Každodenní šílenství a bizár

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16253
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od MarkyParky »

Aha, tak proto se už teď tolik nelétá. Chemtrails už svou úlohu splnily a dál nejsou potřeba, přechází se do další fáze.

Budu si muset najít jinou práci, letectví je bez prachů za chemtrails doomed.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Já vím... piony-priony, potato-tomato.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

(Očkovaní)-geneticky upravení lidé se dají snadno poznat,podle šesté čakry,znamením šelmy,tito lidé,stvrdili svým podpisem při očkování smlouvu s ďáblem,a to změnou odpojení od energie Boha,kterou bylo energeticky zásobeno tělo.Přitom to aktu očkovacím ,zde došlo ke změně ,k přepojení na energetiku na Planetu Orionu.Dále,z důvodu dřívějšího zásahu samotného Boha na šachovnici Zemi a jeho přítomnosti na planetě Zemi a vítězství světlých sil,došlo k přerušení tohoto výživového,ďábelského energetického toku z Planety Orionu.
Je to úplná studnice. Ale teda tohle mě překvapilo, já jsem měl vždycky problém s planetou Antares, naopak Orion byl dost fajn.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
jjelen
Příspěvky: 2498
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od jjelen »

Eleshar_Vermillion píše: 31. 5. 2021, 16:54
(Očkovaní)-geneticky upravení lidé se dají snadno poznat,podle šesté čakry,znamením šelmy,tito lidé,stvrdili svým podpisem při očkování smlouvu s ďáblem,a to změnou odpojení od energie Boha,kterou bylo energeticky zásobeno tělo.Přitom to aktu očkovacím ,zde došlo ke změně ,k přepojení na energetiku na Planetu Orionu.Dále,z důvodu dřívějšího zásahu samotného Boha na šachovnici Zemi a jeho přítomnosti na planetě Zemi a vítězství světlých sil,došlo k přerušení tohoto výživového,ďábelského energetického toku z Planety Orionu.
Je to úplná studnice. Ale teda tohle mě překvapilo, já jsem měl vždycky problém s planetou Antares, naopak Orion byl dost fajn.
Tj taky to tadesco?
(každopádně boží)
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Jo, to je z diskuse pod článkem.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Jiron »

MarkyParky píše: 31. 5. 2021, 16:41 Budu si muset najít jinou práci, letectví je bez prachů za chemtrails doomed.
Dej vědět cos našel, taky dělám v chemtrails průmyslu. Mohli bychom vypravit diplomatickou výpravu na orion a zařídit další změnu dodavatele energií. Jen nevím jestli budou ochotni jednat s plochou planetou...
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 665
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od komi »

Jiron: Kde jsi žil posledních pár milionů let? Vždyť na tuhle diplomatickou výpravu na Orion už dávno letíme! Jak asi vysvětlíš, že věci padají dolů, když neexistuje gravitace?

He?

No, nevíš, co?

Tak já tě poučím! Naše zeměplacka už dávno letí na Orion a zrychluje o konstantní přírůstek 9.8m/s^2.

Tady máš i zdroj, kde je to dokázané, kdyby se ti to nezdálo: https://wiki.tfes.org/Universal_Acceleration
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Jiron »

Díky. Mám vyvinuté kritické myšlení a když je zpráva ozdrojovaná, poznám, že je to pravda. Ale teď když to říkáš tak máš asi pravdu. To mi asi Soros už přepisuje paměť sítí 5G.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Pieta »

komi píše: 1. 6. 2021, 11:32Jiron: Kde jsi žil posledních pár milionů let? Vždyť na tuhle diplomatickou výpravu na Orion už dávno letíme! Jak asi vysvětlíš, že věci padají dolů, když neexistuje gravitace?

He?

No, nevíš, co?

Tak já tě poučím! Naše zeměplacka už dávno letí na Orion a zrychluje o konstantní přírůstek 9.8m/s^2.

Tady máš i zdroj, kde je to dokázané, kdyby se ti to nezdálo: https://wiki.tfes.org/Universal_Acceleration
Boží!
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Sosacek »

Jiron píše: 1. 6. 2021, 12:08 Díky. Mám vyvinuté kritické myšlení a když je zpráva ozdrojovaná, poznám, že je to pravda. Ale teď když to říkáš tak máš asi pravdu. To mi asi Soros už přepisuje paměť sítí 5G.
Aha takze uz mas taky vakcinu?
But nobody came.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Jiron »

Ne, mám internet od O2 takže mi to něco přidává do kyslíku.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Sosacek »

Příliv kauz ‚à la Feri‘ nečekám, říká šéf Soudcovské unie. Vysvětluje rozdíl mezi znásilněním a sexem bez souhlasu
But nobody came.
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2690
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Log 1=0 »

Sosacek píše: 6. 6. 2021, 23:23 Příliv kauz ‚à la Feri‘ nečekám, říká šéf Soudcovské unie. Vysvětluje rozdíl mezi znásilněním a sexem bez souhlasu
Nevím, co to je za člověka, kdy, kde a co konkrétně říkal. Takže z uveedeného neposoudím, jestli popisuje "stav jak by to podle něj mělo být", což by bylo na pěst v rytířské rukavici, nebo "stav, který aktuálně platí v tomhle blkánistánu" a v tom druhém případě mu to těžko mít za zlé. Protože když jsem se posledně dívat do TZ, tak bylo znásilnění definováno o dost úžeji, než by mělo.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Sosacek »

Looking to hear your thoughts regarding the vaccine and if/when you think shit will hit the fan?

I’m from Ontario and I think we are going to have a somewhat normal summer but come fall, I think vaccinated people are going to start getting very sick... if Society was going to collapse over this, do you think we would start to see it in the fall or do you think it will take longer then this?

Is anyone else preparing for the worst? Everything that is going on just feels so wrong and evil yet everyone around me thinks we are home free because they’ve been vaccinated.

Personally I plan to spend most of my summer stocking up on as much food and supplies as I can... am I losing my mind??
Jako reverzni prepper je novinka $D
But nobody came.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od York »

Mám dojem, že jsem je v nabídce viděl i předchozí dva ročníky.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů