IT Poradna

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: IT Poradna

Příspěvek od Sosacek »

PetrH píše:A pokud mas komplex z toho, ze nekdo muze dat penize za soukrome studium tak je mi lito, ale muzes si jit tak maximalne vys**t voko;)
To je ta knizka "php pro samouky" tak draha?
But nobody came.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: IT Poradna

Příspěvek od Faskal »

Jdu na přednášku, vy se tady mezitím uklidněte, a až se vrátím, tak vás seřvu.
...
Takže děkuji za pozornost.

Prosím, odpusťte si předchozí tón diskuze a použité výrazy.
Ale klidně pokračujte s něčím, co ostatní lidi zajímá.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Re: IT Poradna

Příspěvek od Wan-To »

PetrH: poslal jsem ti PM.

Pro ostatní, koho by to náhodou zajímalo - je poněkud frustrující, když očekáváte, že se v SW firmě něco naučíte a místo toho zjistíte, že vyvíjený a opěvovaný IT produkt je jeden velký průser, horší než z kdejaké garážovky. Holt jsem tedy nepřekousl, když se PetrH navážel do někoho, kdo studuje informatiku (a klidně si o mě dle předchozích příspěvků myslete, že jsem kurva úplatná).

Je mi líto, že se to tady rozpitvává, takže se všem omlouvám a doufám, že s tím už bude konec.
Naposledy upravil(a) Wan-To dne 8. 3. 2011, 12:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: IT Poradna

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Já nevím, ale jestli jsi sledoval Microsoft v druhé polovině devadesátých let, tak nevím, jak tě něco takového může překvapit... :wink:
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: IT Poradna

Příspěvek od skew »

PetrH píše:edit: kazdopadne uz chapu, proc nekteri lide z d20.cz nemaji radi nektere lidi zde na rpgf.
You would think so, but you'd be wrong.
Ne, vážně, dost pochybuju, že by sirien, Alnag, Dalcor, [vložte 10 centů pro další jména] odešli kůli sosáčkovi. Wan-to ditto (tu snad ani tehdy nebyl v době, kdy Alnag a Dalcor odešli).

(Jo, nicméně sosáček je i na d20, takže pokud ho tam někdo nemá rád, neodnesl si to odsud... možná kromě Jersona $D )
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: IT Poradna

Příspěvek od Antharon »

Obrázek
Ditto!
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: IT Poradna

Příspěvek od PetrH »

No PM jsme dostal, odpovim.
na zadost nekterych odstraneno
Naposledy upravil(a) PetrH dne 8. 3. 2011, 13:22, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: IT Poradna

Příspěvek od Bajo »

Jestli mate mezi sebou nejake spory, tak si je prosim netahejte sem a ani nam je nevysvetlujte, dekuji $:)

Tak a ted mi nekdo poradte. V zavadeci obrazovce mam na vyber dve moznosti: XP Professionals a XP Home. Pritom mam na disku jen Home, Professionals uz jsem kdysi odinstaloval a z nejakeho duvodu v te zavadeci obrazovce zustaly a navic jeste jako primarni volba, takze to musim po spusteni neustale prepinat a irituje me to. Dival jsem se do boot.ini a tam jsou jen ty Home:
[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Home Edition" /noexecute=optin /fastdetect
nejake napady?
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: IT Poradna

Příspěvek od Antharon »

ehm co tam znamena to noexecute? to aj vyzera ze mas zakazane aby sa spustali nie?
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: IT Poradna

Příspěvek od Bajo »

Taky jsem to nechapal, ale kdyz jsem to vymazal, chova se to porad stejne :think:
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: IT Poradna

Příspěvek od Bajo »

Tak už vyřešeno, zdá se, že jsem měl na disku dva soubory boot.ini :think: Neptejte se mě jak je to možné :-?
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: IT Poradna

Příspěvek od Ecthelion »

Heeeeeelp!

ehm. Mohli byste mi někdo hodit odkaz na nějaké linuxové livecd se skypem?
Jinak žádné speciální požadavky - asi aby to byl co nejnovější release (teda aby ten skype skutečně fungoval), a bylo to co nejpitomnější na ovládání (teda co nejpodobnější win xp :wink: )

Moc díky, jako vždy když se jedná o počítače je to otázka života a smrti. :oops:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: IT Poradna

Příspěvek od skew »

Nikdy jsem nezkoušel (vlastně jsem o té distribuci ani nikdy neslyšel), ale co:
http://www.mepis.org/mirrors
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: IT Poradna

Příspěvek od PetrH »

velice rad pouzivam http://www.slax.cz/build.php mas zde moznost k jadru pred stazenim si pridat moduly, skype je jeden z nich
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: IT Poradna

Příspěvek od Ecthelion »

skew, PetrH: Díky.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 10 hostů