Flashbacková linie GM

Diskuze pro organizování her dřívější RomiKovy družiny, nyní Plzeňského klubu.

Moderátoři: kin, Jarilo, zrzavec

Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Flashbacková linie GM

Příspěvek od zrzavec »

Toto téma zakládám z jednoho prostého důvodu. Od teď až po paragon budete mít pravděpodobně v každím herním sezení jeden velmi speciální flashback ode mě. Některý formou hraného rozhovoru, jiný formou medailonku nebo jen popisu situace. Nicméně, je důležité mít je na paměti. Po získání paragonu se vám vyjeví poměrně zajímavá věc :)

A hlavně, do flashbacku zapojíme události ze starých dobrých kampaní :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Flashbacková linie GM

Příspěvek od zrzavec »

Flashback 1: "Zoufalý pokus"


Felis: To je docela problém, máme na ocase nejlepšího nájemného vraha a zabijáka co kdy existoval.
Lamak: Hmmm, to máš pravdu, co s ním uděláme? Jak to vyřešíme? Nemůžeme pořád utíkat.
Felis: Tak ho zabijeme.
Všichni: Hahahahahahahahahahahaha
Felis (vztekle): A co jinýho chcete dělat? Otrávíme ho!
Všichni: Ok, tak jo, zkusíme to...
Lamak: Felis, připravíme jed společně.
Lamak: Tahle dávka by zabila koně i se slonem najednou.
Felis: Dej tam raději ještě dvě tyhle dávky, já to zaplatím.
Lamak: Teď by to zabilo celé město. Opatrně s tou směsí.
Felis: Držte mi palce, jdu na něj.

Muž se napil z kalicha hořkosti, tolik jedu v něm bylo. Celé město by to dokázalo zabít, ale tohoto válečníka, assasina temného kultu Spoutaného boha zastavit nedokázali...Ani hrdinové jakými Vyhnanci byli. Alespoň ne tehdy...
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Flashbacková linie GM

Příspěvek od zrzavec »

Flashback 2 - Úprk Vyhnanců z Přístavu
Chlapík se v hostinci rozhlédl. To víno bylo otrávený a to tak, že velmi. Kurva, nejsem prach a v prach se nehodlám obrátit, ne teď. Dostal jsem kontrakt ne jakýsi Vyhnance, musim je sejmout. Možná ta ženská, co tu u mě byla patřila k nim. Možná...ufff to je mi zle. Takhle silnej jed jsem už dlouho neviděl. Musím vstát a dodat si sil. Muž se postavil, padl na zem a rozzuřil se. Jeho sekera byla na dosah. V hostinci nepřežil nikdo. Pospíchal do přístavu jak nejrychleji mohl, bastardi byli rychlejší. Když doklopýtal na molo, jejich loď akorát vyplouvala. Chytil loď za jedno z lan a držel vši silou. Bavil se vyděšenými pohledy námořníků i Vyhnanců. Kdyby nebyl otráven, loď by přitáhl a bylo by to lepší. Bohužel, jed ho hodně zpomalil a oslabil. Duchapřítomný námořník odsekl lano a loď pluje...směrem na Tri duby - Tortugu. Za mužem se objevil jednonohý kapitán...
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Flashbacková linie GM

Příspěvek od zrzavec »

Flashback 3 - Jednonohý kapitán...

Námořník: "Víte koho máme na palubě?"
Kapitán: "Vím, nemusíš mi to říkat. A musíme udělat zatraceně nebezpečnou věc."
Námořník: "Jakou nebezpečnou věc? Nechcete ho zabít nebo nějak vyprovokovat, ne?"
Kapitán: "Ne to ne. Ale musíme ho vysadit na Kazarské pláni. Nesmí se dostat do Tortugy. Bylo to přání přátel mého bratra."
Námořník: "Kapitáne, vy jste blázen."
Kapitán: "A proto se semnou plavíte. Posádka Zatracenýho žrouta je nejšílenější posádkou Středosvěta."
Námořník: "Máte recht kápo, pojďme něco udělat s tím zkurvysynem."
...
O několik dní dříve
...
Princ žebráků: "Kapitáne Jerovane, mám na vás prosbu."
Jerovan: "Poslouchám pane podsvětí Přístavu. Pokusím se vám pomoci jak jen to bude možné."
Princ žebráků: "Mám pár přátel, potřebuji je dostat z města. Rychle a bezpečně."
Jerovan: "V tom nebude problém, nebo má celá ta věc nějaký háček?"
Princ žebráků: "No to je právě to. Má to háček. Dva háčky. Lidi, které potřebuji dostat z města pronásleduje nájemný vrah největšího talentu..."
Jerovan: "Tenhle nájemný vrah?"
Prince žebráků: "Ano, ten. A jsou mezi nimi dvě ženy."
Jerovan: "Pane podsvětí, neděláte mi to jednoduché."
Princ žebráků: "To vím, odměním tě zlatem. Když se vše povede. Vím, že jsi skvělý námořník a pluješ na Tri duby. A Vím, že tvůj bratr je stříbrnej Silver. Nejšílenější kapitán a bukanýr široko daleko. I jeho budeme potřebovat."
Jerovan: "Asi vám rozumím. S bratrem promluvím, jistě bude pro. To je dobrodružství přímo pro něj."
Princ žebráků: "To rád slyším, blíží se bouře a svět se bude brzy měnit. Dej na Vyhnance pozor, je mezi nimi i Vilém, syn místního šlechtice a dědic Nerathského trůnu."
Jerovan: "Na Tortugu je dostanu bezpečně a o zbytek se postará bratr. Řekněte ženám ať se zamaskují."
Princ žebráků: "Díky kapitáne, věděl jsem, že je na vás hobity spoleh. Pokud tohle zvládnete, přemluvím komodora Hornblowera aby vám propůjčil jméno a nějaký menší titul."
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Flashbacková linie GM

Příspěvek od zrzavec »

Co říkáte, přátelé moji nejmilejší, na příchod Simeriana do kampaně? Vrátil se jako rytíř smrti (Death knight) ve službách lorda Cartera, jako jeho velký trumf. Má na vás docela pifku...a já vám rovnou řeknu, že smrt Simeriana vám přinese epic...ale teď, teď zdrhejte co vám nohy stačí :D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Plzeňský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host