Asterion - stare moduly

Komunitní sekce o akcích, hledání spoluhráčů a inzerátech RPG produktů.
Lukyn
Příspěvky: 2
Registrován: 27. 3. 2016, 11:45

Asterion - stare moduly

Příspěvek od Lukyn »

Chtel jsem si zkusit Asterion, ale nedaji se koupit stare moduly. Napadlo me, ze tady nekomu mohou lezet jen na policce.

V tuto chvili mam zajem o hlavni modul.
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4575
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Asterion - stare moduly

Příspěvek od ShadoWWW »

Vidím, že zdejší obecenstvo tzv. "RPG fóra" není schopno odpovědět ani na tak jednoduchý dotaz... :>:o/ Tak odpovím já:
- Kup si modul Čas temna. Je to reedice Hlavního modulu a nahrazuje ho. Na přiloženém CD obsahuje i vyprodaný modul Dálavy v PDF.
- Podobně Sedmý živel je reedice vyprodaného modulu Nemrtví a světlonoši.

Příště se raději zeptej na Kostce a dostaneš odpověď hned. 8)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Asterion - stare moduly

Příspěvek od Pepa »

Ahoj, Lukyne!

Vítám tě na Fóru! :)

Teď přes Velikonoce tu aktivita trochu poklesla, ale jinak tu samozřejmě najdeš lidí jako smetí :)

Asterionské moduly ještě leckde k sehnání jsou. Nejlépe zkus asi přímo Altar nebo nějaké specializované fantasy knihkupectví, třeba Krakatit.
Lukyn
Příspěvky: 2
Registrován: 27. 3. 2016, 11:45

Re: Asterion - stare moduly

Příspěvek od Lukyn »

Díky za odpověď vám obou. Vlastně ten Čas Temna jsem si nakonec koupil, ale chyběly mi tam nějaké texty a navíc jsou tam věci z pozdějších modulů a já si trochu nechci zkazit překvapení, i když nějaké spoilery znám.

Co se týče Altaru i Krakatice, tak tam jsou také ty staré moduly vyprodané. Proto také jsem to zkusil tady. Pár dní jsem foŕa pročítal a zjistil jsme, že tu je spoustu lidí, kteří drd kdysi velmi hráli, ale teď už jsem jim knížky válí jen na polici.

Btw: mám fakt radost, že nějaká komunita kolem RPG existuje, takže díky za uvítání.
Uživatelský avatar
Dorian
Příspěvky: 171
Registrován: 3. 10. 2009, 12:20

Re: Asterion - stare moduly

Příspěvek od Dorian »

Já něco málo nabízím tady viewtopic.php?f=95&t=13131
pochvatal@seznam.cz

Re: Asterion - stare moduly

Příspěvek od pochvatal@seznam.cz »

Nevíte o někom kdo má tyto tři moduly a již nehraje nebo nechtěl by někdo za pěkný peníz se jich zbavit co třeba 500kč/modul?

Písněte na pochvatal@seznam.cz.

Díky
Odpovědět

Zpět na „Akce, seznamka a inzeráty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů