Každodenní šílenství a bizár

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

https://talkingpointsmemo.com/muckraker ... tizenshiop
To defend his proof-of-citizenship law, Kansas Secretary of State Kris Kobach on Monday summoned a witness who used the state’s hearing process to prove her citizenship. Kobach’s goal was to show that the rarely used process was not burdensome, and was a feasible way for people without their birth certificate or other citizenship documents to register to vote.
“I was working to just be a citizen,” French said. “And I thought, ‘I don’t look funny, I don’t talk funny, I’ve been here all of my life.’ And I just couldn’t imagine having to go through this procedure to prove that I live here and that I can vote.”

She told the ACLU she was trying to be funny.
Z diskuse pod článkem
My mom was born at home in 1925. She had a devil of a time getting a passport because her parents never got around to filing her birth certificate. Something about her only being a girl.

And she lived in the same State all her life. I seem to remember her having to get her older brother, who was a US diplomat, to write a letter stating that he remembered her being born. He would have been five at the time.
And also, she submitted her family bible, high-school records, and church records. So if you're a home-schooled atheist, then what? Does your library card count?
Just curious, if her birth record had been in a Koran, would that have been acceptable?
Or pick your book...
Maybe this old hag shouldn't be voting at all. We have no legal record that she was ever born in the States, besides some random scrip in an alleged family bible.
A můj oblíbený:
And then she talked about how hard she worked for it and said that it was an important right to have. Sounds like it was a pain in the ass. If only getting an assault rifle was this hard!
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od OnGe »

OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4817
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od midewiwin »

Jak se obul do Najbrta, tak to kvůli Světu pod hlavou nejspíš nebylo. Řekla bych, že si Kačenka pouštěla Tondu Blaníka a tatínkovi ukázala nejlepší sekvence.
Čas neexistuje.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od jjelen »

Česko hledá důstojného nástupce pana prezidenta...
Obrázek
(eh, nešel by ten obrázek zmenšit? nebo nějaký rozklikávací text, to je co fóru nejvíc chybí!)
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Log 1=0 »

Jjelen:
Nějaká čtenářka se ptá svého oblíbeného politického komentátora a esejisty, jestli by nechtěl kandidovat na prezidenta. Co je na tom bizarního či šíleného? V diskusích pod články se podobné chvalozpěvy objevují docela často. A co se týče volby oblíbeného komentátora, Vondruška píše dobře. Sice blbosti, ale dobře. A že ty blbosti někdo žere? Na to už jsme si snad taky mohli zvyknout.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od jjelen »

Hm, tak si ještě jednou přečti můj koment k tomu (uznávám, představa Vondrušky coby hlavy státu mě zděsila, jakkoliv si moc nedovedu představit jak by se to mohlo stát... na druhou stranu se brzo objeví jiní, opravdičtí a ještě horší adepti... a to už sem patří*)

*ne, nemyslim že by to mělo někoho překvapit, na druhou stranu proč to v tom znechucování se nad Milošem či odpočítávání let/měsíců/týdnů co zbývají nepřipomenout...
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Sosacek »

Tohle video - bezny den v USA
https://streamable.com/jxqu8

EDIT: nekdo vyrobil verzi s hudbou, coz je jeste vetsi bizar
https://streamable.com/m3267
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Quentin »

Sosacek píše: 23. 3. 2018, 21:32 Tohle video - bezny den v USA
https://streamable.com/jxqu8

EDIT: nekdo vyrobil verzi s hudbou, coz je jeste vetsi bizar
https://streamable.com/m3267
Sotva jsem viděl to první, hned mi bylo jasné, jaký song to bude :D
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Sosacek »

Obrázek
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Faskal »

Viděl jsem film Ztratili jsme Stalina. Bylo to docela zajímavé. Do tohoto tématu to ale přesouvá tento komentář:
Zajímavosti na csfd píše:Ruské ministerstvo kultury odebralo snímku povolení promítat. Právníci ministerstva ve filmu shledali „příznaky extremismu“, je prý „zaměřen na vyvolávání nenávisti a zášti a ničení důstojnosti ruského (sovětského) člověka“ a „křiví minulost, aby období 50. let v životě sovětských lidí vyvolávalo jen hrůzu a odpor“.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4817
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od midewiwin »

Chci vidět. Chruščova hraje Steve Buscemi a je to avizované jako komedie. $:)
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Faskal »

Jop. A Chruščov byl famózní.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
jjelen
Příspěvky: 2503
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od jjelen »

Ty jo, já jsem na vážkách... kámoš viděl a nic moc, já si pustil In the Loop (ten samý režisér, prý dost podobné, alespoň co do typu humoru) a za mě teda nic moc (ale zas kam se hrabe britské ministerstvo na SSSR počátkem 50. let, že...)
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Log 1=0 »

You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Greek extreme metallers ROTTING CHRIST have been arrested in the Eastern European state of Georgia on spurious grounds involving charges of terrorism allegedly based on the band's name.
http://www.blabbermouth.net/news/rottin ... n-georgia/
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Eleshar_Vermillion a 14 hostů