Každodenní šílenství a bizár

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Vallun »

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-r ... apeni.html

Důkaz, že i počítače mohou chlastat :D
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od PardGalen »

https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=60CF40EF

Sraz RPGfora by mohl být zajímavější než obvykle.
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Pieta »

A my s Modernou zase ostrouháme.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Resurrection »

LOL

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ba ... o-40367946

To je fakt gold, genialni trolling.
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Jiron »

Jerson píše: 26. 8. 2021, 13:33 Fakt nevím, proč mě za tohle kritizujete, jak kdybyste mě znali první den :-)
Tahle Jersonova hláška mě až nečekaně triggrovala. Jasněže ji myslel v žertu a nadsázce ale hned mě to nastartovalo.
Vlastně to znamená, že se lidi můžou chovat jakkoli ale musí v tom být konzistentní. Dokud jsou konzistentní, je všechno v pořádku.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Jerson »

Jirone, pro mě je důležité, že část z těch, jejichž výtvory kritizuju, si z té kritiky vezme to co je pro ně užitečné. A tedy že těm lidem pomáhám - ať už si lidé okolo myslí cokoliv. Dokonce to má za následek, že na každé čtyři takové kritické rozbory se najde jeden člověk, který mi pošle svůj výtvor se slovy "Jersone, líbí se mi, jak umíš věci rozebrat na atomy - můžeš mi rozebrat můj výtvor"?

Nicméně z toho bych určitě nechtěl vyvozovat, že ať se lidé chovají jakkoliv, tak je to v pořádku, dokud jsou konzistentní. Kdybych konzistentně lidem psal "tvůj výtvor je shit, už nic nepiš a jdi se zahrabat", tak by to bylo jednoznačně špatně.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Jiron »

Jerson píše: 26. 8. 2021, 15:06 Jirone, pro mě je důležité, že část z těch, jejichž výtvory kritizuju, si z té kritiky vezme to co je pro ně užitečné. A tedy že těm lidem pomáhám - ať už si lidé okolo myslí cokoliv. Dokonce to má za následek, že na každé čtyři takové kritické rozbory se najde jeden člověk, který mi pošle svůj výtvor se slovy "Jersone, líbí se mi, jak umíš věci rozebrat na atomy - můžeš mi rozebrat můj výtvor"?

Nicméně z toho bych určitě nechtěl vyvozovat, že ať se lidé chovají jakkoliv, tak je to v pořádku, dokud jsou konzistentní. Kdybych konzistentně lidem psal "tvůj výtvor je shit, už nic nepiš a jdi se zahrabat", tak by to bylo jednoznačně špatně.
Mě se spíš díky tomu tvému prohlášení spustil myšlenkový vlak, to nebylo proti tobě. Užitečnost tvých rozborů nijak nerozporuju, jenom bych s tvými hráči asi hrát nechtěl. Mívám tendence dávat do dobrodružství věci, které si myslím, že tam patří a hráči se jich pak chytají protože "kdyby to nemělo význam v příběhu, tak by to tam nedal". :-)
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Sosacek »

Teda, nevim jestli vetsi bizar je intenzita OSeR chvalozpevu, nebo Jˇty poznamky o tom ze to hromadne znasilneni melo byt zpracovane lepe a realisticteji.
But nobody came.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Sosacek »

Obrázek
But nobody came.
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 665
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od komi »

web pana poslance Volného a jeho strany píše: Očkování proti covidu přirovnal Volný k pokusům nacistického lékaře Mengeleho. Tvrdě se také opřel do firmy Pfizer. „Jestli si myslíte, že rozlišují mezi dětmi v Africe, jižní Americe nebo Evropě, nerozlišují. Jediný důvod, proč si tady na náměstí nepostaví tu svou polní nemocnici, tak je ten, že jste příliš chytří,” hřímal poslanec.
a hned plynule pokračuje:
web pana poslance Volného a jeho strany píše: V Bělorusku žije 10 milionů obyvatel. Měli vloni Silvestra, my jsme museli sedět doma. Další psychologická operace vlády. Jestli ten národ bude držet hudbu a krok, i když jim zakážeme Silvestra. No a ten národ bohužel většinově tu hubu a krok držel. Bělorusové oslavili Silvestra, oslavili si Velikonoce. Na nás si vláda vyzkoušela, jestli nejdůležitější křesťanský svátek necháme prostě jenom tak bez povšimnutí. Bohužel, nadpoloviční většina národa si nechala zakázat Velikonoce. V Bělorusku je měli, ve Švédsku, v Norsku taky,“ upozornil Volný

„Takže v Bělorusku oslavili Velikonoce, Silvestra, Vánoce a mají necelé tři tisíce mrtvých. To je deset procent toho, co my. Deset procent!“ upozorňoval.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Sosacek »

"Hrad promluvil po dvou dnech. Prezident není ohrožen na životě"

Tyjo a ja uz cekal ze zacnou v televizi vysilat Labuti jezero.
But nobody came.
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 665
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od komi »

Jo, a příčina prý dehydratace a vysílení.

Taky mu tam občas musí pumpař s vlekařem přistrčit sklínku s vodou k vozíku, jinak jim moc dlouho už nevydrží.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Co vím, tak alkohol má známé dehydratační účinky?
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Vallun »

No ty.....

Dorazila žádost vězně z věznice H.S. o bezplatné zapůjčení mluvicího papouška podaná prostřednictvím OS Sokolov, který by na tomto soudě pořád dokola opakoval: "zašlete už konečně protokol z 21.6.2021 panu X" dokud mu tento nebude skutečně zaslán.
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů