[Fórum] Vlákno přání a stížností

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[Fórum] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Markus »

Pokud vám něco vadí, chybí, nebo něco potřebujete změnit, pište to sem.

TO-DO list:
[*]notifikace přes @?[/list]

🤔🙈Jak používat Unicode emotikony?😱👍
- Na mobilu použijte běžnou klávesnici emotikonů.
- Na PC stiskněte klávesu Windows + . (tečku)
- Uživatelé Macu jsou vysoce inteligentní a přijdou si na to sami
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Bajo »

Pety z Lesa píše:Ehmm,diky velmi vstricny moderatorsky pristup byl vzdycky velkym pozitivem tohodle fora:)
Ano, taky myslím. 8) Problém s ním meli imho zejména návštěvníci, kteří sami neprojevovali jakoukoliv snahu, různí rebelové a tak :wink:
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od PetrH »

Pety z Lesa píše:Poslední dotaz:Tohle PetrH je co a jakto ze za ten svuj rage spam onehdy nedostalo ban?Ma to nejakou spojitost s tim ze nadaval sosackovi nebo jsou to vsechno jen ciste nahodilosti a jakekoliv zdani nejakeho radu je pouhopouhe mameni?
zkus sve divne myslenky rozvest vice, netusim na co u me narzis, takze nevim jak na toto odpovedet
stale cekam na vystvetleni :!: tve narceni se mi rozhodne nelibi.
Naposledy upravil(a) PetrH dne 20. 7. 2011, 10:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Alef0 »

Ehmm,diky velmi vstricny moderatorsky pristup byl vzdycky velkym pozitivem tohodle fora:)
Ak je to irónia, tak napíš, ako by si to riešil ty, keďže problém je očividne u teba.

Btw, prečo v každom príspevku namedroppuješ ako o život? Tu Markus, tam Peekay ako kopáč do mŕtvol, tam Pieta, onam Jerson, ktorý nemá rád filmy, hentam PetrH ako nemesis, o Sosáčkovi ani nehovorím.... to je nejaké pravidlo komunikácie? Rozprávaš kamarátom pri kofole(tm) o tom, ako ťa všetci na fóre fascinujú?
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Pety z Lesa
Příspěvky: 32
Registrován: 19. 7. 2011, 09:05

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Pety z Lesa »

PetrH:Thread kdes po tom co sosi zpochybnil akademickou hodnotu tveho titulu?Promin chovat se takhle k nekom jinymu nez k sosackovi tak ams bud napomenuti(v pripade ze by se nejednalo o nikoho ze zdejsich oblibencu)nebo rovnou ban a prijde mi ze ses si toho velmi dobre vedom a jen vyuzivas toho ze pravidla jsou biased.

alef:hele ja nejsem spravce zadnyho fora(ktery sem prevzal s tim ze zavedu poradek lol) takze nevim jak bych to resil,a pokud fakt pozadujes od kazdyho hosta fora znalosti PhP tak je chyba spis u tebe,k namedropu:vim ze pojmy jako primost,nezakernost nebo nedejboze uprimnost se ve zdejsim groupspeaku moc nepouzivaj a ze kdybych prudil podle zdejsich tradic (cti:jako spravna svine)tak bychom si asi rozumneli vic,ale ty mnou zminovane pojmy si zkus najit nekde ve vykladovym slovniku,a pote ti verim dojde co tim sleduju.

Nebo je mozne druhe vysvetleni:viz muj podpis,vyber necham na tobe

Ps:kofolu nepiju radsi staropramen lemon nebo hoegaarten

Pss:Pro markuse:Nez zacnes satrat kolem editu meho prispevku tak bych te jen upozornil ze slovo svine se tady na tomhle foru pouziva naprosto bezne(viz. Rozlicny zejo svine komnisticky...)a ze by bylo asi zvlastni kdyby zmizely jen nektere prispevky ktere toto slovo obsahuji..
Le Trolling pour Le Lulz and Le Profit!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Markus »

Jestli těch pomluv a osobních sporů okamžitě nenecháte, dostanete ban a je mi úplně jedno, jestli si půjdete naříkat k mamince.
Pety z Lesa
Příspěvky: 32
Registrován: 19. 7. 2011, 09:05

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Pety z Lesa »

Ahojky Markusi:

1)Mohl bys mi teda odpovedet na otazku,nebo mi alespon rict proc se odpovedi vyhybas?

2)Proc dostal za ten samy prohresek (vytahovani osobnich sporu btw odkdy je tohle tady prohresek) sos napomenuti a kdyz to same onehdy udelal PetrH wan-tovi tak bylo ticho po pesine,nevim jak tobe ale mne tohle vazne nepripada jako by pravidla platila pro vsechny stejne...
Le Trolling pour Le Lulz and Le Profit!
Pety z Lesa
Příspěvky: 32
Registrován: 19. 7. 2011, 09:05

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Pety z Lesa »

Appedix:Uvedomujes si zes prave prohlasil ze hodlas ignorovat a porusovat sva vlastni pravidla?

To neni vec co by vzbuzovala moc duvery.
Le Trolling pour Le Lulz and Le Profit!
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Bajo »

Pety:Tak buď nám to nepřišlo jako srovnatelné a nebo jsme o tom nevěděli. Já ani nevím, o jaký spor jde. Ale taky je dost možné, že máme tajný seznam nepohodlných uživatelů a vyvolených $P Vy jste si nevšimli toho tajného znamení v záhlaví stránky? Si pak nestěžujte :>;o)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6892
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Antharon »

ehm... nemám moc čas to celé prečítať, ale Pety je nejaký sosáčkov Multiuser?

(inak na spor s wantom si celkom spomínam aj ja)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od crowen »

http://phpbb-mobile.com/

toto si prosiiiiiiiim
Klimbing
Příspěvky: 293
Registrován: 26. 7. 2008, 21:44

Re: Rozličné technické dotazy

Příspěvek od Klimbing »

Nevím, jestli takovéto dotazy patří sem..ale snad jo.
Téma: Lidská inteligence, v sekci Realita a pseudorealita.

Svítí mi kostka "Nové příspěvky", ale když kliknu na: "Zobrazit nejnovější příspěvek", naskočí mi: "Nejste oprávněn číst tuto sekci"
Pokud kliknu na téma, normálně se do něj dostanu. Poslední příspěvek je od Faskala a je označen jako přečtený. V sekci ovšem bylo, že poslední příspěvek je od Wild West. Neumím si to vysvětlit, ale zřejmě by se to takhle chovat nemělo :think:
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozličné technické dotazy

Příspěvek od Pieta »

Klimbing píše:Svítí mi kostka "Nové příspěvky", ale když kliknu na: "Zobrazit nejnovější příspěvek", naskočí mi: "Nejste oprávněn číst tuto sekci"
Pokud kliknu na téma, normálně se do něj dostanu. Poslední příspěvek je od Faskala a je označen jako přečtený. V sekci ovšem bylo, že poslední příspěvek je od Wild West. Neumím si to vysvětlit, ale zřejmě by se to takhle chovat nemělo :think:
+1
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozličné technické dotazy

Příspěvek od Markus »

Wild West patrně smazal svůj příspěvek, takže když teď klikneš na "zobrazit poslední příspěvek", odkazuje to na neexistující adresu. Fórum tě v takovém případě patrně přesměruje na příspěvek, který má číslo nejbližší tomu, co hledáš. Shodou okolností to je nějaký příspěvek ve vývojové sekci DrD2, takže k němu máš zakázaný přístup.

Proč se rozhodli fórum naprogramovat zrovna takhle, místo aby to vyhodilo chybovou hlášku "hledaný příspěvek byl smazán", to se mě neptej :) Proč se seznam příspěvků ve výpisu neaktualizuje tak, aby to po smazání posledního příspěvku odkazovalo na předposlední, to taky nevím (ale tady mám tušení, že je to technicky velice obtížné, takže chápu).

Každopádně ta chyba zmizí, jakmile někdo do toho tématu něco napíše a nesmaže to po sobě.
Klimbing
Příspěvky: 293
Registrován: 26. 7. 2008, 21:44

Re: Rozličné technické dotazy

Příspěvek od Klimbing »

Aha, díky
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Resurrection »

Mam divny bug, ve vypisu diskuzi v rozlicnem-pseudorealite mam, ze v Lidska inteligence viewtopic.php?f=216&t=8670 je novy prispevek od WW ze dnes (8. 9. 2011) 08:59. Jenze v diskuzi realne neni a kdyz kliknu primo na nej, napise mi to "Nejste oprávněn číst tuto sekci". Co se deje? V pripade nutnosti mohu poskytnout obrazovou dokumentaci...
Secrets are power.
Zamčeno

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů