Depresárium

O nás, o lidech, o okolním světě. Všechna témata, která se netýkají her, patří do této sekce. Zapomeňme chvíli na RPG a pojďme předstírat, že jsme normální lidé.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Sosacek

Re: Depresárium

Příspěvek od Sosacek » 17. 3. 2011, 23:11

Faskal píše:A proč je to v depresáriu?
[kreia voice]I was expecting this.[/kreia voice]
The king is dead, all jail the king!

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 24. 3. 2011, 08:59

Tak mi definitivně chcípla baterka k notebooku stará ani ne 3/4 roku, protože se odmítala nabíjet... $cry$
DIE FOR THE DOW!
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Nossie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nossie » 24. 3. 2011, 09:06

mně zase odchází monitor u nbm nabíječka mi blbne už dávno... nový nb bude až za dva měsíce...chjo :(

Wan-To
Rebel

Příspěvek od Wan-To » 24. 3. 2011, 10:26

Eleshar_Vermillion píše:Tak mi definitivně chcípla baterka k notebooku stará ani ne 3/4 roku, protože se odmítala nabíjet... $cry$
Nebyl to Acer? :-)=

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 24. 3. 2011, 12:57

Byl to Dell... někdy snad z roku 2005 bez funkční baterie. Před 3/4 rokem jsem ji koupil a občas se odmítala nabíjet. Prostě měl nějaké % nabití (někdy 95 %, někdy 30 %, někdy 0 %...) a tvrdilo to "fully charged". Pak když se to strčilo někdy do nějaké zásuvky, občas případně samovolně (když to v nějaké bylo), začlo se to občas normálně nabíjet. Tentokrát se to nabíjet nezačlo, až dnes se u stavu baterky místo "0 %, fully charged" objevilo prostě "missing" :cry:
Bylo to sice z aukra (proto reklamace nemožná), ale baterka se tvářila značkově. Nicméně co jsem se dočtl na netu, baterky pro Delly z tohohle období tímhle problémem trpěly celkem často. Další možností je vina na straně adaptéru nebo ubunty.
DIE FOR THE DOW!

Jerson
Inženýr z Ocelového města
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson » 24. 3. 2011, 15:57

Poučení - nikdy nekupuj akumulátory z druhé ruky. A to myslím vážně, nevyplatí se to.

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 24. 3. 2011, 18:17

Ono do tohohle starého krámu by se nevyplatilo kupovat akumulátor z první ruky. Další baterku už rozhodně kupovat nebudu, protože jestli tamta měla hodnotu asi šestiny toho, za co jsem ten noťas dva roky předtím kupoval, nová by stála zřejmě více než polovinu jeho aktuální hodnoty...
DIE FOR THE DOW!

Nossie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nossie » 25. 3. 2011, 10:45

Tak dneska je ta oslava kamarádky v baru Waikiki, no to se ale těším... jako těším se na ní a bude tam i přítel a těším se na koktejly, ale na co se netěším vůbec jsou její tvz. přátelé/známí, se kterými nemám nic společného... nesnáším tyhle akce, nevadí mi jít do baru s jedním člověkem, ale v tomto počtu mi dobře teda fakt nebude... nechápu tyhle móresy pořádát party v baru s tolika lidmi, nejsmutnější na tom je, že ačkoliv jsou to její narozky, nikdo si jímoc neužije, jelikož bude lítat, tak aby se pobavila trošku s každým. Proto já svoje narozky takhle neslavím...raději to oslavím s nejbližšmi přáteli, kterým se budu po celou dobu věnovat...

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 25. 3. 2011, 12:09

A nemuzes ji pozvat nekam soukrome, nekdy jindy? Budete mit na sebe vic casu a bez zbytecnych lidi.

Nossie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nossie » 25. 3. 2011, 12:19

to nejde, ona má totiž jednu úžasnou vlastnost a to že je hrozně urážlivá :)
takže by si to hned vzala osobně... přitom ví, že nemám tyhle akce ráda. pobudeme tam s přítelem tak dvě hoďky a pak půjdem, pokud se i tak urazí tak už se příště ani nebudu snažit :)

ilgir
pěšák

Příspěvek od ilgir » 25. 3. 2011, 14:54

Já jsem nikdy nepochopil smysl párty nebo oslav, kde není naplánovaný žádný smyslupný program. To mi vždycky přijde jako ztracený čas.
Nepoužívat nebo vrátit!
DrD II: Hry Mocných

Jerson
Inženýr z Ocelového města
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson » 25. 3. 2011, 15:28

Na oslavách svých narozenin program nemám, ale zatím si nikdo nestěžoval (pravdou je, že jedny narozeniny jsme skončili ve větším počtu u nás doma a hráli InSpecters). Nicméně některé své kamarády vídám tak málo, že program nepotřebuju.
Btw. úkolem hostitele (ina vlastních narozeninách) je zajistit, aby se všichni hosté měli o čem bavit, takže žádné "tyhle lidi neznám, tak si nemáme o čem povídat" by nemělo nastat. Ale urážlivému člověku bych to vysvětlovat nechtěl.

Nossie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nossie » 25. 3. 2011, 15:53

Budu tam mít muže, takže se zabavím, spíš mě mrzí, že Julči si moc neužiju...
ty její kamarádi jsou úplně mimo moje chápání, ale třeba po pár drincích mě nebudou tolik znervózňovat:)

Vallun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun » 26. 3. 2011, 07:08

To víš Nossie, někdo holt má víc kamarádů a chce je alespoň vidět všechny (hádám,že to budou extrovertnější typy lidí) a jiný si zase spíš užije užší skupinky lidu... No a pak jsou oblíbení chudáci, které každý pozve na své narozeniny, a oni mu to musí oplatit...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.

BasilisK

Příspěvek od BasilisK » 26. 3. 2011, 09:18

ilgir píše:Já jsem nikdy nepochopil smysl párty nebo oslav, kde není naplánovaný žádný smyslupný program. To mi vždycky přijde jako ztracený čas.
přesně tak! Když se kámoš neobtěžuje pozvat striptérky a klauna tak tam nemá smysl chodit :D (ještě klika že alespoň zacáluje chlast).
Life is just a dream on the way to death.

Dobře už bylo

Dlouhou a Bolestivou Smrt Všem Černým K--vám (Do Jednoho)

Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“