Vtipy bez letecké dopravy

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Vallun »

Soudní přelíčení. Pan Hertz jako korunní svědek se již půl hodiny nachází pod křížovou palbou žalobce. Soudce přeruší jednání a starostlivě se pana Hertze ptá, jestli není výslechem unaven. Pan Hertz se usměje a opáčí:
" Unaven? Půlhodinovým výslechem? Po patnáctiletém manželství s mojí Sárou?"
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Jací jsou dva největší srbští vynálezci?
Tesla a Milošević. První vynalezl střídavý proud a druhý izolaci.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Vallun »

Tittelbaum, starý židovský antikvář, potkal známého, který prozradil, že právě vyhodil starou Bibli, kterou našel v zaprášené staré krabici.
"Vytiskl ji nějaký Gluten - cosi.“
"Snad ne Gutenberg?" hlesl odborník.
"Ano, to je ono!"
"Vy jste vyhodil jednu z prvních knih, které byly kdy vytištěny. Jeden výtisk byl nedávno prodán v dražbě za půl milionu dolarů!"
"Nemyslím si, že tato kniha za něco stála," odpověděl muž. "Měla všechny okraje počmárané poznámkami od nějakého chlápka jménem Martin Luther."
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Argonantus »

Hm, to je drsný humor.
Moje srdce sběratele se právě zastavilo při té představě.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Vallun »

Jo to jo...

Znáš dokureality sérii Pawn Stars? Tam jsou občas vidět věci...

https://en.wikipedia.org/wiki/Pawn_Stars
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Argonantus »

Znám.
Je to docela zajímavé srovnat, jak je americký trh úplně jiný.
Na plno věcí by Evropan koukal úplně nechápavě. A obráceně.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Vallun »

Jo, to určitě, ale občas se tam objeví i knižní skvosty, leckdy dost neskutečné, kniha z Newtonovy knihovny je v Las Vegas hodně nečekaná...naopak nejrůznější zajímavá vydání bible se čekat dají spíš:)

Trochu mne mrzí, že víno tam zatím bylo jen jednou, nějaká láhev champagne, ale totálně vyčpelá, jen jako dekorace...a známky jsem ještě nezachytil ani jednou...

Ale k věci - představ si Ricka Harrisonna na místě páně Tittelbauma - by měl vyvalené oči, jak Ledecká po super G - to bylo vidět i přes zrcadlové brýle:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Vallun »

Sedl jsem si v autobuse vedle kamaráda a on že mi řekne vtip: „Co budeš dělat, když uvidíš epileptika, co má záchvat ve vaně?“ „Nevím“, řekl jsem. „Přihodíš prádlo.“ Oba jsme se začali nahlas smát, jenže za námi se zvedl pán a rozhořčeně říká: „Tohle od vás bylo fakt hnusné, můj syn umřel ve vaně při epileptickém záchvatu. “ Hned jsme zmlkli a začali se omlouvat. Strašně jsme se styděli. „A jak se to stalo?“ Zeptal jsem se. „Udusil se ponožkou“, odvětil pán.

Vénovi bylo 55 let, šel do důchodu a protože byl dosud zachovalý, tak si ještě našel práci. Ale vypadalo to, že není schopen chodit do práce včas. Každý den přišel o pár minut pozdě. Jinak byl ale skvělý pracovník, takže si ho zavolal šéf, aby mu domluvil:
„Véno, děláš svou práci výborně, ale už mě nebaví tvé pozdní příchody do práce.“
„Já vím šéfe, pracuji na tom.“
„Dobrá, to rád slyším. Vím, že jsi předtím byl v armádě, copak ti říkali tam, když jsi přišel pozdě?“
„Dobré ráno, soudruhu generále!“

V porodnici: „To vaše mimino má takový inteligentní výraz…“ – „Nedivte se, vždy jsem s ním chodila devět měsíců na gymnázium!“

Žena jednou večer povídá: "Dvě věci umím nejlíp. Sekanou a štrůdl."
A manžel se ptá:" A tohle je která?"

„Prosimvás, není to prošlé?“
„Ne ne, ráno dovezené.“
„Ale ten hlávkový salát v té bagetě je nějak povadlý.“
„To je šunka.“

Když jsem šel dnes po ulici, zahlédl jsem dva slepce, jak se hádají a začínají se pomalu rvát.
Otočil jsem se na ně a zakřičel:“Vsázím deset tisíc na toho s tím nožem!“
Ještě nikdy jsem neviděl slepé tak rychle utíkat.

Otázka pro nablblé ochranné autorské mafie. Když pták letí a zpívá, je to interpret nebo hudební nosič?

Volá pán na policii: "Dobrý den, jel jsem autem a srazil jem nějakou husu. Co mám dělat?"
"Položte ji vedle silnice, ať ji nerozjedou další auta."
"Dobře. A co mám dělat s jejím kolem?"

Americký turista stojí v Paříži před Eifellovou věží a nadšeně si ji prohlíží:
"Nádherná věž! Kolik barelů nafty z ní denně vytěžíte?"

Ponechav své nové auto ve dvoře pod oknem, přišel tatínek domů v osm večer. První co udělal bylo že sprintoval k oknu kouknout se jestli je jeho nové auto v pořádku. Do dvanácti večer se tatínek přesvědčoval o stavu auta každých pět minut. Po odbytí dvanácté hodiny tatínek s obličejem bledým ze strachu skákal z postele kouknout se z okna na jeho nové auto každé tři minuty.
Kolikrát tedy tatínek koukal z okna když víme že auto mu šlohli v pět ráno?

Mám na vás dotaz. Týká se to alkoholu za volantem.
Včera jsme měli vánoční večírek a k večeři jsem vypil 8-9 piv (0.5L) a k dezertu jsem si dal ještě 5 až 6 vodek. Proto jsem se rozhodl nechat auto u restaurace a odjel jsem domů autobusem. Po cestě jsem si všiml policejní hlídky jak staví a pokutují ostatní auta, ale autobus nechali projet. Takže jsem se domů dostal bezpečně a bez stresu. To mě skutečně překvapilo.
A teď můj dotaz.
Autobus mi stojí za barákem a nevíte jak bych ho mohl nenápadně vrátit?

Někde v Grónsku.
"Tatínku, jsme lední medvědi?"
"Jasně, jsme lední medvědi."
Za chvíli: "Tatínku, a nejsem koala?"
"Ne, jseš lední medvěd!"
Jdou dál a za chvíli zase: "Tatínku, a nejsem medvěd brtník?"
"Ne, jseš lední medvěd! A proč se ptáš?"
"Protože je mi zima jak sviňa!"
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Vallun »

Rivka přijde za psychologem na sezení a povídá: Víte doktore Freude, ten můj Roubíček, stará se jen o svou matku, pořád do kola slyším: ,,Jak se má matka? Volala jsi matce? Kdy naposled jsi navštívila moji matku a tak dále. " V intimním životě je to taktéž bez zájmu o moji osobnost. Doktor Freud si pacientku vyslechne a povídá: No víte... musíte Vaše vztahy tak říct nažhavit, tak aby Váš muž měl zájem o Vás a v tu chvíli nemyslel na maminku, kupte si třeba svůdné černé krajkové spodní prádlo a v něm ho přivítejte hned doma po příchodu z jeho práce, potom si uděláme další sezení.
Rivka tak učiní, stojí u vchodových dveří v černém erotickém prádle, téměř nahá, Roubíček vyjde schody, zvedne oči na Rivku a zvolá: Ajvaj Rivka! Jsi celá v černém! Nestalo se něco matce!!!??

Král navštívil věznici a pohovořil si s vězni. Jeden za druhým, všichni tvrdili, že jsou nevinní, že jsou obětmi spiknutí a byla na nich spáchána strašlivá nespravedlnost.
Král se zeptal posledního vězně: "A co ty, taky jsi nevinný jako lilium?"
"Ne, Veličenstvo. Já jsem zloděj. Chytili mě a odsoudili."
"Ty uznáváš, že jsi kradl?" ujišťoval se překvapeně král.
"Ano, Veličenstvo."
Zloděje promptně vyhodili z vězení.
Ostatní vězni si začali hlučně stěžovat: "Vaše Veličenstvo, jak jste jen mohl? Propustíte usvědčeného zločince ,a nás....."
"Když já jsem měl strach," usmíval se panovník. "Bál jsem se, aby mi vás ten podlý ničema nezkazil, vy moje neviňátka."
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Vallun »

Jakmile se Ruth dozvěděla, že její 99letý dědeček zemřel, spěchala navštívit svou 95letou babičku, aby ji utěšila.
"Bubbe, je mi to tak líto. Jak zemřel Zeide?"
"V neděli ráno, když jsme se milovali, dostal infarkt."
"Ale Bubbe," řekla Ruth, "bylo vám oběma skoro sto. Nenapadlo vás, že by mohl být sex nebezpečný?"
"Ale samozřejmě," odpověděla její babička, "proto jsme se milovali vždy v neděli ráno, když jdou křesťané do kostela a zvoní zvon. To byl pro nás rytmus akorát, pomalý a vyrovnaný, jednoduše nahoru na bim a dolů na bam. A kdyby nejel kolem zmrzlinář s dodávkou, byl by váš děda ještě naživu."
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Vallun »

Obrázek
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od Vallun »

A tu máte jeden delší, ale za to přímo kulervoucí:

Von Štern udělal s tím novým příručím, s tím Kohnem, poslouchaj, fakt terno. Když byl u něj asi čtvrtej den, přišel tam takovej vytáhlej gój, sympatickej, takový zadumaný, modrý auge měl, jako by se s nima furt koukal do dálky... jak von se to menoval? Ňákej fógl jako, něco jako Hrdlička nebo tak; ale to maj šumafuk. Tak ten gój prej že jede do Afriky a že by se jako potřeboval vybavit.
A Kohn hned začne nosit pískový mantle, paraplíčko, boty šněrovací, vysoký, a hundecke na ně, toseví; no dva kufre toho bylo.
Pán byl spokojenej, ale pak, než vodešel, si eště vzpomněl, nemlich v tej Africe je nebezpečno. Nějakou flintu dyby měli. No měli. A pán zase, v tej Africe, tam je nebezpečno, ta flinta, bude stačit třeba i na krokodýla?
No to nevim, povidá Kohn. Počkaj mi chvilku, já se podívám, a šel za závěs.
Pán počkal chvilku a Kohn se vrací a v ruce má příručku. Ale podivaj, řiká ten Hrdlička, to je o tom, jak se loví jeleni, co já s tim v Africe?
Věděj, povidá Kohn, voni u nás lidi moc na krokodýly nechoděj. Ale to pude, to pude... tak to vemem vod začátku, ja? Takovej krokadýl, to je zvíře vodní, nicht war? Žije v řece. Jenže krokadýl je zvíře nejen vodní, ale vcelku i líné, takže to bude chvíli trvat, u tý řeky, než na něj natrefěj. Co tam budou celou tu dobu dělat? V řece je spousta ryb, v Africe tuplem - tak to jim přibalíme prouteček, podběráček taky, sadu háčků... a sesličku, jaja, přece u toho nebudou stát... takže voni seděj u tý řeky, lověj ryby, no ja, ale přece je nebudou pouštět zpátky, takový krásný zboží; takže bychom tu měli pro nich krásnej gril, přenosnej, nerez, přibalim i něco na topení, a štrajholz, ty sou u nás zdarma, to věděj, firma jako Štern, ta má vo zákazníky péči. Takže smažej rybu, u řeky, v Africe. Jenže taková ryba, než se usmaží, to chvilku trvá... že by si něco přečetli? Co bysme tak... hele, tady něco maj.
Strojní tabulky? Co s tim, prosimich, mám dělat?
Nechaj bejt, bude dlouhá chvíle, každý písmenko bude dobrý. Na ja, ale maj recht, vono je to nudný čtení, tak to se může stát, že usnou. Ale nic se nebojej, hned to bude, uviděj. Takže voni spěj u tý řeky, v Africe, a vyleze krokodýl. Takovej krokodýl, to je zvíře vodní, líný, ale taky zákeřný, takže počká, až voni usnou, ja? Ale krokodýl, to je zvíře sice zákeřný, ale taky hladový - a tak sežere tu rybu, pečenou, no řeknou, kdo by vodolal? No a pak už nejni hladový, zvíře, tak jich hnedle nesežere, a páč takovej krokodýl, to je zvíře - já vim, já vim - to je zvíře zvědavý, tak si řekne, co to tady čtou? A začte se do těch strojnickejch tabulek.
Jenže strojnický tabulky, to je nudný čtení, to věděj sám, takže za chvíli krokadýl usne. Tak už tam spíte dvá. Jenže kdo dřív usne, ten se taky dřív probudí, takže voni se vzbuděj první, vašnosto, a koukaj, krokadýl... a co udělaj, aha?
No vezmu tu vaši flintu a třelim ho!
Ja, ja, ale von takovej krokadýl, to je zvíře zvědavý, ale taky děsně velký, s tlustou kůží, co když ho nezastřelej?
No to pak nevim.
A právě proto sou u nás! U nás se neztratěj! Podívaj se, tady jim nabalím kovadlinu, špendlik, jabko... co ještě chybí... jo, tuhle hůl, turistickou, a dalekohled, žádnej šmejd pravej Cajz! A dvě esa, kulový, na ty nesměj zapomenout. Takže dva paklíky vod Alše malovaný, esa vyndaj a daj si jich do rukávu.
Prosimvás, povidá ten Hrdlička, nebo jak se menoval, co s tím budu dělat?
Počkaj, počkaj... takže, krokadýl je zvíře velký, puškou ho jen tak netřelej. tak si vezmou toho Cajze, ale kouknou do něj vobráceně, kapiš? A rázem bude krokadýl úplně mrňavounkej. Pak už se nebojej a píchnou ho tim špendlíkem, to pude, to je Igla, nějaká marka! A krokadýl se vzbudí a zařve a páč je to zvíže velký, zvědavý, ale taky vzteklý, začne jich honit, ja? A tak běžíte, vod řeky, to je důležitý, palmama a tak, a už sou unavenej, krokadýl jich dohání - stíhaj mě sledovat?
Jojo, jo.
Takže už sou unavenej, ale krokadýl nejni jen zvíře vzteklý, ale taky zarputilý, a tak už jich doháněj. A teď je ta chvíle, šáhnou do ruksaku - tady je jeden echtovní, vod Greinera, ten něco vydrží - šáhnou do ruksaku a vyhoděj tu kovadlinu. A hned se jim běží lepšejc. A tak běžej a běžej a sou v poušti.
Jenže takovej krokadýl, to nejni jen zvíře zvědavý, zarputilý, ale taky vytrvalý, a tak jich už zase dohání. Všude poušť, vokolo, co budou dělat?
No, co budu dělat?
Šáhnou do rucksaku, přece. A vyndaj jabko.
Jabko? V takový chvíli budu akorát jíst jabko!
Jaký jíst? Zahoděj ho! A jak známo, jablko nepadá daleko od stromu, tak na něj hnedka vylezou. Krokadýl doběhne, a jak známo, je to zvíře zvědavý, vytrvalý, ale taky tvrdohlavý, ten toho nenechá, začne se na ten strom sápat, vyvrací ho. A voni ho píchnou tou turistickou holí.
Počkaj, předtim nestačila flinta, a teď ho budu šťouchat holí?
Neskáčou mi do výkladu. Takže ho šťouchnou holí, ale pořádně! A krokadýl spadne a zařve Voko!!!
No a voni šáhnou do rukávu a přebijou mu to těma dvěma esama. To krokadýl nečekal, tak kouká, tim zbylym vokem, dvě esa, vobě kulový, vrtí tou zubatou tlamou, "No to sem z toho jelen..."
A na jelena už maj příručku, nicht war?
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od MarkyParky »

Occamova břitva by se měla aplikovat i na vtipy.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od ilgir »

Toto je ta nejdelší verze tohoto kaměňáku, kterou jsem kdy četl.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Vtipy bez letecké dopravy

Příspěvek od York »

MarkyParky píše: 18. 3. 2018, 08:01 Occamova břitva by se měla aplikovat i na vtipy.
Občas stačí číst od konce.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti