Depresárium

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Argonantus
.
Příspěvky: 18085
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Depresárium

Příspěvek od Argonantus »

Tam je nějaký Edit?
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Edit Piaf ničeho nelituje!
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Depresárium

Příspěvek od York »

Pro změnu něco depresivního.

Právě jsem strávil týden dovolené běháním po úřadech.


A milá slečna v bance mi nakonec s úsměvem oznámila, že za měsíc mám přijít znova, protože se mi změní číslo občanky...
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Invictus »

Argonantus píše: 24. 8. 2018, 13:17 Tam je nějaký Edit?
A tobě jsem zase co udělal? Chápu, že chudák OnGe trpí bludnou představou o tom, že jsem mu navrhoval umřít. A že York rád využije možnost pocitu převahy, což mu asi jinak zoufale chybí. Ale tebe si v té partě nějak nevybavuju. Už ten Log je dostatečně znepokojující úkaz.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od OnGe »

Čím to je, že někdo, kdo si říká Invictus, je taková ublížená chudinka, kterou všichni jenom trápí?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Invictus »

Všichni? Trápí? OnGe ty už zase blouzníš?
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od OnGe »

Já jsem v pohodě, ale ty jsi od té doby, cos tu ze sebe naposled udělal debila, poněkud podrážděný.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Invictus »

Co já bych si bez tebe počal? Vždyť by mě tu nikdo cíleně nevysíral.
To kdyby přestalo, tak to už bych sem přestal chodit úplně.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od OnGe »

Tak schválně...
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2690
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Depresárium

Příspěvek od Log 1=0 »

Invictus píše: 24. 8. 2018, 18:49
Argonantus píše: 24. 8. 2018, 13:17 Tam je nějaký Edit?
A tobě jsem zase co udělal? Chápu, že chudák OnGe trpí bludnou představou o tom, že jsem mu navrhoval umřít. A že York rád využije možnost pocitu převahy, což mu asi jinak zoufale chybí. Ale tebe si v té partě nějak nevybavuju. Už ten Log je dostatečně znepokojující úkaz.
Já proti tobě nic nemám. Tys reagoval na můj komentář způsobem, který jsem nepochopil. Proto jsem tě nejdříve trochu s humorem, později slušně a formálně požádal, ať mi to vysvětlíš. A tys na to reagoval nějakou shazující hláškou, bez vysvětlení. Od té doby jsem nepsal do tohohle tématu nic. Jestli máš pocit, že tě napadám, tak nenapadám. Jen jsem chtěl pokračovat v diskusi, ale nepochopil jsem tvou myšlenku, tak jsem požádal o vysvětlení. Toť vše.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Depresárium

Příspěvek od Sosacek »

Pockej, on reagoval na druhyho logaritma, ne? Ja myslel, ze jste good a evil twin, ne ze jste jeden typek.
But nobody came.
Argonantus
.
Příspěvky: 18085
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Depresárium

Příspěvek od Argonantus »

Invictus:
Já tě mám rád a přeju ti jenom všeobjímající štěstí v celé životě.
Celou epizodu vnímám spíš jako velice srandovní (Argonantův humor, TM). Pročež do depresária asi moc nepatří.

Jen mne zmátly ty odvolávky na edit, kterého nikde nevidím.
Ale uznávám, že to není důležité, a dožiju svoje dny i bez vysvětlení této záhady, pokud by tě to mělo nějak rmoutit.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Invictus »

Argo: Tak jsem asi přehnaně vztahovačný. Dobré vědět, že mě to pořád ještě nepřešlo.

Log 1=0:
Reagoval jsem na to, jak někteří lidé podle tebe objektivně patří do nějaké skupiny (či kategorie, teď už se nepamatuju na to slovo). Jakákoliv sociální kategorizace je z principu subjektivní či konsenzuální, a s objektivní realitou nijak nesouvisí. Třeba ty ruští okupanti jsou krásný příklad, kde se to dá rozbít na atomy.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2690
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Depresárium

Příspěvek od Log 1=0 »

Tak pokud se jedná o odborný výraz, tak má nějakou definici, u které se dá posoudit, jestli je či není splněna. Je fakt, že ti tam vznikne vždycky šedá zóna, a zrovna u okupace 68 to tam nejspíš spadne. Ale taky ti vznikne hromada jednoznačných případů.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Depresárium

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Podle některých "den, kdy McCain prohrál volby"
https://imgur.com/gallery/xLPGWPz
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti