Každodenní šílenství a bizár

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re:

Příspěvek od Lemmy »

Sadako píše: 17. 4. 2018, 21:28
Greek extreme metallers ROTTING CHRIST have been arrested in the Eastern European state of Georgia on spurious grounds involving charges of terrorism allegedly based on the band's name.
http://www.blabbermouth.net/news/rottin ... n-georgia/
Tak black metalisti to mají obecně těžké... Megadeth nechce hrát na stejné stage jako Rotting Christ, protože Mustaine je "křesťan" (v tomhle případě mám obzvlášť pocit, že členové Rotting Christ mohou být chováním a hodnotami nakonec mnohem větší křesťani, než Mustaine), Mayhem zrušila antifa koncert, Behemoth byly souzený v Polsku, atp...
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18575
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Jan Čulík píše:Vydání blábolu Romana Jocha je především důkazem neuvěřitelného úpadku Lidových novin, obdobně jako důkazem úpadku Práva je vydávání blábolů Václava Klause mladšího či Alexandra Tomského. Nemyslím, že by vůbec stálo zato tyto nesmyslné elaboráty komentovat, kromě poukazu na to, jak strašnou úroveň má dnešní český tisk.
https://blisty.cz/art/90701-proc-roman- ... rmana.html

Hustý, i Čulík už cítí potřebu bránit úroveň české žurnalistiky... Neumím si to vysvětlit jinak, než že mu mainstreamový tisk začal lézt do zelí, odvádět rusofilní čtenáře a rozkládat byznysplán. Kam jsme to kurva došli.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2697
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Log 1=0 »

Eleshar_Vermillion píše: 23. 4. 2018, 22:35
Jan Čulík píše:Vydání blábolu Romana Jocha je především důkazem neuvěřitelného úpadku Lidových novin, obdobně jako důkazem úpadku Práva je vydávání blábolů Václava Klause mladšího či Alexandra Tomského. Nemyslím, že by vůbec stálo zato tyto nesmyslné elaboráty komentovat, kromě poukazu na to, jak strašnou úroveň má dnešní český tisk.
https://blisty.cz/art/90701-proc-roman- ... rmana.html

Hustý, i Čulík už cítí potřebu bránit úroveň české žurnalistiky... Neumím si to vysvětlit jinak, než že mu mainstreamový tisk začal lézt do zelí, odvádět rusofilní čtenáře a rozkládat byznysplán. Kam jsme to kurva došli.
Tys z Britských listů mnoho nečetl, že?
Úroveň české žurnalistiky řeší JČ snad už 10 let.
Stejně dlouho tam vychází více či méně oprávněné (kdysi mi přišlo, že méně, teď ovšem více, ne že by se výrazně posouval obsah, ale spíš situace kolem) protiruské články Karla Dolejšího.
Ten je nadále členem redakce, na rozdíl od Štěpána Kotrby, který se přesunul do Parlamentních listů, kde jsou jeho podivné názory více oceňovány.
Publikují tam i "prorusky" orientovaní autoři (Daniel Veselý), ale ve výsledku jen dodávají na rozmanitosti a snad i objektivitě. V konečném součtu to je jasně proevropský, prodemokratický a prohumanistický web.
Opravdu by mne zajímalo, kde se vzal ten nesmysl, že je proruský, to není ani náhodou.
Naopak varuje před hrozbami postfaktična.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4819
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od midewiwin »

Log 1=0:
Přesně. Rusofilní čtenáře BL vypudil Karel Dolejší.
Britské listy jsou dnes pro ně málem nepřítel č. 1.
Čas neexistuje.
Argonantus
.
Příspěvky: 18112
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Argonantus »

Čulík i zde? Rozdvojil se nám do dvou témat. Děsivé.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18575
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Log 1=0 píše: 24. 4. 2018, 00:54 Tys z Britských listů mnoho nečetl, že?
V poslední době skutečně nikoliv.
Log 1=0 píše: 24. 4. 2018, 00:54Opravdu by mne zajímalo, kde se vzal ten nesmysl, že je proruský, to není ani náhodou.
Naopak varuje před hrozbami postfaktična.
Protože tomu tak před určitou dobou dost bylo.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2697
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Log 1=0 »

Eleshar_Vermillion píše: 24. 4. 2018, 22:39
Protože tomu tak před určitou dobou dost bylo.
Tak to muselo být fakt hodně dávno. Já je čtu pravidelně nějaké ty roky (no minimálně sedm to být muselo), a nikdy tak na mě jako celek nepůsobily. Jo, psala tam různá podivná individua typu Kotrba, ale psal tam i Dolejší, který to celkem vyvažoval.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Argonantus
.
Příspěvky: 18112
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Argonantus »

Mně byly Moskevské listy pravidelně podsouvány různými lidmi v době, kdy jsem četl Neviditelného psa, a vpodstatě lituji veškerého času, kterí jsem jim kdy věnoval. Stejnou chybu už neudělám.
Respektivě, udělal jsem ji, přečetl si ten článek proti Jochovi, a byla to zase chyba.

EDIT: Vlastně jsem četl tenhle plátek hodně i v období causy justiční mafie, neb tenhle spolek klávesnicí agenta Jemelíka docela masivně komentoval tuto záležitost, typicky poněkud jednostranným způsobem.
Názory agenta Čulíka nikdy nepřekonaly úroveň toho výtlemu, co připojil v naposled citovanému článku. Ježto ho lid nezvolil vítězem voleb, narozdíl od jiných agentů, tak se jeho názory naštěstí netřeba zabývat.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4819
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od midewiwin »

Nikdo po Argonantovi samozřejmě nemůže chtít, aby šel do takového promoskevského bizáru, jako jsou BL...
Ale kdyby se přemohl, pak pod štítkem "Rusko za Vladimíra Putina" najde články a zprávy, které mají k promoskevské orientaci podstatně dál než mnozí zasloužilí bijci ze Psa.
Dnešní Blisty nejsou jen Čulík, i když ten v mnoha ohledech pořád mele svou.
Například už zmíněný Karel Dolejší je přijatelnou omluvou pro ty, co na Blisty nakukují.
Viz https://blisty.cz/art/89749-ruske-mezik ... izuje.html
Čas neexistuje.
Argonantus
.
Příspěvky: 18112
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Argonantus »

.
Naposledy upravil(a) Argonantus dne 26. 4. 2018, 09:10, celkem upraveno 1 x.
Argonantus
.
Příspěvky: 18112
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Argonantus »

Čtu si životopis Karla Dolejsiho a nechápu co by mi mohl tento člověk říci chytrého.
Čtu si nepodepsany článek jak je jaderný válka najednou myslitelna a nejen že perfektne dodržuje moskevský politiku ale i formu a styl z roku 1983.
Zase pár minut života pryc.
Hledám dal. Varoufakis odhaluje ze Marx a Engels v manifestu hlásal i kapitalismus. Rusko obvinil o Británii ze zabili Rasputina. Česka média bagatelizovat tragédii ktera doprovázela vznik Izraele. Antisemitsky vytlem. Karel Dolejší o Zemanovi na sjezdu komunistů.
Nic nic nic zem neslicna a pusta.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4819
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od midewiwin »

Nic nic nic zem neslicna a pusta.
Možná. Nežijí tam draci.
Ale tvrdit, že to je prokremelský web? Ts ts.
Čas neexistuje.
Argonantus
.
Příspěvky: 18112
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Argonantus »

Ten jaderný článek byl přímo vzorný.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4819
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od midewiwin »

Kdo vyjadřuje obavy z destabilizačních dopadů nové americké doktríny, ale potenciálně mnohem horší důsledky nového směru v ruském strategickém jaderném zbrojení ho nechávají chladným, říká tím docela jasně, na čí straně jsou jeho sympatie a preference.
Myslíš tohle?
Čas neexistuje.
Argonantus
.
Příspěvky: 18112
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Argonantus »

Myslím že je to ono. Nabídlo mi to aktuální vydání které je rok stare.
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 8 hostů