RPG Kuchyně 2009

Odpovědět
Kelton

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Kelton » 5. 2. 2009, 12:18

Já jsem taky pro jednu sadu, i když by mohlo mít smysl rozšířit jí na 3 z 6 nebo 3 z 7 (pokud porota vymyslí dost zajímavých).

Nebo nějakou úplnou haluz - jako mřížku políček (cca 10-12), a hráč si musí vybrat slova tak aby spojil dvě strany) :-)=
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.

boubaque
bubák; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque » 5. 2. 2009, 12:26

Mně 3/5 vyhovují, a to počítám i s případem, že mi ingridience nesednou a nenapíšu nic. Kuchyni chápu jako soutěž, kdo za těch blbých 14 dnů stihne vytvořit funkční a pokud možno i něčím zajímavou hru. Není to příležitost pro všechny udělat jakoukoliv hru a pak se bít do prsou, že já jsem vyhrál, protože moje hra byla nejlepší. Spíš jde o kreativní vyžití, tedy aspoň tak to chápu.

Volání po rozšíření ingrediencí mi přijde jako volání po prodloužení trvání soutěže... Vždyť všichni, co hru odevzdali, odevzdali víc nebo míň nedokončený projekt. Věřím, že třeba Bifi nebo Peekay nic nenapsali, protože se jim žádný jejich nápad nezdál dostatečně objevný a mechaniky dost funkční - myslíte si, že já považuju Gnóthi Seauton za vrchol gamedesignu? ;) (A taky jsem se na to mohl vykašlat, protože jsem to psal s horečkou.) Není to o překonání ostatních nebo celého světa, je to o překonání sebe sama.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)last.fm
Hraju/vedu: FATE / Příběhy Impéria, DnD5e; Další, oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch
Hrstka: Star Wars – pilot Aliance Grraugh (Stř: 3 (-1dluh), Pil: 3 (-1dluh), Osob: 2, Voj: 1); R5-K9 (motory, střelba, skok); rolz.org

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 5. 2. 2009, 12:26

Nebo nějakou úplnou haluz - jako mřížku políček (cca 10-12), a hráč si musí vybrat slova tak aby spojil dvě strany)
:clap:
$lol$
:dance:

crowen
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen » 5. 2. 2009, 12:35

boubaque píše:Mně 3/5 vyhovují, a to počítám i s případem, že mi ingridience nesednou a nenapíšu nic. Kuchyni chápu jako soutěž, kdo za těch blbých 14 dnů stihne vytvořit funkční a pokud možno i něčím zajímavou hru. Není to příležitost pro všechny udělat jakoukoliv hru a pak se bít do prsou, že já jsem vyhrál, protože moje hra byla nejlepší. Spíš jde o kreativní vyžití, tedy aspoň tak to chápu.

Volání po rozšíření ingrediencí mi přijde jako volání po prodloužení trvání soutěže... Vždyť všichni, co hru odevzdali, odevzdali víc nebo míň nedokončený projekt. Věřím, že třeba Bifi nebo Peekay nic nenapsali, protože se jim žádný jejich nápad nezdál dostatečně objevný a mechaniky dost funkční - myslíte si, že já považuju Gnóthi Seauton za vrchol gamedesignu? ;) (A taky jsem se na to mohl vykašlat, protože jsem to psal s horečkou.) Není to o překonání ostatních nebo celého světa, je to o překonání sebe sama.
good point, suhlasim :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Markus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 5. 2. 2009, 14:56

Tak je to venku - viz odkaz v záhlaví. Mrzí mě, že to veřejné vyhlášení je takhle na poslední chvíli, a omlouvám se. Bohužel se potkaly dvě soutěže krátce po sobě a já měl spoustu práce s dotahováním Soutěže o nejlepší postavu :>;o) Nicméně tady v diskuzi už visel termín delší dobu, tak to snad nikoho nezaskočí. Můžete prosím šířit oznámení, kam to jen půjde? :wink:

Porotci už mají vlastní sekci a vymýšlejí ingredience. V tuhle chvíli je rozhodnutí, kolik bude ingrediencí, jejich sad, jestli bude nějaká mřížka či další zhůveřilosti, čistě na nich... my se to dozvíme až v pondělí. Což vám ale samozřejmě nebrání psát sem svá doporučení pro porotce a doufat, že se jimi budou řídit. :)

Tak v pondělí!

Joe
Fórový šašek; Moderátor

Příspěvek od Joe » 5. 2. 2009, 15:10

Hodil som oznámenie na d20 Kostku, dám ho aj na Annun.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: Primetime Adventures (začíname...)
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Tri-Stat dX, Primetime Adventures
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com

Majo

Příspěvek od Majo » 5. 2. 2009, 15:17

Líbí se vám myšlenka takovéto soutěže? Pak se přidejte k letošnímu ročníku. Ingredience budou ohlášeny na těchto stránkách v pondělí 2. 2. a soutěž poběží až do neděle 22. 2, včetně. Doufáme, že se nás kuchtíků sejde co nejvíc!
Nie je to chyba? Nema tam byt 9.2.
Slavnostní vyhlášení šéfkuchaře a předání nějaké symbolické ceny proběhne na jarní Slezině RPG Fóra, tedy v dubnu. Účast na Slezině samozřejmě není povinná, můžete klidně soutěžit, i pokud neplánujete jet na Slezinu. V takovém případě oslavíme vaši výhru za vás., tedy v dubnu. Účast na Slezině samozřejmě není povinná, můžete klidně soutěžit, i pokud neplánujete jet na Slezinu. V takovém případě oslavíme vaši výhru za vás.
Na konci su zdvojene vety.

Joe
Fórový šašek; Moderátor

Příspěvek od Joe » 5. 2. 2009, 15:21

Opravené
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: Primetime Adventures (začíname...)
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Tri-Stat dX, Primetime Adventures
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com

boubaque
bubák; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque » 5. 2. 2009, 15:42

Markus píše:Můžete prosím šířit oznámení, kam to jen půjde? :wink:
Megalomane! Měl by sis sednout do poroty!

(a kromě toho už jsem na podobnou věc reagoval na druhé stránce téhle diskuse ;))
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)last.fm
Hraju/vedu: FATE / Příběhy Impéria, DnD5e; Další, oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch
Hrstka: Star Wars – pilot Aliance Grraugh (Stř: 3 (-1dluh), Pil: 3 (-1dluh), Osob: 2, Voj: 1); R5-K9 (motory, střelba, skok); rolz.org

jonka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka » 5. 2. 2009, 15:58

boubaque píše:Mně 3/5 vyhovují, a to počítám i s případem, že mi ingridience nesednou a nenapíšu nic. Kuchyni chápu jako soutěž, kdo za těch blbých 14 dnů stihne vytvořit funkční a pokud možno i něčím zajímavou hru. Není to příležitost pro všechny udělat jakoukoliv hru a pak se bít do prsou, že já jsem vyhrál, protože moje hra byla nejlepší. Spíš jde o kreativní vyžití, tedy aspoň tak to chápu.

Souhlasím, že Kuchyně je hlavně kolektivní sranda. Proč by ale měla třetina lidí odpadnout a přijít o srandu kvůli pitomým nevyhovujícím indrediencím, když je tak jednoduché vymyslet prostě ještě druhou sadu a těch lidí co se zúčastní by mohlo být o něco víc!

... mňo necháme to asi na porotě

:wink:
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná

ilgir
pěšák

Příspěvek od ilgir » 5. 2. 2009, 17:08

Kdo ale má těch víc lidí hodnotit? :lol:
Nepoužívat nebo vrátit!
DrD II: Hry Mocných

Markus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 5. 2. 2009, 17:43

Opakuji, že Keltonova mřížka mi přijde jako geniální nápad.
9 ingrediencí poskládaných do tabulky 3x3. Musíte si vybrat tři v jedné linii - horizontála, vertikála, diagonála, to je jedno, hlavně když jsou v řadě. Jako v piškvorkách.

jonka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka » 5. 2. 2009, 17:53

jo, to by mohlo být zábavné
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná

skew
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skew » 5. 2. 2009, 17:53

Markus píše:Opakuji, že Keltonova mřížka mi přijde jako geniální nápad.
9 ingrediencí poskládaných do tabulky 3x3. Musíte si vybrat tři v jedné linii - horizontála, vertikála, diagonála, to je jedno, hlavně když jsou v řadě. Jako v piškvorkách.
Pokud jo, navrhoval bych dát doprostřed tu nejšílenější, do rožků ty trochu rozumnější a do prostředků stran ty nejnormálnější. (jde mi jen o určitou "vyváženost").

Budou taky ty doplňující podmínky ? V případě mřížky by šlo stanovit podmínku podle toho jakou si člověk vybere trojici (horizontálně / vertikálně / diagonálně).
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.

Fritzs

Příspěvek od Fritzs » 5. 2. 2009, 20:55

Markus: Mřížkas je cool... ale k čemu bude v konečném důseldku dobrá?
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!

Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2009“