Hlášky nejen z fóra

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

The S in IoT stands for security
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od eerieBaatezu »

Faskal píše: 7. 5. 2018, 09:00 Komentáře pod tímto:
https://www.youtube.com/watch?v=DBhB9gRnIHE
$lol$ Výborný. Už jsem asi tři stránky dolů a furt to nakládá.

edit: 20 stránek a furt dobrý $D
Obrázek
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Faskal »

RPG.net píše:So, I was amazingly bored at work today, and I came up with the following entirely useless game rating system:

A game's Psychic Snake Man index is determined by thinking about what parts of "psychic snake man" would feel inappropriate as a character pitch for the game. The game gets a point for each part of that concept thatdoesn't feel weird.

A similar (but quite different) concept is the Lesbian Stripper Ninja index.

Looking over my collection, I think Night Witches "scores" the lowest for both (it has a PSM of 0 and a LSN of 1), while the highest scorer is Monsterhearts (PSM of 3 and LSN of 2) or Apocalypse World (PSM of 2 and LSN of 3). A conversation with one of my coworkers revealed that, while D&D has a PSM of 2-3 (it starts at 2, peaks at 3 during 3.x, then shrinks back down to 2 afterwards), his settings have a PSM of 1 (no psychic powers and no snake-men).

Anyone want to share ratings of their own? Issues with my highly scientific system? Any additional rating systems in the same vein?
How about a game where the PCs consist of a Lesbian Stripper Ninja, a Psychic Snake Man, an Elven Cyborg Cowboy, a Jedi Vampire Elf, and a Vatican Warlock Assassin? That could be a viable set of concepts for a high powered Shadowrun game using lots of sourcebooks, although they sound a little magic-heavy.
Harder. gonna use a five scale for this, one point for each three word concept thats not weird
https://forum.rpg.net/showthread.php?82 ... -Man-Index
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Argonantus píše: 30. 5. 2018, 22:32 Badatelský duch mne přinutil shlédnout Jak čekají básníci na zázrak.
Bylo to velice poučné, i když velmi kruté. Včetně roztoužených komentářů na csfd.
Intenzivně jsem zatoužil, aby šla naše generace konečně do prdele.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Sosacek
Příspěvky: 25735
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Sosacek »

Fake spoiler z Infinity War: "jeste ze se Thanosova mama jmenovala Martha, jinak to mohlo dopadnout spatne."
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Sosacek
Příspěvky: 25735
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Sosacek »

Sex robots with health benefits are a giant tease, experts warn
These violent delights may indeed have violent ends, experts write in an editorial.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od OnGe »

Křižák z Tokia na fejsbůčku píše:Další zaplacená novinářská žumpa. Jelikož v posledním průzkumu agentury SANEP stouply volební preference SPD na 12,2%, tak novináři zase přichystali proti SPD další pomluvnou kampaň. Redaktorka Babišova IDnes, Barbora Janáková, chystá vymyšlený článek, že SPD prý trpí rozpory, protože od nás prý odešlo 11 lidí na Vysočině, 1 v Plzni, 1 v Libereckém kraji a několik v Moravskoslezském a Pardubickém kraji. A zde je moje odpověď, kterou jsem redaktorce na její dotaz poslal, posuďte sami: V hnutí SPD je aktuálně přihlášeno téměř 13 tisíc občanů ČR z toho je 7 tisíc členů, přičemž pro říjnové komunální volby stavíme kandidátky v téměř 300 městech a obcích, kde bude za SPD kandidovat téměř 10 tisíc členů a podporovatelů - v takto velké organizaci je normální, že se několika málo jednotlivcům něco v jejich místní organizaci třeba nelíbí a odchází, přičemž mnohonásobně více lidí zase přichází - a pro vedení SPD je důležité, aby veškerá činnost hnutí probíhala plně v souladu s demokratickými stanovami, které odsouhlasilo Ministerstvo vnitra v souladu s českými zákony. Na prvním místě je prosazování našeho programu, který jsme slíbili voličům. Z toho neustoupíme a zároveň nepřipustíme, aby v SPD vítězily osobní zájmy jednotlivců.
Jako jo, zákony jsou důležitý, ale prosazování našeho programu je na prvním místě.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Tak já nevím, mně to připadá jako až nezvykle civilisovaná odpověď. Umím si představit, že zvýrazněné by prohlásil kdekdo, možná by tam nebyl takový nejapný důraz na dodržování zákonů (protože normální člověk nemá potřebu zdůrazňovat, že jeho činnost je v souladu se zákonem, to je tak nějak samo od sebe... připomíná mi to dotazy některých našich zaměstnanců o tom, proč nemáme vnitřní předpis o ochraně osobních údajů či vnitřní předpis o zákazu využívání otrocké práce).
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od OnGe »

Možná je to věc vkusu, mě to ale od "zde je moje odpověď" připadá jak od NSDAP. Jako ne úplně obsahem, spíš v kontextu toho, co se říká a co se dělá. Jinak to řazení priorit spíš pobavilo. Stejně jako pobavilo, že jak byli po volbách všichni kamarádi, tak teď, když už je jasné, že s SPD nikdo nechce ani sedět v jedné lavici, tak to zase pálej na všechny strany.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od eerieBaatezu »

What if Lois Lane was never fooled by Superman's shoddy disguise, she just pretended for his sake because the male ego is so fragile
https://twitter.com/isabelzawtun/status ... 9381093377
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Obrázek
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Argonantus »

Bohové si nechali postavit skvostnou nemovitost v horách a nazvali ji Walhala.
http://www.hisvoice.cz/cz/articles/detail/194

Podobných žvejků je tam vícero.
Pracující logaritmus
Příspěvky: 791
Registrován: 10. 5. 2018, 07:17

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Pracující logaritmus »

Alexander Goldscheider píše:Před více než 20 lety jsem šel v Londýně na lumbální punkci (vzorek míšního moku) a den před tím mi telefonoval doktor, který měl zákrok provádět.
‚Jak se dostanete do nemocnice?‘
‚Je to od nás 15 minut autem, žádný problém.‘
‚Hm, ale vy byste neměl řídit!‘
‚To snad ovlivní vzorek?‘
‚Ne, ale potřebujete si alespoň hodinu před tím vzít Diazepam.‘
‚A kolik?‘
‚Jeden. 5 miligramů.‘
‚No, to se mnou nic neudělá, běžně to beru na spaní a už to moc velký efekt nemá.‘
‚Ať každopádně řídí vaše žena a vezměte si tedy alespoň dva. A víte co? Já si radši sám vezmu jeden!‘

PS. Punkci mi dělali v pátek po obědě v privátní nemocnici, kde zákrok a noc stály – pojišťovnu – 2,000 liber. Koncem odpoledne mi začal opuchávat krk, doktor už byl dávno pryč, a sestra, která mě měla na starosti, mi oznámila, že v celé nemocnici není ve skutečnosti jediný doktor a přestože bych měla ležet pokud možno bez pohnutí, tak mě asi budou musel převézt do neprivátní nemocnice – kde sice nebudu mít luxusní pokoj a jídlo, ale budou tam doktoři.
Naštěstí si můj doktor nevzal Diazepam ani před ani po punkci, byl tak hodný, že přijel urgentně zpět z domova, i když už mu skoro začínal šábes, píchnul mi injekci a ujížděl.
Největší zážitek měl náš malý Samuel, který se nemohl nabažit elektrické kontroly postele, na níž jsem měl ležet bez hnutí, a jezdil s jejími 5 pohyblivými částmi nahoru a dolů ostošest. Když ještě mohl sníst mou večeři, ve které byla také zmrzlina obalená v horké čokoládě, prohlásil, že do tohoto hotelu musíme jezdit častěji! V noci jsme se ale nakonec sebrali a jeli domů, protože být v nemocnici bez doktorů mi připadlo stejně (ne)bezpečné jako doma – kde jsem si pro jistotu vzal dva Diazepamy…
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Vallun »

Profesní psychotest: "představte si sklenici, v níž je přesně jedna polovina obsahu Vašeho oblíbeného nápoje, co si první pomyslíte? Že je poloplná nebo poloprázdná?"
"Kterej kretén nalil Volnay do poloviny sklenice?"
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášky nejen z fóra

Příspěvek od Vallun »

"Já nikdy nesnídám! Včera v poledne to byla výjimka..."
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů