[IC] - Amberský hrad

Hra z prostředí Amberu (R. Zelazny) prostřednictvím příspěvků přímo tady na fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 54
Registrován: 18. 2. 2008, 09:52
Bydliště: Amber

Příspěvek od Bernard »

"Oh, paráda! Takže domácí vězení aby se náhodou někomu něco nestalo?" Bernard se nezdá, že by se měl uklidnit, spíše se zdá, že se rozjíždí čím dál víc. "Divím se, že mi ještě nevolal otec abych zalezl pod postel a zamkl se v pokoji, protože tady obchází vraždící šílenec co jen tak shodou okolností umí procházet Stínem!" Bernard se hluboce zadívá Fioně do očí: "Promiň tetičko ale pokud přede mnou chcete tyto záležitosti tajit abych se do něčeho náhodou nezapletl" pohlédl na Benedikta, "tak proč jsem teda tady?" zakončil otázkou a potáhl z dýmky.
Mladík vojenského držení. Tmavé vlasy a knír. A na bandalíru kord.
Uživatelský avatar
Amber_GM
Příspěvky: 132
Registrován: 13. 2. 2008, 17:09

Příspěvek od Amber_GM »

"Bernarde, nikdo tě tu nedrží. Chtěla jsem, abyste věděli, co se tady pravděpodobně děje. Já sama si nejsem stoprocentně jista, jestli to všechno sedí tak, jak mi to vychází." odměřeně a téměr unaveně odpověděla Fiona. "Jdu se projít, vážení. Nashledanou."

S tím se Fiona zvedla, položila sklenku na stůl, plavně se otočila, přičemž si jakoby mimovolně přehrábla rukou své dlouhé vlasy a odkráčela od stolu. Jednou z posledních věcí, kterou mohli ostatní vidět, bylo něco v dlani, co vytáhla z váčku u pasu...
Uživatelský avatar
Isabela
Příspěvky: 75
Registrován: 13. 2. 2008, 16:55
Bydliště: Amber

Příspěvek od Isabela »

"Takže jakej je plán? Budeme se poflakovat kolem, a čekat jestli nás nezkusí zabít neúspěšný účastník rozvodového řízení? Protože další pokud nás zabít by mohl odhalit víc?"

Proč jsem tak cynická?

"Super! Tak to můžeme čekat někde jinde." usmála se.

"Bernarde, dělal jsi někdy model?"

Máme to v rodině, zdá se.
Isabela, tmavovlasá dívka s hnědýma očima.
Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 54
Registrován: 18. 2. 2008, 09:52
Bydliště: Amber

Příspěvek od Bernard »

No skvělý! "Benedikte, svěřuji svou bezpečnost do tvých rukou. Doufám, že o tom Waylernovi něco zjistíš." Otočí se k Isabele.

"Dělal co?"
Mladík vojenského držení. Tmavé vlasy a knír. A na bandalíru kord.
Uživatelský avatar
Isabela
Příspěvky: 75
Registrován: 13. 2. 2008, 16:55
Bydliště: Amber

Příspěvek od Isabela »

"To nic," zavrtěla Isa hlavou s úsměvem který toho moc neříkal.

"Půjdu se ubytovat, přidáš se? Myslím, pro případ že by mě někdo zkusil cestou zabít, čekala mě útočná kočka ve skříni, nebo něco takového."
Isabela, tmavovlasá dívka s hnědýma očima.
Uživatelský avatar
Amber_GM
Příspěvky: 132
Registrován: 13. 2. 2008, 17:09

Příspěvek od Amber_GM »

Benedikt na Bernardovu poznámku reagoval krátkým pokývnutím hlavy. Když Isabela vstala, rovněž se zdvihl a přišel blíž.

"Mohu jěště něco pro tebe udělat, Isabelo?" Jeho pohled byl zkoumavý, ale taky starostlivý. Holt Benedikt.
Uživatelský avatar
Rosalie
Příspěvky: 67
Registrován: 13. 2. 2008, 17:15
Bydliště: Amber

Příspěvek od Rosalie »

Uprostřed prvního nádvoří se objevila Rosalie s Rafim. Dívka sundala ruku z jeho tváře a rozhlédla se kolem. Strážný v bráně se jí uklonil a ona mu kývla zpátky v odpověď.
Pak se otočila k Rafimu.

Pujdeme?
Uživatelský avatar
Rafi
Příspěvky: 45
Registrován: 13. 2. 2008, 21:40
Bydliště: Hostinec u Jednorožce, Amber

Příspěvek od Rafi »

Rafi letmo pohledem přelétl okolí a odsunul lítostivou myšlenku, že asi nebude čas si to tu pořádně prohlédnout. Alespoň zatím. Kývnul na Rosalii, připraven vyrazit.
Štíhlý mladík s nečesanými vlasy a věčným úsměvem na rtech
Uživatelský avatar
Rosalie
Příspěvky: 67
Registrován: 13. 2. 2008, 17:15
Bydliště: Amber

Příspěvek od Rosalie »

Rosalie zamířila skrz hradní bránu do hlavního paláce.
"Vydáme se nejdříve do jídelny," prohodila k Rafimu, "když tam nikdo nebude, alespoň se najíme."
"A pak vám najdeme nějaké čisté věci. I když musím říct, že vaše oblečení utrpělo tím výbuchem podstatně méně, než to moje,"
usmála se.

Preferuju variantu, kdy narazíme cestou do jídelny na odcházející Fionu, ale netrvám na ni. :)
Uživatelský avatar
Amber_GM
Příspěvky: 132
Registrován: 13. 2. 2008, 17:09

Příspěvek od Amber_GM »

Pár vešel do hradu a Rosalie jistým krokem zamířila želaným směrem s Rafim pod paží. U vchodu do jídelny narazili na služebnou, která právě nesla několik talířů, pravděpodobně na mytí do kuchyně.

"Lady, vítejte! Pokud jdete na večeři, jěště v jídelně něco zůstalo. Nebo někoho hledáte?" zastavila se služebná s tázavým obličejem.
Uživatelský avatar
Rosalie
Příspěvky: 67
Registrován: 13. 2. 2008, 17:15
Bydliště: Amber

Příspěvek od Rosalie »

"Nikoho konkrétního nehledám," mávla rukou Rosalie. "Jdeme se jen najíst."
"A kdo všechno tady dneska byl na večeři?"
otázala se služky jen tak mimochodem.
Uživatelský avatar
Amber_GM
Příspěvky: 132
Registrován: 13. 2. 2008, 17:09

Příspěvek od Amber_GM »

Služebná si upravila talíře v rukou a řekla: "Lady Fiona, lord Benedikt, pak jedna mladá slečna... myslím... Isabel? Ano. A pak mladý pan Bernard, přišel jako první. A mihl se zde taky lord Caine, ale neviděla jsem jej odcházet. To jsou zatím všichni. Přeju dobrou chuť!"

Udělala pokus o pukrle, téměř jí spadlo nádobí a pak s řinčením talířů odkráčela do kuchyně.
Zamčeno

Zpět na „Amber Play-by-post kampaň“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti