O egomasturbaci a podobných věcech

Archiv nezapomenutelných diskuzí z Rozličného pokecu, tedy těch nesouvisejících z RPG.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Tomu co tu předvádíte se nedá řikat nijak jinak než laciná egomasturbace a popravdě řečeno spolu s těma strašně upřímnejma proslovama v profilech, kde každej váží synonyma ke každýmu slovíčku jen aby to vyznělo co nejlíp mi z vás je asi tak blbě, jako z holky rozplývající se nad dvacítou připitomnělou harlekýnkou. Zoufalý je, že to někteří z vás myslí asi vážně, což mě dovádí k jistým pochybnostem o vaší právní a jiné způsobilosti.

ilgir: Omyl, překlik jsem se o řádek a uviděl jsem Tvůj poslední post, přečet jsem ho a neodolal sem. Ale skoro si měl pravdu, nebýt toho omylu tak bych tuhle sbírku pokrytectví opravdu neotvíral, horší jak Pandořina skříňka

smrq: spokojen?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

No a co je špatnýho na harlekýnkách? Masturboval jsem nad horšími věcmi, proč ne zde? Alespoň mě to dokáže zase postavit.

Mě osobně se tohle téma líbí. Co dělám, dělám rád a dělat to budu aj nadále.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Obrázek
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

lol :lol:

edit: bifiho puvodni prispevek, ale k smichu rozhodne neni :>:o/
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

To jo, preto som s touto reakciou váhal :D

Ale Bifi ju hádam pochopí, že? ŽE?!?!?!?!?!?
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Sirien píše:Tomu co tu předvádíte se nedá řikat nijak jinak než laciná egomasturbace a popravdě řečeno spolu s těma strašně upřímnejma proslovama v profilech, kde každej váží synonyma ke každýmu slovíčku jen aby to vyznělo co nejlíp mi z vás je asi tak blbě, jako z holky rozplývající se nad dvacítou připitomnělou harlekýnkou. Zoufalý je, že to někteří z vás myslí asi vážně, což mě dovádí k jistým pochybnostem o vaší právní a jiné způsobilosti.
Siriene, občas tě fakt nechápu. Ale tvou reakci přičítám na vrub tomu, že pokud jsi mějaký zvláštní pocit po Slezině měl, tak už vyprchal a necítíš to tak jako Bifi a další zdejší přispěvatelé.

Což po měsíci není nijak zvláštní, už jsme sklouzli zpět do obvyklých kolejí.

Nicméně když jsem psal svou reakci, vyjadřovalo to mojí náladu a nic to nemění na faktu, že teď mám náladu poslat tě do ... nějakého nepříliš příjemného místa. Na druhou stranu máš právo mít náladu a názor jaký chceš a my zase máme právo si tebou nenechat zkazit den 8)
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Ja som v pohode. Dnes poobede letím do Cold City - éé... Berlína. A Sirienovi sa nepodarí takýmto priehľadným spôsobom mi pokaziť deň. :roll:
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

No a co je špatnýho na harlekýnkách? Masturboval jsem nad horšími věcmi, proč ne zde? Alespoň mě to dokáže zase postavit.
Tyve aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

(ted me napada, ze jsem s bifim jeste nesouhlasil, co? nojo. kazdopadne souhlasim, a mam dojem, ze je tu mnohem lepsi atmosfera nez predtim.)

EDIT: a vubec. jdu v sobotu hrat wod se super lidma, mozna budu mit pietu v exaltech, a uz mam dva (mozna tri!) lidi na burning empires ... co vic si prat?! $D) a to az dorazi ty veci z IPR, a dame cold city, ... muhe!
But nobody came.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Joe píše:Obrázek
http://www.abcog.org/nh/america.htm
No jo, však sme požehnaní. RPG majú biblický pôvod, určite. Len by ľudia mali hrávať viac postavy kresťanských svätcov - nie krvilačných pirátov, krvilačných upírov či krvilačných barbarov.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Bifi, já jsem rád, žes tuhle diskuzi založil. Těší mě, jakým směrem se Fórum ubírá, začíná to tu být přátelštější a živější než kdy předtím. Sleziny nás hodně slepují dohromady a myslím, že trochu nečekaně prospívají i lidem, kteří na ně nejezdí - nepřímo totiž pomáhají lepšímu prostředí v diskuzích, což přijde vhod úplně všem.

Jediné, co bych chtěl ještě zlepšovat, je aktivita naší komunity (snad vám to slovo nevadí). Máme fórum, máme RPG.sk, ale pořád nikdo nepíše. Na Fóru je Kreslicí prkno, ale jen žalostně málo lidí se obtěžuje číst a komentovat výtvory ostatních, nebo se k něčemu přidat. Máme Zápisy, ale málokdo je píše, a když už je někdo napíše, nikdo mu na to nic neřekne. Máme překlady, ale když nějaký nový vyjde, ozvou se dva, tři lidé a to je vše. Ticho po pěšině... přestože počet downloadů dosahuje někdy až ke stovkám.

Takže aktivita je věc, kterou se ještě musíme učit. Ale chápu, že to je někdy hodně těžké, že není čas. Já sám jsem se k internetu pořádně dostal po šesti dnech až dneska. A už zase musím letět... V hlavě mám několik článků, chtěl bych okomentovat něčí systémy, přečíst si zápisy, pomoct s překlady. Ale fakt nevím, kdy to udělám.

A na závěr slovo pro Siriena - Siriene, pokud tě tak znechucujeme a rozčilujeme a bůhví co, rád bych ti připomenul, že tě nikdo nenutí sem chodit, číst to tady a dokonce něco psát. Tvé mlčení by občas ušetřilo nervy jak ostatním, tak možná i tobě samotnému.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

No pokud jsem to pochopil spravne, tak ta Sirienova reakce byla ciste zadostiucineni smqova hecovani. Pochopil jsem to tak, ze to nebylo mysleno vazne, takze bych z toho nedelal vedu. Ale mozna se pletu.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

hm? smrq si o to vsloveně říkal, tak dostal co chtěl. Kromě toho - chápu to co napsal Bifi. Fajn, proč ne, když to tak cítí... ale nechápu, proč to je zrovna v Oznámeních a ne v Rozličny pokecu. V Oznámeních to fakt působí dst divně - pojďme všem oznamovat jak jsme tu šťastní a happy a jak děláme mejdany a všichni se milujem... nemilujem, nejsme furt šťastní a občas tu je i pěkná otrava, (např. zvlášť poslední dny mám dojem že tu není žádná zjímavá žijící diskuse. Už jsme si zvyknul že se tu objevují a mizí v pravidelných intervalech, ale stejně...)

Nemám nic proti pozitivním tématům a myslím, že se Jerson ve svém posledním příspěvku plete - také si myslím, že se Fórum za poslední dobu, i díky slezinám, dost zlepšilo. to pro mě ale není důvod, abych se začal chovat jako tupej američan a pořád všechno chválil a usmíval se, i když není co chválit a čemu se usmívat, jen abych vyvolal úchvatný dobrý dojem. To, že si myslím, že to tu je lepší ještě neznamená, že tu budu rozhazovat jednu pochvalu v okvětních lískách za druhou, jen aby všichni viděli jak jásám a jásali se mnou.


Těší mě, že alespoň Pieta s Quentinem nejsou tak uťáplí a tupě naměko, aby si mojí skepsi brali jako osobní urážku, a zbývá jim ještě nějaký smysl pro humor aby se tomu zasmáli. Vyvolává to ve mě dojem že ne všichni jsou už šílení.

A co se ještě Markuse týče: Já teď píšu pořád. Doufám, že na tomhle serveru to, že publikuju na d20 a ne na .sk, neznamená, že sem nepatřím. Nic Ti nebrání ty články číst a reagovat na ně, nic Ti nebrání psát a popichovat lidi k psaní.

A jenom na okraj Tě ujišťuju, že moje nervy jsou naprosto v pořádku a že kdyby mělo dojít k situaci, že by mi je tohle Fórum ničilo, tak to velmi rychle vyřeším... nepatřím k lidem kteří by se zhroutili z internetového fóra.

Hm. Dál asi na PM, jestli chcete reakci přímo tady tak si o ní přímo řekněte, nebudu vám tady ten "všichni jsme šťastni" koutek dál rušit...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
vratko
Příspěvky: 29
Registrován: 8. 6. 2005, 12:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vratko »

je nieco zle na egomasturbacii?
je nieco zle na rozdielnom nazore ked je slusne podany? :wink:
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Siriene, myslím, že jsme to napsal docela s humorem, i když trošku perzverzním...Ale já s masturbací nezačal<teda začal, ale ne před staletími> (bohužel zatím žiji jen 24 let).

Já beru vážně všechno, i když možná občas reaguji hodně nadneseně. Tak mi to sem tam přijde lepší. Nu a jsem zde na forku natolik spokojený, že chci aby se o tom vědělo veřejně. Stále nechápu co a kde je špatně. A říct zdejším lidem, že s nimi rád diskutuji není nic špatného, ne v dnešní negativně laděné době kde každý každému leze na záda - ne z nezájmu, ale spíše z důvodu soupeření o lepší místa.

Mě stačí, že ve svých vodách jsem já tím žralokem, takže jidne mohu být tou hodnou ovečkou a v poklidu a přátelsky si klábosit :-) A mohu mít i radost z toho, že vše jde v poklidu a v přátelském duchu.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Sirien opět nepochopil o co jde. Já ale chápu jak se to stalo. On jen lituje, že není nikdo do by rád diskutoval s ním. Nebo je mu jen líto, že jsme všichni pod jeho úroveň. Takže pojďte budeme skrývat svou radost z toho, že se nějak polepšil stav aby nás někdo nezačal perzekuovat.

Ano uvědomuji si, že tenhle příspěvek možná naruší klidný průběh. Jen cítím potřebu reagovat.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Zamčeno

Zpět na „Legendární rozličné diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti