Hlášky nejen z fóra

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

žeru Umbrtku jak Litviněnko polónium
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od midewiwin »

Kdo snad někdy věřil, že s Babišem ve vládě bude líp, a děti se pak za nás nebudou stydět, snad dnes už dávno tuto lež prokoukl. Babiš sice onehdá správně poukazoval na to, že žijeme v uchváceném a klientelistickými sítěmi propleteném státě, převážně ovládaném strukturami okolo ODS. Nalijme si však čistého vína – do vlády se Babiš rozhodně nehrnul proto, aby tyto struktury odstranil, nýbrž aby je nahradil strukturami svými. Jinými slovy – náš stát zůstává uchvácený partikulárními zájmy pořád stejně, jediný rozdíl je v tom, komu z toho tečou výhody. Nevýhodou je to, že Babiš koupil v Česku média, a tak může dál šířit bludy o tom, že veškerá kritika na jeho hlavu pochází od korupčníků, které údajně hrdinně odehnal od koryt.
A tak to asi opravdu je, milé děti.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Invictus »

Počkej, a to je nějaká nová informace?
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od midewiwin »

Invictus píše: 24. 11. 2018, 09:26 Počkej, a to je nějaká nová informace?
To samozřejmě ne. Jen mi připadalo, že je to takové pěkné shrnutí pro Argonanta, který, jak se mi zdá, stále vězí v minulých válkách, které pro něj byly hodně osobní.
Čas neexistuje.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Sosacek »

Schopnost nekoho neco nepochopit, kdyz ma prachy z toho to nepochopit, je nekonecna. Necekal bych zadnou zmenu.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Vallun »

Sosi, tady vyslovuješ dost vážné obvinění a to, předpokládám, bez relevantních důkazů. Nepodceňuj taky to, že Argo vidí některé věci, které nám jsou téměř skryty... Nicméně souhlasím s midewiwin, že Argo z části kvůli minulosti a z části kvůli víře v to,že koalice je schopná polidštit i upíra chce dát Babišovi šanci...

Problém pro něj byl, že on (Babiš), jako outsider (a to doslova, z venku přivandrovalý Slovák) nebyl přijímán mezi smetánku, kam toužil patřit...tak chtěl staré pořádky rozbít...jak typicky zakomplexované. Navíc kdo ví, komu opravdu slouží...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Sosacek »

To je slavnej citat Uptona Sinclaira: "It is difficult to get a man to understand something, when his salary depends on his not understanding it."
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Argonantus »

Chápu, že v této prudce demokratické společnosti není možno říci tak strašnou věc, že někdo nespáchal žádný zločin, když je třeba na něho vzhledem k bontonu veřejně plivat. A že v rámci tohoto plivání kupodivu lze spáchat zločin.
To jediné jsem se odvážil napsat, neb jsem v tom mírně vzdělán, ale asi jsem neměl. Je to zbytečné, řekne to jednou nějaký chudák soudce, který za to rozhodně dostane do držky, Čech, Švýcar, všechno jedno.
Konspirační teorie jsou nevyvratitelné.

Já vám proto už raději nebudu kazit minuty povinné nenávisti.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Sosacek »

Militantni antikomunista obhajuje STBaka. Nenavistiny anti-Rus obhajuje typka, co se ze vsech sil snazi stat dalsim Putinem. Udajny obhajce demokracie obhajuje nastupujiciho a o moc bojujiciho diktatora.

Obhajovac Babise je obhajuje Babise.

Jojo.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4816
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od midewiwin »

Argo, musím přiznat, že je mi vážně líto, že to vidíš takto.
I když vynecháme obvinění z trestného činu, což je věc, ve které by měl konečné slovo říct soud, je toho dost, co lidi na náměstích plně opravňuje k vyslovení výzvy k Babišovu odchodu.
Za všechny důvody snad stačí uvést jeden - právě ten Krym. K tomu není potřeba dodávat žádnou konspiraci, protože fakt uklizení syna na území okupované Ruskem je pecka sama o sobě.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Vallun »

Argo - asno, Babiš dosud nebyl odsouzen, ani prvostupňově, za žádný trestný čin - to je pravda. Ale není to, sakra, nějak malý požadavek na premiéra? Navíc těch pdoezření kolem něj je víc než dost a u politiků z hlediska politické odpovědnosti platí presumpce nevinny dost omezeně. A to netřeba konspirovat...že jeho postup v kauze Čapího hníázda nebyl čistý se jeví dost pravděpodobné - jiná věc je, zda se takové jednání podaří prokázat - i bez ohledu na politické postavení je těžké prokázat takovouhle činnost. Naopak lze říct, že co máme zkšuenosti, tak v rovině správní (tedy rozhodnutí o odnětí dotace) se ten případ jeví jednoznačně a k porušení dotačních pravidel jednoznačně došlo. Existují navíc desítky kvalitně zpracovaných článků prokazujících, že Babiš v mnoha případech lhal.

Promiň, ale v minulosti ses proti takovým jeidncům dost ostře stavěl. Proč je najednou s Babišem všechno jinak? Jaký je tam rozdíl, který se nám nedaří postřehnout? Ano, má určité zásluhu z minulosti, kdy podporval boj proti korupci. Otázka ale je, zda to u něj nebyl účelkový postoj a zda nebránil tím i vyšetřování sebe sama - minimálně důvodné pochybnosti kolem Meřa prostě existují...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Log 1=0 »

eerieBaatezu píše:Mám dva tři originální nápady, ale dycky na nich najdu nějakou mouchu, takže jsem s nimi nikam moc nepokročil. :D
Dámy a pánové: eerieBaatezu v kostce.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od OnGe »

Perfekcionismus incarnate :)
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od eerieBaatezu »

Takže Vy mi tady nastavujete zrcadlo, nebo co? $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od York »

eerieBaatezu píše: 25. 11. 2018, 10:16 Takže Vy mi tady nastavujete zrcadlo, nebo co? $lol$
Ne, my ti ho jen úslužně podržíme poté, co sis ho nastavil sám ;-)
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů