Hlášky nejen z fóra

O nás, o lidech, o okolním světě. Všechna témata, která se netýkají her, patří do této sekce. Zapomeňme chvíli na RPG a pojďme předstírat, že jsme normální lidé.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Sosacek

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Sosacek » 1. 7. 2019, 14:04

"Co to je, zemanovy trenky?"

Kolega pri pohledu na televizi se stavem nasich systemu.

Sadako
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako » 2. 7. 2019, 20:29

zprávy z horší společnosti píše:Kamosovi zacalo hrabat (strizlivej mlel totalni hovna), ale pac byl dycky slusne mimo, tak sme to brali, ze je takovej. Pak se mu prestaly hojit rany a zacaly hnisat. Nastesti byl na testech a zjistili mu syfilis... Pak se priznal, ze mrdal bez gumy nakou 50 letou squatterku....
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!

OnGe
malý zelený křečopažout
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OnGe » 5. 7. 2019, 08:51

Invictus píše:
5. 7. 2019, 08:41
Nevím, kde vidíš nějaký útočný tón
Nežít je jediná životní prohra

výběr z vlastní zahrádky:

:idea: RPG kuchyně: 2010 - 2013 - 2017
:?: Horní progressbar - to se budete divit... možná
:?: Dolní progressbar - dávám tomu rok... maximálně dva

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 5. 7. 2019, 13:32

Billionaire coal magnate Chris Cline & 6 others killed in helicopter crash

komentare:
"Should be on r/upliftingnews"
"Well he died doing what he loved most - polluting the planet."
"I think this is the Earth telling us that we should just get rid of them all."

PardGalen

Příspěvek od PardGalen » 6. 7. 2019, 12:05

"Jak můžou ženy hrát fotbal? Je to proti lidské přirozenosti. Nemůžete přece dělat věci proti Boží vůli," tvrdil Becali v interview a ženský fotbal označil za "Satanův nápad".

"Žena není na fotbal stavěná. Její tělo není uděláno pro fotbal. Je to nebezpečné. Žena byla vytvořena pro to, aby byla krásná a aby přitahovala opačné pohlaví," vysvětlil své myšlenky.
Always bring a gun to a puppet fight

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 8. 7. 2019, 16:09

"Evolution (we're all homos here)"

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 9. 7. 2019, 20:14

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/sl ... f6b220ee8/
Když [před dvěma lety] David dostal práci u montážní linky bratislavského závodu automobilky Volkswagen, kolegové mu blahopřáli, že se mu podařilo zajistit si dobře placenou práci, ve které může zůstat až do důchodu.
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Vito

Příspěvek od Vito » 10. 7. 2019, 09:21

Eleshar_Vermillion píše:
9. 7. 2019, 20:14
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/sl ... f6b220ee8/
Když [před dvěma lety] David dostal práci u montážní linky bratislavského závodu automobilky Volkswagen, kolegové mu blahopřáli, že se mu podařilo zajistit si dobře placenou práci, ve které může zůstat až do důchodu.
Jo no, Q7, Q8 a Macan přešli z nepřetržité 4-směnky pouze na 3 směny. No a když tam pracovalo skoro 16k lidí (to je areál jak kráva, doslova město ve městě. Prvně jsem ani nedokázal trefit ven), tak je to slušné zemětřesení. A ještě bude následovat domino efekt, protože jen pro VW dodávají dva obrovské průmyslové parky a tuším že dvě logistické centra.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call

Sadako
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako » 11. 7. 2019, 12:51

Dort v Píšícím životě píše:Vypadá to, že k hraní metalu vede cesta přes určité hluboké duševní pohnutí, jež člověku dokážou přivodit dlouhé severské noci, křesťanské tábory nebo Ústí nad Labem.

Vallun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun » 11. 7. 2019, 12:57

Chudák Argo...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.

Sadako
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako » 11. 7. 2019, 13:16

Proč chudák, založit metalovou kapelu je krásné a nikde není řečeno, že se s ní musí dělat i něco dalšího, třeba hrát v podstatě nemusí.

LOL, dnešní píšící život je fakt výživný.
Během studií na gymplu jsme s asi pěti spolužáky chodívali do místního archivu za mladým historikem, který krom archivování žil především vojenskou historií a sám se vydával za potomka chrabrého husitského hejtmana Ojíře z Očedělic, který v našem městě zahynul hrdinskou smrtí v boji s papeženci.
Nabalilo se na nás ještě pár známých hochů, založili jsme neformální historický kroužek a doktor filozofie v jeho rámci dělal vedoucího několika prací v rámci středoškolské odborné činnosti (SOČ). Já s nejlepším kamarádem jsme bádali nad reformací a protireformací v našem regionu, ale šlo spíše o práci historikovu, my jsme jen vypisovali kartotéční lístky z pramenů, vybarvovali mapy, sčítali v Berní rule a tak všelijak podobně, byla to taková titěrná práce dělníků historiografie.
Ale byli jsme nadšeni tím kroužkem, prolézali jsme jinak nepřístupné historické budovy ve městě, podnikali celovíkendové výlety k místním ruinám, účastnili se zajímavých archeologických průzkumů v okolí a za dlouhých zimních večerů se scházeli v útulné, kamínky na uhlí příjemně vytopené kanceláři archivářově, kde jsme studovali, povídali si, spřádali dalekosáhlé plány, stavěli vzdušné zámky a poslouchali z kotoučáku renesanční songy od Spirituálů.

O prázdninách po prvním roce existence našeho společenstva odjel historik na vysněnou dovolenou do Itálie, do Říma, od Čedoku. A už se nevrátil.
Osobně mě to velmi zasáhlo, na nějaký čas jsem ztratil hlavní náplň volného času a trochu na historii zanevřel. Historika jsem navíc zanedlouho slyšel ve vysílání Radia Vatikán, kde v roli komentátora pomlouval nám všem drahé husitské hnutí. O hrdinném Ojířovi ani slovo! A pak se k nám doneslo, že emigrant přímo v Římě odstartoval novou etapu svého života, v které skloubil studium historie s teologií.
Kamarád, s kterým jsem pracoval na SOČce (tu jsme nakonec po dvou letech dokončili pod vedením jiného regionálního historika) a který byl s archivářem ještě větší kamarád než se mnou, mi - rozčarovanému - k útěše prozradil tajemství: Náš vedoucí neemigroval, byl vyslán na misi s vysoce tajným posláním, jednou se slavně vrátí!
Nevěřil jsem mu ani slovo a považoval jeho prohlášení za hodně trpká těšínská jablíčka.

Ale historik, už jako církevní hodnostář, se skutečně slavně vrátil! Po revoluci. Stále velmi aktivní, zapálený pro víru i vojenskou historii.
Potkal jsem ho u nás jednou, když byl navštívit staré rodiče. Prohodili jsme pár slov, aby se neřeklo, jako že se nám oběma daří dobře a tak. Pak jsem o něm zase dlouho neslyšel.
A pak se všechno provalilo:
http://www.jesuit.cz/dokumenty/holecek.pdf
http://www.christnet.eu/clanky/3890/fra ... mnosti.url .
(po zjištění, kde v ČR se řečený kněz-agent nachází)
Týpek 1: Dobrý tip na výlet. Mohl bych v sobě probudit protestantské geny a jít papeženci plivnout na svíci.
Týpek 1 ...tohle jsem úplně napsat nechtěl
Týpek 2: Ale no tak, jako by mu to vadilo, ministrante.

Karotka

Příspěvek od Karotka » 11. 7. 2019, 13:28

Vallun píše:
11. 7. 2019, 12:57
Chudák Argo...
To já dlouhé severské noci (je-li co a s kým pít), křesťanské tábory (počítá-li se slezina) i ú-STNÍNADLA-bem rád.
...asi bych se měl začít učit hrát na něco kovového.
Jediná adekvátní odpověď na surovost života je cynismus fantazie.

OnGe
malý zelený křečopažout
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OnGe » 11. 7. 2019, 15:32

Zkus to s okapovou rourou. Ale chce to poctivý plech, žádný plastem potažený hliník.
Nežít je jediná životní prohra

výběr z vlastní zahrádky:

:idea: RPG kuchyně: 2010 - 2013 - 2017
:?: Horní progressbar - to se budete divit... možná
:?: Dolní progressbar - dávám tomu rok... maximálně dva

Vaarsuvis

Příspěvek od Vaarsuvis » 11. 7. 2019, 18:14

Obrázek
Pro dnešek mám připraveny výbušné runy.

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 11. 7. 2019, 20:26

Na metal jsem moc líný.
Jinak Ústecký a Úštěcký jsou přídavná jména, která se snadno spletou (zejména na mobilu).

A historie historikova je velmi smutná a nejděsivější zatáčka je ten kamarád, co pracoval s autorem vstupu na té SOČce. Jak on věděl, že úhel beta vede právě tudy?

Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“