte se bát, opravdu dlouhých příspěvků se letos mnoho nesešlo, a přitom jsou i ty dlouhé velmi zajímavé ;)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti