Pražský kulinářský sraz RPG fóra

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Pražský kulinářský sraz RPG fóra

Příspěvek od Trevenorboven »

Příště :

Brazilské Ambiente přímo na Staromáku - zaplatíte vstup (500,-) a jíte dokud neprasknete, kuchyně vynikající.

Další Mexickou - Cantina - sice nemají stránky, ale taky je to tam moc dobré. A jídla stojí 130-230,-

Modlitebna hovězích steaků Bílá kráva. Krásný jídelní lístek a ceny v pravdě pikantní.

Pravěk na Smíchově

Vltava, kde pracuje Ebonova sestra. Je to stylový podnik přímo na náplavce u Vltavy.

U Rumpálu ve Školské s výbornou staročeskou kuchyní.

U pekelného zvonu je nekuřácké pěkné místečko, jak řiká ilgir.

VšeM : Rezervace učiněna na 18.12. na 18h na rpgforum.cz :D 8)
Naposledy upravil(a) Trevenorboven dne 15. 2. 2009, 11:57, celkem upraveno 38 x.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Šel bych v úterý 16. do podniku s velmi dobrý papáním. Jak navrhoval Vlasák, něco jako Ambiente, nebo co Hacienda Mexicana v Klimentské?
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Připojil bych se jestli to nevadí.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Sosacek
Příspěvky: 25784
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Ja jsem puvodne navrhoval Stodolu co je na hajich -- a Vlasaka zaujalo hlavne to, ze je to zpoloviny bordel, a jeden z nejlepsich v praze ...

(nojo, vlasak prasak)
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Ale jo to zní dobře. Vařej tam?
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Sosacek
Příspěvky: 25784
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Jop.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Sorry, ale já to tam nemám rád. Často tam hrajou country a dvakrát jsem se vyprudil s obsluhou..
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Chápu
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Sosacek
Příspěvky: 25784
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Ok. Tak nejaky jiny navrhy?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Hacienda (mexická kuchyně) a nebo U Sádlů stylově středověká hospoda..
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Sice jsem poslední dobou silně bez času, ale pokud se mi trefíte do nějakého volného termínu, rád zajdu.

EDIT: Oprava, rád se pokusím zajít.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

U sádlů už jsem párkrát byl. Vaří dobře (v Balbínovce), ale lepčí jídlo maj nad Dlabačovem v hospůdce Na Závěrce (dostupnost tram 22 & 23 - stanice Malovanka). Není tolik středověká, ale vaří tu epesně a znám se i s obsluhou. Nicméně Hacienda zní také lákavě. Mexické jídlo jsem nejedl ani nepamatuji a je to rozhodně s lepší dostupností (mluvíme-li o té v Klimentské). Abychom ujebnali rezervace, chtělo by se to rozhodnout co nejdříve. Jinak upozorňuji ještě jednou že ST a ČT su v práci. A úterý mi nanejvýš vyhovuje, páč bych nemusel v pondělí vynechávat čínštinu..
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

Vyhovuje utery, ctvrtek.
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Od Sádlů mě už jednou vyhodili protože jsem měl rezervovanej stůl a celkově jsem se tam několikrát pohádal s obsluhou. Je to tam stylový ale nemusím mít vod všeho. Beru Haciendu!

Co třeba U Lva? Na FLorenci Skvělá Plzeň z tanku a Celkem dobrý jídlo ale občas je ho málo a dlouho to trvá. Ale pivo maj skvělý a jídlo taky.

Na Pasece, Náměstí míru. Dobře tam vařej, maj snesitelný ceny a zábavnou obsluhu. Ebon si to tam pamatuje ze sleziny d20.

Recese: U policejní akademie, Modřany. Hnusná zakouřená knajpa kde hnusně vařej ale naproti je fízlárna!
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Sosacek píše:Ok. Tak nejaky jiny navrhy?
škoda, takže bordel nebude (musím na chvíli z povinnosti dostát svému přízvisku $D ).

A teď vážně - Hacienda vypadá dobře, jsem pro ní. Co se týká dne - zatím to tu vypadá na úterý, to se mi sice ne zcela hodí, ale dá se (jo jiného taky zbývá, že? :wink:).
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů