Tak kdy teda?

Vitus & jeho banda. Soukromé diskuze.
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 7. 2006, 08:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus » 15. 8. 2007, 12:28

Nástin děje ti povyprávíme někdy osobně :wink:

Zkusím to snad někdy sepsat do jedné linie, ale už to asi fakt nedám celé dohromady $cry$

Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 17:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec » 15. 8. 2007, 12:38

Ječmínek mi dnes ukázal, jak se dá dělat dobrá kronika. Jelikož já se zápisy také dostdlužím - prostě udělá nástin děje ke každému sezení, asi tak na půl stránky nebo stránku a časem tam doplní píběh. Což mi přijde v pohodě :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)

Uživatelský avatar
Kin
Romikovec
Příspěvky: 505
Registrován: 31. 7. 2006, 22:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kin » 19. 8. 2007, 22:34

Teď to tu tak projíždim a zjistil jsem že už nebudou zápisy?!? ach to je škoda... $cry$
takže se taky někdy hlásim na nastínění děje $D
Long time no see...
Svoboda je mrcha, kterou je třeba šoustat na matraci z mrtvol.
"My uncle put his ping-ping in my pa-pa." -kiss kiss bang bang

Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2461
Registrován: 8. 8. 2006, 19:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bart » 1. 9. 2007, 19:19

dobřě tedy, nastiňuju děj:
Problémy s příbuznejma, milenkama a milencema sme nakonec nějak vyřešili (za cenu spousty lží a trošky diplomacie), načež sme se jali sami kýblovat z města. Zařízli sme na kopci za městem, ale v noci nás nečekaně vyplách slejvák, v bahně sme potkali maskovanou neznámou bezvědomou postavu a i s ní se schovali v nedalekym, momentálně opuštěnym chrámu. Ovšem z drahého zachráněného se vyklubal skřet, věc to ve zdejších krajích nezvyklá a taky náležitě neoblíbená. Jo, a pak tam byl ještě jeden kolemjdoucí, ze kterýho sme, než upad do bezvědomí v důsledku nadměrný ztráty krve, stihli vymlátit jenom doznání, že je členem místní loupežnický bandy, kterou před pár hodinama rozprášili zničehožnicseoběvyvší skřeti(!). Tak sme mu hezky poděkovali a uložili vedle oltáře, zatimco se konaly přípravy k zaříznutí nezvanýho hosta. To sme zvládli s odřenejma (nejenom) ušima, páč ten zelenokožec byl narozdíl od nás celkem řezník a navíc sme ho nemohli zabít na posvátný půdě, takže vlastní popravě předcházelo rozvázání a vyvlečení před chrám. Nakonec utek do lesa, hajzl, ale stejně hrozně krvácel a byl na pokraji smrti, tak snad už doklepal.
Následujícího dne sme se setkali s místním knězem, kterej přímo před našima očima vykydlil další dva skřeťáky, načež se jal postarat o bezvládnýho banditu a nás poslal zjistit na druhou stranu hranic, kde se tu ty parchanti berou. V Uru nás pochopitelně zatkli, zavřeli, odvezli na stanici nějakýto supertajný bezpečnosti (jak se později vyjádřil Jerry de Mouche – krys, který špehujou svoje vlastní krajany), spletli si nás s někym úplně jinym a zase propustili. A že sme zrovna neměli nic lepčího na práci, tak sme se teda rozhodli, že se potkáme s tim čerstvě propuštěnym bráchou tý mrtvý slečny, za níž považovali Mikeše, což se nám skutečně, oproti očekáváním, povedlo, avšak bráška toho moc nenamluvil a hned zase letěl někoho vraždit, aby se pomstil, takže nám zůstal jenom jeho společník, veselý nemajetný šlechtic Jerry de Mouche. A pak se ještě z Čeňka vyklubala slečna jménem Ester a Mikeš zase (jako obvykle) někde vyčóroval ňákou cibuli a jako obvykle přitom zase málem úplně zbytečně přišel o kejhák. Poslední sezení, pokuď se nepletu, skončilo v onom původním chrámu zpátky na správný straně hranic, s výhledem na dohořívající město.

doufám, že ste spokojený :D

Zamčeno

Zpět na „Vitova družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti