Radost až na kost !

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od OnGe »

No, asi že to je přesně o tom. Nebo chceš seznam skladeb, kolik tam bylo lidí a za kolik měli pivo?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12366
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Ecthelion »

Ne, report o ničem takovém není. Ani vzdáleně. Jak ani DVDčko z koncertu ti zkušenosti ze zážitku nepřenese, tak to neudělá ani report. Představa, že bych chtěl od recenze na divadlo, aby mi přinesla stejný zážitek jako to divadlo je absurdní. Napsal jsem dost reportů do threadu o metalu, kdyby ses chtěl třeba podívat, co jsem měl na mysli.

Ale IMHO tohle ti je stejně úplně jasné a jen troluješ, takže každopádně, editnul jsem ten původní post a teď ho směřuji eventuálně pouze na Sadako a Faskala. Pěkný den a nenech se rušit.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od OnGe »

Tak jo a nezapomeň je taky pěkně zprudit, kdyby náhodou neudělali co chceš, srandysto.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12366
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Ecthelion »

OnGe píše: 1. 12. 2017, 17:35 Tak jo a nezapomeň je taky pěkně zprudit, kdyby náhodou neudělali co chceš, srandysto.
Proč bych měl? Ani od jednoho neočekávám, že oplátku za otázku budou mít potřebu mě trolovat.
Tys tu potřebu měl a já nechci krmit trola. Neber to osobně.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od OnGe »

Právě jsi mi vysvětlil, že jsem trol, protože jsem ti nechtěl napsat report z koncertu s odůvodněním, že se to vlastně zprostředkovat nedá. Jak jinak než osobně bych to měl brát?

Mohl bys pro mě něco udělat? Kdyby ne, udělej to pro sebe. Dej si mě do ignore listu. Já to totiž s tebou udělat nemůžu a tak nám vznikají tyhle hloupé konfliktní situace.

Jo, fakt z tebe mám radost až na kost.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Karotka
Příspěvky: 1110
Registrován: 21. 9. 2011, 21:42
Bydliště: Praha

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Karotka »

Umbrtku jsem nestihl od začátku, protože jsem počítal s tím, že tam bude ještě ta před-předkapela, uvedená na lístku.
Ale i ta část stála za to. Oproti nahrávkám trochu jiný zvuk a bylo mnohem líp rozumět textům, což možná zapřisáhlým milovníkům growlingu mohlo vadit, ale já byl za to rád, protože Umbrtčí texty jsou super.
Masters Hammer taky luxusní. A taky jim bylo překvapivě dobře rozumět. Pivo za 50 do kelímku.

A všimli jste si cestou do roxy vánoční výzdoby Kotvy? Manažer po hlavě skákající z okna, oběšený cthulhu slůně atd.?

Tradiční jasnozřivost depresivních, často popisovaná jako radikální nezúčastněnost ve vztahu k lidským starostem, se projevuje v první řadě nezájmem o problémy, které vskutku nejsou příliš zajímavé.
(M. Houellebecq)
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17479
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od York »

Karotka píše: 3. 12. 2017, 22:54Manažer po hlavě skákající z okna
Ehm, počkej, já si pod Kotvou kupuju kebab...

Na druhou stranu asi pořád lepší, než kdyby byl ze slona, to by mě už určitě naháněli ochránci zvířat.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od OnGe »

To máš fuk - kdo si kupuje kebab, je nepřítelem naší kultury, ať už je to ze zrůdných slonů, nebo z lidí.

Pokud tam ale budeš devastovat křesťanské hodnoty někdy po setmění, tak pohled na výzdobu fakt stojí za to.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17479
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od York »

OnGe píše: 4. 12. 2017, 11:47 To máš fuk - kdo si kupuje kebab, je nepřítelem naší kultury, ať už je to ze zrůdných slonů, nebo z lidí.
Že ho prodává černoch asi není polehčující okolnost, co?
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od OnGe »

Nedělej si to ještě horší!
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
jjelen
Příspěvky: 2512
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od jjelen »

Co hodti nějaké foto pro nás ubohé co se u Kotvy příliš často neocitáme? :dd

(je ten kebab aspoň dobrej? pro případ že bych se tam přeci jen vyskytl... teda ne že bych jsem podporoval naký muslimáky a neco takovího kupoval!)
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17479
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od York »

jjelen píše: 4. 12. 2017, 12:06je ten kebab aspoň dobrej? pro případ že bych se tam přeci jen vyskytl...
Chodím pro něj přes půl města, ve větru a dešti, občas i sněhu a mrazu, plížím se přitom skrz celá stínadla mezi živly kalými i nekalými, kradu se pod hladovým pohledem krvežíznivých ctuthu slůňat a uhýbám při tom před dobře mířěnými útoky sebevražedných manažerů, ale ten kebab není k jídlu! To by totiž bylo, aby ti zachutnal, pak by ses o tom určitě začal šířit a za chvíli by se tam vyrojily davy hladovců a na mě by nic nezbylo.
Uživatelský avatar
Karotka
Příspěvky: 1110
Registrován: 21. 9. 2011, 21:42
Bydliště: Praha

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od Karotka »

Co hodti nějaké foto pro nás ubohé co se u Kotvy příliš často neocitáme? :dd
Fotil si to jenom Zmok a ten sem moc nechodí... tak aspoň od Googla, ale přes den to není ono, v noci je to lepší.

Obrázek

York: Se na ten kebab snad dneska (po cestě do Liliovky) stavim.

Tradiční jasnozřivost depresivních, často popisovaná jako radikální nezúčastněnost ve vztahu k lidským starostem, se projevuje v první řadě nezájmem o problémy, které vskutku nejsou příliš zajímavé.
(M. Houellebecq)
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17479
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Radost až na kost !

Příspěvek od York »

Karotka píše: 4. 12. 2017, 12:34York: Se na ten kebab snad dneska (po cestě do Liliovky) stavim.
Tušil jsem, že když jde o devastování křesťanských hodnot, tak s tebou můžu počítat :-)
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Půlnoční cirkus přežit ve zdraví a věru, dobré to bylo.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Winnie a 6 hostů