Depresárium

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Depresárium

Příspěvek od Sosacek »

Zaridit, aby premiera STBaka, ktereho drzi u moci prezident rusky agent, nezavreli?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Depresárium

Příspěvek od Faskal »

Politika.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Depresárium

Příspěvek od York »

Faskal píše: 12. 7. 2018, 01:22Politika.
+ bambilión
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Depresárium

Příspěvek od Sosacek »

Kluci co blbnete. Vzdyt Argo rikal, ze Babis neni o nic horsi nez ti ostatni.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Depresárium

Příspěvek od jjelen »

No jako... že bude průser bylo jasné už od voleb a já nějak furt nevidím alternativu která by byla méně katastrofická (předčasné volby, zřejmě až do zblbnutí? vláda "odborníků"? nebo Babiš, vyměnivší soc. dem. za Okamuru? nakonec ještě můžeme být skoro rádi jak to dopadlo - a to se do tohohle tématu dokonale hodí, když Babišova vláda s podporou bolševiků není to nejhorěí co nás mohlo potkat :-)= )
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Depresárium

Příspěvek od Argonantus »

Já stále vidím katastrofičtější varianty, sorry.
A je možné, že se jich podaří demokratům poctivou a cílevědomou prací dosáhnout.
Takže držím hubu a doufám, že to bude rychle celé za námi.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Depresárium

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Když vidím Klause juniora, tak úplně nevím, v čem bychom si polepšili. Na druhou stranu to, že někdo není horší než ostatní, neznamená, že nemá táhnout do kanálu.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Depresárium

Příspěvek od jjelen »

Tak naštěstí je v ODS aspoň prozatím sám, zdá se mi. Podpora voličů je nicméně znepokojivá, geopolitická orientace zbytku strany podivná.
U konkurence je ovšem takových juniorů možná víc (Foldyna nebo Hašek) a i když mě nenapadá žádný takto zaměřený lidovec, hodně byc se divil kdyby nějací nebyly. K tomu pro mě dost nečitelní Piráti... nakonec mi jako asi nejvíc prozápadní a proevropské uskupení vychází "Kalouskův marketingový projekt"... a v závěsu marketingový projekt strýčka Andreje, který tomuhle směřování nicméně svojí rétorikou spíš škodí... smutné.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Vallun »

Současní lidovci (Belobradek, Jurecka) jsou výrazně proevropští, problém je spíš v tom, že i namne jsou v řadě věcí nechutné konzervy...(rodinná politika).
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Depresárium

Příspěvek od jjelen »

Bělobrádek a Jurečka patrně jo, ale nejsou ve straně jediní (ale jako do dění uvnitř lidovců fakt nevidím, tak se rád nechám poučit)
A ano, i takovou fašizoidně-šovinistickou homofobní konzervu jako jsem já to neustálí lidovecký omílání rodiny silně otravuje (pokud je nebudu volit tak mmj proto)
Naposledy upravil(a) jjelen dne 13. 7. 2018, 10:06, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Vallun »

Kni dva jsou hlavní opinionmakeři, jen musí respektovat čl. základnu...třeba osobně je Jurečka výrazně tolerantnější, nez by se zdalo...:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Depresárium

Příspěvek od jjelen »

Já se právě bojim koho nebo co by mohla ta členská základna vynést do popředí...
třeba někoho kdo bude tradiční hodnoty hájit proti tomu zkaženýmu západu...
(že je to pitomost a jak má k těm "tradičním hodnotám" blízko Rusko už tu zmiňoval někde Argo a já s ním vcelku souhlasí, řada rádoby "konzervativců" to nicméně vidí trochu jinak...)
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Depresárium

Příspěvek od Vallun »

Ach jo, polskoukrajinské spiknutí připravilo Slávii o postup, byla lepší, vyřžadit Kyjev si zasloužila, ale polští sudí záýpas dost nezvládali...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Depresárium

Příspěvek od Sosacek »

Kdyby vam nekdo nabizel jello shots tak to nedelejte.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Depresárium

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Eleshar_Vermillion píše: 14. 8. 2018, 23:40 https://www.youtube.com/watch?v=sGSMoMtPmbI
Doom Eternal, prima ilustrační video pro všechny, kdo mají problém uchopit pojem "dog whistle".
Dog Whistle dokonale zafungovala. Alt-Right na tom už týden ujíždí.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů