Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

24. až 27. listopadu se na chatě u Brna koná tradiční setkání návštěvníků RPG Fóra. Jde o prodloužený víkend plný her a příjemné společnosti, tak určitě přijeďte!
Zamčeno

Kam? Domašov, obrovský a nový. Strážná, malinká a jezdíme tam furt.

Strážná - 24. až 27. listopad - cca 110 na noc
18
75%
Domašov - 17. až 20. listopad - cca 190 na noc
6
25%
 
Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Jarilo »

Strážná ! Strážná ! Strážná ! :-)= $D
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Quentin »

Jarilo, jezdíš autem nebo busem? Když už bych jel, tak nechci jet sám, pokud teda nepojede káťa.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Jarilo »

Jezdím cizíma autama :D .

Naposledy (a poprvé vlastně taky =)) s Ilgirem, to je skvělý a zodpovědný řidič, který zvládne i situaci, když mu osádka cestou zpět odpadne do říše snů.
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od jonka »

Markus: do 14 dnů. Kdyby byl nějaký jiný zájemce, tak prý dá vědět.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Bart »

strážná, už jenom kvůli termínu (osobní důvody) a ceně.. domašov vypadá pěkně a chápu, že jezdit pořád na to samý místo je únavný, ale strážná je prostě strážná..
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Peekay »

Chlapi neblaznite, na konci novembra sa v Straznej uslapeme, ak nas tam bude viac ako 15 kusov. Neviem teda ako vy, ale ja teda nehodlam spat v stane a hrat vo vetrovke a rukaviciach pod tou vonkajsou strieskou.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od ilgir »

Chlapi neblaznite, na konci novembra sa v Straznej uslapeme, ak nas tam bude viac ako 15 kusov.
To je lež. :>;o) Pamatuju si, jak nás tam bylo jednou na podzim 18 a chata byla poloprázdná.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Peekay »

Poloprazdna co sa spacej kapacity tyka ano, ale pocas dna a paralelne prebiehajucich aktivit to bol akurat sweet spot - viac ako 20 bude problem.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Jarilo »

Neposlouchejte toho heretika :-)= .

Ono mě to je ve finále jedno, ale už jen pro ten souboj a hlasování a taky proto, že Strážná se mi hrozně líbí, jsem pro Strážnou =).

Minimálně 4 místa na hraní tam jsou (dva pokoje nahoře + místnost dole + jídelna), to jsou 4 nerušeně hrající skupinky, případně 3 skupinky nerušené a v jídelně klidně 2-3, pokud jim nevadí společnost ostatních (což třeba při deskovkách je v pohodě).

Ale jako, je jasný, že když může bejt člověk venku, je to lepší, takže rozhodně PKovi neodporuji....ale Strážná! :D
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Peekay »

Vy ste sa vsetci zblaznili. :( Strazna do jari vydrzi (a na tu je idealna).

Ako, mne to vlastne moze byt jedno - pridem vo stvrtok, zaberiem 5 miest a bude. Ale potom neplacte, ze sa nebude kde ani pohnut.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Jarilo »

PK: Já si chci stejně něco zahrát s Tebou, takže to je v pohodě =D.

Ne, jako pokud se tu během týdne ukáže, že se na podzimku chystá víc jak dvacet lidí, přikloním se rád k tomu Domašovu, abychom se neumačkali =). Ale podzimky bývají často takové hubenější ne? A tam je potom komorní a útulná atmosféra Strážné ideální =).
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od jonka »

Tak nějak. Já se teďka koukal na počty lidí na posledních slezinách a minulé dvě sleziny byly ve 20 lidech. Podle hlasování (8 lidí zatím) to vypadá, že ani tato slezina nebude moc vybočovat.

Co se týče Domašova (to Markus), tak paní majitelka(?) už při úvodním rozhovoru říkala, že jsou zvyklí to udělat tak, že se ohlásí počet lidí, organizátoři to zorganizují a je už na nich aby tam tolik lidí přitáhli. Že prý mají nějaké zlé zkušenosti z miunula. Já můžu kdykoliv nažhavit dráty a zeptat se na ty věci, akorát to bude asi chtít udělat novou objednávku pro 20 lidí, čímž se to prodraží.. počítám k 200 za noc.

Mňo, stejně jestli nebude hlasovat víc lidí, tak nemá smysl o něčem větším uvažovat. Do domašova bych jel určitě, ale s tím počtem jsem se trochu přepočítal a zatím to nevypadá na větší zájem. Jestli se někde mýlím, tak mě opravte :)
Počkám s resultátem minimálně do neděle, pak uvidíme.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Markus »

Já jsem pořád ještě nezarezervoval Strážnou na ten volný víkend, takže ani nevím, jestli je vůbec volný. Správce mi neodpovídá, IMHO bude někde na dovolené. Takže v tuhle chvíli je Strážná pořád jen divoká spekulace.

Mezitím by mě zajímalo, jestli jsou pro někoho ty 200 za noc tolik, že by kvůli tomu nepřijel.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od jonka »

...a ještě dodatek. Nová nabídka by asi byla od pátku, protože těch 10 lidí to fakt neuplatí, respektive na to bych se ještě zeptal, ale vzhledem k tomu, že se tam musí pustit topení atd. tak nepočítám, že by to bylo s nějakou větší slevou. (so much for teryfing you)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Bart »

Markus píše:Mezitím by mě zajímalo, jestli jsou pro někoho ty 200 za noc tolik, že by kvůli tomu nepřijel.
Já nevim, jak na tom budu na podzim s penězma, ale dost hrozí, že mizerně a 3×200 + cesta z prahy a spět (páč v brně na podzim asi vůbec nebudu) + jídlo bude už určitě dost přes tisícovku, což by mě docela odradit mohlo.. Ale jasně, že lepší než nic a nakonec se to zase nějak zařídí...

Každopádně myslim si, že Strážná je v 25 lidech ještě docela snesitelná, já si klidně na verandu v mikině sednu, v půlce listopadu může bejt přes den ještě docela hezky.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů