[info] Přijeďte na Slezinu RPG Fóra!

24. až 27. listopadu se na chatě u Brna koná tradiční setkání návštěvníků RPG Fóra. Jde o prodloužený víkend plný her a příjemné společnosti, tak určitě přijeďte!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 15145
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[info] Přijeďte na Slezinu RPG Fóra!

Příspěvek od Markus »

Podzimní Slezina RPG Fóra 2011

Slezina je naší tradiční akcí, která se opakuje každého půl roku. Její smysl je prostý - společně se sejít, poznat se, popovídat si, zahrát si. Jde o neformální akci spočívající v tom, že skupina lidí z Fóra (obvykle tak 20-30) se sebere a vyrazí na víkend někam na chatu. Děje se tam přesně to, co byste očekávali od party RPG hráčů na chatě - povídá se, vaří se, chodí se na procházky a, ehm... už jsem zmínil hraní?

Program je takový, jaký si sami uděláme. Každý, kdo má chuť, připraví pro ostatní nějaké hraní RPG, vezme deskovky či cokoliv jiného. Pro lepší organizaci programu slouží tato sekce, kde je přehledně vidět, kdo jakou hru plánuje.

Ačkoliv se akce nazývá Slezina RPG Fóra, srdečně zveme všechny hráče, kteří mají zájem přijet. Nemusíte být letitým návštěvníkem Fóra, přijeďte i tak. A berte s sebou kamarády, přítelkyně či přítele. Jenom jedna prosba: snažíme se na Slezině udržet komorní atmosféru - takže když pojedete, tak prosím se vším všudy. Popadněte spacák, nakupte si jídlo, udělejte si víkend volna a zůstaňte s námi na chatě. Přestože se Slezina koná kousek za velkoměstem, nejde o "průchozí" akci pro veřejnost, kde by se lidi otočili na pár hodin a pak zase odpelášili domů.


Podrobnější informace

:arrow? Datum
24. 11. až 27. 11. (od čtvrtka do neděle). "Oficiálním" dnem zahájení je pátek večer, tou dobou už byste tam všichni měli být. Pro nadšené dobrovolníky nicméně možnost přijet už ve čtvrtek a Slezinu si tak o den prodloužit.

:arrow? Místo
Skautská základna Strážná, chata v lese u vesnice Lelekovice, asi 10km severně od Brna. Dostupné jak autem, tam brněnskou hromadnou dopravou.

:arrow? Popis cesty
Online mapa.

Obrázek

Autem: Ať už jedete od Brna, nebo z druhé strany, odbočte z hlavní silnice (hlavní silnice je takové to tluté čtyřproudé) do Lelekovic. Po ujetí cca 200 metrů bude první odbočka doprava, na které stačí odbočit (silnice se otočí o 180°). Na této cestě stačí odbočit na první křižovatce doleva a jste na silnici (jediné), která vede až ke srubu.

:!: :!: :!: Po cestě je ještě brána. Správce mě poprosil, abychom ji za sebou zavírali. Já tu bránu odemknu, ale přesto ji nechám zavřenou. Až přijedete autem, bránu si otevřte a pak ji prosím za sebou nezapomeňte zavřít.

Hromadnou dopravou: Vlakem se dá snadno dostat z Brněnského hlavního nádraží do vlakové stanice Česká, jezdí vlaky zhruba co půl hodiny (potřebujete lístek na 3 zóny). Dál se řiďte výše uvedenými pokyny pro auta.

Z Králova Pole tam pak ještě jezdí autobus 41, což nezajímá přespolní, ale některým Brňákům by to mohlo přijít vhod.

:arrow? Cena
100,- až 150,- Kč osoba/noc (záleží na počtu lidí, podle toho se rozpočítá elektřina a plyn)

:arrow? Vybavení
Teplá voda, elektřina, kuchyňka, záchody, všechno tam je. Akorát si musíte přinést spacák. Na místě jsou matrace pro cca. 25 lidí, takže jestli přijete hodně účastníků, nevyzbyde na každého. Jestli jedete autem a máte karimatku, tak ji prosím pro jistotu vemte.

:arrow? Dostupnost civilizace
Nejbližší obchody otevřené o víkendu jsou v Brně. Musí se do nich autem, a přestože to není nic nerealizovatelného, počítejte s tím, že kodrcání po lesní cestě, jízda do Brna a poté prodírání se přeplněným víkendovým hypermarketem není příjemná a rychlá záležitost. Zabije vám několik hodin z odpoledne, budete jich litovat (vyzkoušeno osobně). Důrazně doporučuji nakoupit si všechno předem!

______________________

Jak se přidat?
Někde se tu povaluje téma s Přihláškami, tak se tam napište. Přihlášky nejsou závazné, ale kdybyste si to rozmysleli, tak se prosím odhlašte. Slouží pro lepší představu o tom, kolik přijede lidí - podle čehož se např. připravují hry.

Program spoléhá na to, že kdokoliv může připravit hru pro ostatní. Pokud nikdo nic nepřipraví, nebude co hrát. 8) Často se stává, že lidé připravující hru zakládají v této sekci témata, kde hru předem oznamují a případně shánějí zájemce. Ohledně verbování hráčů předem - dobře si prosím rozmyslete, zda si chcete hráče naverbovat předem, nebo zda jen oznámíte svou hru a hráče naberete až na místě. Volba je na každém z vás. Já se sice přikláním k té druhé možnosti, aby nebyli znevýhodněni lidé, kteří nesedí od rána do večera na Fóru, nicméně chápu, že některé hry vyžadují účast hlášenou předem.

A nebojte se na cokoliv zeptat. Všeobecně jsme velmi vstřícní k novým tvářím :wink:

Doufám, že přijedete.
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů