[revival] Alkohol je metla lidstva (ale zametat se musí)

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

[revival] Alkohol je metla lidstva (ale zametat se musí)

Příspěvek od maYda »

Revival prastarého tématu.
Upozornil bych ovšem na odborné diskuze o Víně a historickou o pivu
Rozličný pokec o všem, co teče a obsahuje skupinu -OH.
F
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Antharon »

maYda píše:Malinovice???
TAk o tom slyším poprvé.
Ale Ježíšek donese po litru slivovice a broskvovice. Broskvovice se prý letos zvlášť vydařila.

Vyšlo z pnutí mezi oblíbeným a neoblíbeným jídlem
Faskal, zloděj příspěvků


mayda: no jo, to je jediná vec , čo ma trápi na alkohole v čechách. proste tu je základ rum, vodka, zelena, a obcas slivka...
ako človek z južného slovenska som zvyknutý na pestrý výber páleného. Marhula, hruška, malina a čerešňa sú také tie úplné klasiky už v najnižšej cenovej až po radu spiš, čo je asi najlepší alkohol u nás, potom tu je samozrejme nejaká slivovica a borovička (ani jednu nemusím... možno zlatú slivku...) no a potom rôzne extrémy, ktoré človek stretáva len zriedka, a zrovna u nás na maďaroch toho je celkom dosť - paprika pálinka je asi najextrémnejšia, potom som už videl pálené z dyní a melónov, my sme raz robili z ríbezlí, ringlóty sa dajú dobre páliť, a inak severnejšie som sa stretol (chodili sme na dovolenky) s drienkovicou a repovicou... ale najnovšie som sa zamiloval do spiš čučoriedky. fakt to treba ochutnať, dá sa to kúpiť aj tu...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4815
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od midewiwin »

U nás se letos obzvlášť vydařila pozůstalostní kompotovice.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32253
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Vallun »

antharon - jenže o jsou všechno ovocné pálenky, sice pestrá nabídka chutí, ale prakticky jeden druh alkoholu, takovej...místní. Čechy jsou prostě světovější, takže se tady toho pije víc. Navíc tedy nevím, v jakých kruzích se pohybuješ, ale ten Tvůj výčet je hodně zúžený - obecně se hodně pije Fernet, Becherovka, dnes dost frčí Giny a Tequilly. Naopak rum a zelená jsou otázkou příjmově slabších vrstev (studentů :) ). Hitem Vánoc je prý Metaxa, snobové pak pijou samozřejmě koňaky a whisky, to ale není úplně rozšířená zálžitost.

Jo a kdyby se někdo ptal, jak to vím, tak za poslendí 3 dny jsem byl třikrát v Makru:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Faskal »

Anthanore, slyšel jsem anekdotickou legendu o "chebďiovici", pálené z bezu chebdí.
Zlí jazykové prohlašují, že neví, jestli je horší ta chuť, síla, nebo to, že je to jedovaté.

Skutečně to existuje?
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Antharon »

no jo ono som písal len o tých ovocných, ten výčet platí aj pre nás, akurát zelenú moc nedostaneš čo do neovocných tak si dám rád lemonda a inak ma to moc neberie, na fernet som si vybudoval niečo na štýl alergie, keďže sme na strednej pili kvantá citrusu, a mal som jeden... experimentalny zážitok s originálom na strednej :) koňaky a whisky fakt nie sú pre mňa, čiže ani metaxa, ktorá je síce drahá jak delo ale inak ma nezaujala. Gin je vlastne taká menej kvalitná náhrada za borovičku :P tequilla, to je moja laska, na ktorú nedám dopustiť a hanbím sa že som na ňu zabudol :), mimochodom tiež je to len ovocná pálenka... Jo zabudli sme absinth, ktorý si zaslúži spomenúť, ten mám rád tiež ale vždy to skončilo zle...
A toho rumu a nižších vrstiev sa musím fakt zastať, kvalitný trstinový rum je fakt niečo úplne iné než tuzemák a osobne mám tú chuť fakt rád, takže si priplatím a kupujem minimálne key rum...
k tomu, že ovocné palenky sú miestny druh alkoholu sa vyjadrovať nebudem, lebo už som si jaksi zvykol, že s názorom, že domovina sa nerovná ovocnej pálenke proste u ľudí, ktorí trpia predsudkami neprejdem, každopádne fakt zájsť do väčšieho obchodného reťazca a kúpiť si spiš čučoriedku, je to taký fate medzi alkoholmi... piť sa to do nekonečna nedá, ale otvára to oči :)

faskal: neviem, ja tú silu moc nehľadám, ja pijem pekne egalizované na 40% z obchodu :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Faskal »

Má to být lidový nápoj; vyprávěl mi o tom jeden z mnoha mých šílených profesorů.
Jenom sháním někoho dalšího, kdo to v reálu viděl - u nás na biologii o tom kolují legendy, ale neznám ve svém bližším okolí jedince, co by to skutečně měl.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32253
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Vallun »

no jo ono som písal len o tých ovocných,
Rum, Zelená, Vodka mají s oocem společného co???
čo do neovocných tak si dám rád lemonda
:D :D :D
na fernet som si vybudoval niečo na štýl alergie,
chápu:) Já ho raději vůbec nepil, ale řada spolužáků je na tom dneska stejně jako Ty:)
Gin je vlastne taká menej kvalitná náhrada za borovičku :P
:)
tequilla, to je moja laska, na ktorú nedám dopustiť a hanbím sa že som na ňu zabudol
a kterou nejraději?
mimochodom tiež je to len ovocná pálenka...
Ne, fakt ne...podobné to je, ale ... z plodů se vyrábí pulque, to kdybys vypálil, tak Tě to asi zabije:) Tequilla je z nově vyrostlých kmenů...
A toho rumu a nižších vrstiev sa musím fakt zastať, kvalitný trstinový rum je fakt niečo úplne iné než tuzemák a osobne mám tú chuť fakt rád, takže si priplatím a kupujem minimálne key rum...
To máš pravdu, ale ten kvlaitní rum u nás moc nejede...teď trochu Cpt. Morgan, ale jinak je to fakt spíš nápoj chudých... Ostatně, lze říct, že rum jako takový (včetně kvalitních třtinových) je whiskou pro chudé;)
k tomu, že ovocné palenky sú miestny druh alkoholu sa vyjadrovať nebudem, lebo už som si jaksi zvykol, že s názorom, že domovina sa nerovná ovocnej pálenke proste u ľudí, ktorí trpia predsudkami neprejdem,
rozvedeš?
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Antharon »

Vallun píše:Rum, Zelená, Vodka mají s oocem společného co???
nič, vravím, že to je bežný tovar v čechách...
Vallun píše:a kterou nejraději?
najradšej striebornú, so soľou a pomarančom, na pseudotradície si nepotrpím... ostatne v mexiku sa vraj pije s rajcatovou stavou a limetkou...
Vallun píše:Ne, fakt ne...podobné to je, ale ... z plodů se vyrábí pulque, to kdybys vypálil, tak Tě to asi zabije:) Tequilla je z nově vyrostlých kmenů...
zvláštne, ja som raz v novinách čítal, že sa to robí z plodov agáve modrej, ale uznávam, že u sukulentu to mohla redaktorka nepochopiť :)
Vallun píše:rozvedeš?
tak môžem sa pokúsiť. Problém vidím v tom, že v čechách a hlavne na morave keď sa povie ovocná pálenka, automaticky sa človeku evokuje domáca slivka. U nás sa to doma páli tiež, ale je niečo iné domovina s jej typickou arómov (domoviny majú všetky takú tú zatuchlú pachuť) a ovocná pálenka na úrovni. Tu v podstate je na najvyššom mieste asi rudolf jelínek. Nie že by som tvrdil, že nie je dobrý, ale obdobnú kvalitu u nás bežne dostaneš za 4 eurá s názvom "marhuľová liehovina", čo už je tu ale skôr exotickým tovarom, tak to je už vyššia kvalita. Tú u nás napríklad zastupuje rada spiš, je to slabšie, sladšie a skutočne jemné. A inak, čo som pil asi úplne najlepšie ovocie tak to bolo maďarské archívne, a to už je skutočne niekde úplne inde

mimochodom, ešte sme nehovorili o vodke...
minule som mal takú tú ruskú mliečnu (postupne sa pali, riedi vodou, pali, riedi mliekom a odmrazuje a znova riedi na pozivatelnú hodnotu), fakt vinikajúci zážitok... za pol hodinku padla litrovka a ani sme to nezaregistrovali poriadne, taký bol dopyt...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32253
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Vallun »

Anharon - aha, já tu domovinu myslel dost jinak - kvlaitu jednotlivých pálenek nemohu hodnotit, tvrdejpiju (kloktám) jen, když mne bolí v krku:) Jinak jsem na víno:) Jde mi o to,že ovocná pálenka má spoustu rozných podob podle toho, co se kde pěstuje za ovoce nebo jiné plodiny... Ostatně, koňak je totéž, jen z vína...:) Takže to,že je něco místním produktem pro mne neznamená nci hanlivého, a už vůbec ne, co se týče kvality, jen to má vyjadřovat tu lokální typičnost.
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Antharon »

jo tak to potom jo, ono sa to líši výrobca od výrobcu...

btw, aký je rozdiel medzi koňakom a brandy? obe by mali byť z vína, nie? nejak to nepijem tak neviem :D
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32253
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Vallun »

Antharon - v místě původu...Koňak je brandy, z oblasti Cognac (nebo nějak tak), Armaňak je totéž.

Ostatně ono s vínem je to celé zajímavé...

máš vínovici, též zvanou rakie (Balkán) - z mladých plodů révy vinné vypálenou věc
máš brandy - destilvoané víno (jednoduše řečeno)
máš anýzovky - kořeněné pálenky z matoliny (zbytky z lisovaných hroznů).

A pak máš různé speciality jako je ta Metaxa, portská vína...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Ebon Hand »

teda Vallune, úvodním postem si to docela hrotil. :-)
Já jsem velký konzument a jen bych to shrnul, tu narážku, že jsme víc kosmopolitní. To co si můžeš koupit u nás, můžeš si koupit i na Slovensku, ale ne všechno co se dá koupit na Slovensku se dá v pohodě sehnat tady. A Slováci umějí ovocné pálenky líp než my. Moraváci umějí výborně švestku o tom žádná, ale ty nevšední druhy tu nejsou. Proč bych pil na Slovensku nějakýho Ferneta nebo importované kořalky, které mohu pít kdykoliv? V cizině na dovolený taky nejím řízky a paštiky z domova, nebo jíš v Chorvatsku Hamé? $;)

Já se na ty hody už fakt těším.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32253
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od Vallun »

Ebon - já vím, že jsem to hrotil, ale alespoň je tu nějaká diskuse:) Moje zkušenost ohledně dostupnosti je trochu jiná, ale je fakt, že jich mám minimum a zajímá men spíš víno, než tvrdej:)

My v Chrovatsku vaříme z dovozených surovin....:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
maYda inkognito

Re: Oblíbené x neoblíbené jídlo

Příspěvek od maYda inkognito »

teda zírám, jak jde o kořalku, tak diskuse pádí mílovými skoky.
Já bych se Čechů zastala - pila jsem jabkovici, hruškovici, třešňovici, myslím, že i višňovici. Vše zaručeně české produkce, protože to pálil táta. Taky pálil "jeřabinku" - vlastně by se to mělo nazývat "jeřabinice", jeřabinka, to by člověk spíš očekával likér, ale tohle byla pálenka z jeřabin. A ještě mirabelky jsme pálili. Nebo i směsi. Meruňky ne, ty u nás nebyly.
Táta přitom na pití nijak nebyl, maximálně panáčka s návštěvou ke kafi, ale těšilo ho zkoušet různé chutě a moct se pochlubit nějakou zajímavou kořalčičkou.
TAky jsme od někoho dostali "medové pálené", což prý je pálenka s medem. Bylo to dobré. Fakt je, že dárce byl Slovák.
Tu slivovicu a broskvovicu mám od kolegy, ktedrý pochází z Jižní Moravy a zásobuje nás.
Zvláštní místo má" šmídovice", cvož je kořalka, která se nazává u nás v rodině podle dárce-výrobce a o které říkáme, že původní surovina je poměrně bezpředmětná, protože produkt se chemicky blíží čistému lihu a hodí se spíš na sterilizaci nástrojů na operačním sále než k pití.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů