Propagacia Drakkaru

Diskuze k Drakkaru, internetovému časopisu (nejen) o RPG hrách.

Moderátor: Raven

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Ecthelion »

Nechtělo by se vám někomu napst krátký článeček/upoutávku na Drakkar? :wink:

Podařilo se nám domluvit se s Abarinem.cz, že nám zveřejní článek o časopise, aby se o něm dozvěděli i hráči, kteří hrají u nich na serveru, ale nemám teď čas nic sepisovat. Jeho součástí by asi byla i krátká upoutávka na dubnové číslo.

Nemusí to být nic "propagačního" - mnohem lepší by byl nějaký lidský článek o Drakkaru, ať již všeobecně nebo z vaší perpektivy (i to by mohl být velmi zajímavý text). Pokud byste někdo měli trochu času, budu moc rád (vytrhne nám to trn z paty) - napište sem a domluvíme se na podrobnostech (dám vám nějaké podklady, které k tomu mám (třeba, že Drakkar už vychází 4 rokem a podobně)).
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od crowen »

Ecthelion píše:Nechtělo by se vám někomu napst krátký článeček/upoutávku na Drakkar? :wink:

Podařilo se nám domluvit se s Abarinem.cz, že nám zveřejní článek o časopise, aby se o něm dozvěděli i hráči, kteří hrají u nich na serveru, ale nemám teď čas nic sepisovat. Jeho součástí by asi byla i krátká upoutávka na dubnové číslo.

Nemusí to být nic "propagačního" - mnohem lepší by byl nějaký lidský článek o Drakkaru, ať již všeobecně nebo z vaší perpektivy (i to by mohl být velmi zajímavý text). Pokud byste někdo měli trochu času, budu moc rád (vytrhne nám to trn z paty) - napište sem a domluvíme se na podrobnostech (dám vám nějaké podklady, které k tomu mám (třeba, že Drakkar už vychází 4 rokem a podobně)).

Ja sa chystam napisat "jubilejny" clanok k prilezitosti vydania 25. cisla, tak by sa to mohlo hodit aj tam, ci?
Uživatelský avatar
Zob
Příspěvky: 170
Registrován: 16. 9. 2010, 20:25
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Zob »

Co takhle nějaká propagace na serveru Aragorn.cz?
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Ecthelion »

crowen: To záleží na tom, jak se to pojme... pokud to bude shrnutí z hlediska vývoje, tak to jako "upoutávka" asi nebude moc dávat smysl. Ale když už budeš to téma mít nastudované, tak by teoreticky nějaký článek o jedné dvou stránkách a obecně o Drakkaru mohl dát... co myslíš? :wink:

Zob: Já bych rád. Aragorn jsem ale prolézal shora dolů a nenašel jsem jediný kontakt, kam by se dal poslat dotaz nebo jak se s nimi spojit. :roll:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Zob
Příspěvky: 170
Registrován: 16. 9. 2010, 20:25
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Zob »

Ecthelion píše:Zob: Já bych rád. Aragorn jsem ale prolézal shora dolů a nenašel jsem jediný kontakt, kam by se dal poslat dotaz nebo jak se s nimi spojit. :roll:
Mají systém interní pošty, říkají tomu poštolka. Je tam hned několik adminů (http://www.aragorn.cz/admins/), kterým se dá napsat. Kdyby jsi měl, nějaký text nebo oficiální prosbu, tak bych ji předal dále. Myslím, že je to zajímavý časopis a spoustu lidí tam o něm neví. Vlastně ani o RPG foru.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Ecthelion »

Zob: Super, poslal jsem ti na PM nějaký textík pro adminy. Moc díky za pomoc. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Faskal »

Na conu jsem přednášel o tom, o čem jsem psal v Drakkarech. Tak jsem je vytiskl a rozdal. Zkoušeli jste něco podobného?

Než aby museli poslouchat moje řeči, tak si raději četli, a co jsem se díval, četli docela zaujatě.
Teď nevím, jestli je to dobře, nebo špatně
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Ecthelion »

Jedy?

My jsme chtěli udělat na Gamecon "Best of" číslo Drakkarů, natisknout a pár rozdat ke čtení... aby se zvýšil zájem o časopis, ale nestíhalo se (Dračák je potvora)... tak snad příště. $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Faskal »

Jedy a dystopie.

Sirien mi vyprávěl o nějakém úsměvném conu, kde jste to všem cpali, dokonce i jemu.
Vůbec to neříkal naštvaně. Když tím neurazíte jeho, tak už tím neurazíte nikoho.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od boubaque »

To byly jenom letáčky na Gameconu :) Na to jsme si ještě čas našli (ale rozstříhával jsem to až na místě, protože jsem to tisknul těsne před odjezdem. Ale projít Drakkary, vybrat z nich několik reprezentativních článků a vytisknout je jako speciální číslo... to se prostě nestíhalo :(
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Alef0 »

Ako by mohol byť naštvaný, keď letáčik Gameconu mu pred tvár pchal sám veľký ... ja :-)
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od crowen »

K tej propagacii - skoda, ze sa do pravidiel DrD2 nedostala este jedna stranka propagujuca Drakkar, ked uz v nom vychadzaju doplnky pre DrD2, a zrejme viac ako v Dechu Draka :-)
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od PetrH »

crowen píše:K tej propagacii - skoda, ze sa do pravidiel DrD2 nedostala este jedna stranka propagujuca Drakkar, ked uz v nom vychadzaju doplnky pre DrD2, a zrejme viac ako v Dechu Draka :-)
a kvalitnejsi;) treba ty tvoje ci kouzelne predmety. me vice mrzi, ze o drakkaru neni ani na drd2.cz zminka a to dost lidi z drakkaru jede i v drd2 :(
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Faskal »

Zjevný nápad - spousta lidí je registrována leckde. Co se sebrat a napsat na vhodná místa info o drakkaru + průběžně publikovat obsah nového čísla (optimálně název+autor+věta o obsahu článku)? V prvním příspěvku máte ostatně seznam - co jej začít brát vážně? Sleduju osobně třeba kostku, a i tam to docela flákáte.
A pokud vás někde vyhodí dveřmi, vlezte oknem.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Pieta »

Faskal píše:Sleduju osobně třeba kostku, a i tam to docela flákáte.
Na kostce se to tuším dělalo do doby, než byli drakkaristi upozornění, že o spam tam nemají zájem.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Odpovědět

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů