Možné alternativy místo Dálavy (znovu a lépe)

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Nějaká zimní akce na Dálavě se plánuje nezávysle, myslím že Dálava takhle na přelomu září/října je vcelku ideální
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Fritzs píše:Ebon Hand: a softcore slezina někde na pěkné, zateplené ubytovně klidně i někdy v říjnu...
Vanilkova slezina....pro vanilky :-)=
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Nezaspomínejte, že na Dálavě jsou v létě tábory a i poté bývá tu a tam obsazována jinými skupinami.

Na Dálavu pojedu vcelku snadno, moje účast na Slezině na Moravě je na tom vcelku nezávislá - když bude moc daleko, než abych se na ní mohl rozumně dostat, tak stejně nepojedu. Hlavně proto, že vzít si dovolenou, abych jel osm hodin sám mě opravdu neláká.

Btw. počítáte doufám s tradicí začínat Sleziny ve čtvrtek (nebo končit v pondělí, pokud to bude vhodné), tedy aby byla tři a půl dne.
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Napadá mi ešte jedna alternatíva. Síce je to krok späť ale čo už.
Trochu to spomínal Naoki na začiatku. Čo keby nastala taka zazračná situácia, že by sme sa dohodli, že tí ktorí majú autá, by vozili tích ktorí nemajú, medzi ČB a Dálavou (nie zadarmo). Aj žaba by ostala celá aj bocian sýty.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Zaprvé bohatě stačí mezi Dálavou a Kaplicí, kam jede bus co hodinu, pokud se dobře pamatuju

Zadruhé to tak vpohodě fungovalo i letos, stačilo si někomu říct - mě třeba vez ilgir z Kaplice i potom do Kaplice
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nekra »

Ono by to sice bylo zajímavý, kdyby těch Slezin bylo víc než 2 do roka, ale nemyslím si, že bych jela na všechny (krom jiného z finančních důvodů). Jo, takhle kdyby byl nějakej Mozek...
Siriene, na Slezině jsem sice byla poprvý, ale myslím si, že když se už něco řeší, že je dobrý to řešit se značným předstihem, protože na poslední chvíli by se toho stejně moc nevyřešilo.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Za sebe myslím, že vození lidí přímo na Dálavu není problém. Vozím lidi na každé slezině. Je mi celkem jedno jestli do Kaplice, nebo do Budějek. Jen vyžaduji, aby to nebylo večer. Protože si rád dám na takovéto akci pivíčko. Ale myslím, že to nebyl problém nikdy, stačí si říct.

Nevadí mi více akcí za rok, dokonce bych byl moc rád. Protože některé z vás vidím jednou za půl roku (když přijedou), takže bych to klidně ocenil i častěji. A vůbec bych se nebál čtvrtletní rotace. Přeci jen se ta akce klidně může pro nedostatek zájemnců zrušit. Bavíme se tu hypoteticky. Tak není nutné mít okamžitě rezistenci proti cizím návrhům.

Pro mě je slezina primárně setkání se spřízněnými dušemi. A já je chci potkávat.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Z vašich návrhů sestavuji ucelenou alternativu a předkládám ji.... (musím uznat, že s tou Dálavou v zimě jsem se trochu seknul :roll: )

Jarní Slezina - březen/duben v Brně
Dálava - někdy v létě (ideálně konec srpna)
Podzimní Slezina - říjen někde na Moravě

Bon?
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Markusi, vzal jsi v úvahu, že na Dálavě jsou v létě tábory? Nevím jestli i na konci srpna, ale nespoléhal bych na to, že bude automaticky volná.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Ebon: :clap:
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Jerson: První zářijový víkend už snad ne. A to by bylo v poho, ne?
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

To už asi ne, i když nevím, nepodařilo se mi najít letošní obsazení Dálavy, abych si udělal představu.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Když jsem na Slezině autem tak neni nejmenší problém abych někoho vzal - klidně i večer - ostatně to tak dělám prakticky na každý akci, kde jsem autem, tak nebo tak.

Dálava v létě je špatnej nápad, protože je používaná - jak už ostatně poznamenal Jerson. Letos byla Dálava o něco dřív a taky sme tam měli přes jednu noc společnsot, a to byla na konci září.

Moje alternativa by byla:
Jarní Velká Slezina - konec března/duben/začátek května někde okolo Brna (nebo jinde dostupně na Moravě)
Nějaká letní akce na horské chatě - někdy přes letní prázdniny/těsně po nich
Dálava - Říjen (konec září/začátek listopadu)
Nějaká zimní akce - někde?

Případně lze dělat akce tak, jak je někdo zorganizuje - nakonec není potřeba mít nějaký pevný plán, každej může něco najít a hodit do prostoru, že se to děje a udělat z toho RPG F akci, ne?
Stačí se nějak rozumně dohodnout, aby dvě RPG F akce nebyly moc brzo po sobě (měsíc, měsíc a půl? dva?) a aby se to nekřížilo s cony na který jezdí víc lidí z RPG F (Festival fantazie, Gamecon...)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Ebon, Sirien: Ste si naozaj isty tym co hovorite?
Vzdialenost z Dalavy do Kaplic je 10 km. Ale vzdialenost z Dalavy do ČB je 38 km. Takze ak idete po niekoho do Kaplic tak Vam to zabere asi 20 min. Ale ak idete po niekoho do ČB tak Vam to zabere asi 1h 15 min.

Velmi si vazim Vasu ochotu, ale nie som si isty ci to myslite vazne.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

No, já jsem v sobotu vezl čtyři lidi do Budějic a čtyři lidi z Budějic na Dálavu.
Slezinu předtím jsem vezl Romikovce do Kaplice.
Samo je pohodlnější jet jen do Kaplice, ale ani ČB mě netrápili. Užili jsme si velkou srandu v autě a celá cesta byla na téma živáku Underworld a to tak, že jsem ani neslyšel motor... :-)=
Za svezení do ČB jsem vybíral přátelských 50 korun.
A je kocour v troubě!
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti