Každodenní šílenství a bizár

Diskuze na neherní témata.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od OnGe »

no vy se tomu smějete, ale já tomu dávám nejvýš pár dní, než mi to někdo přesně takhle vysvětlí. A bude to myslet vážně. Navrch přihodí křesťanské hodnoty... šmarjá!
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Sadako
Příspěvky: 5293
Registrován: 28. 1. 2007, 21:15
Bydliště: Stadt von Morgen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Není náhodou v Sýrii docela početná křesťanská komunita, která dostala stejně jako ostatní při tom konfliktu slušně po tlamě? Tzn. mezi nebohými sirotami může být klíďo křesťan, kdyby se někdo chtěl začít ohánět hodnotami.
A teda, já nevím, chodila jsem do školy s bosenskými muslimy a nějak invazi neprováděli, nebo byli teda supertajní. Z mých spolužáků učitelku zmlátil akorát slušný Čech.
My Lovecraft is full of dreams (and tentacles)!
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re:

Příspěvek od York »

Sadako píše: 17. 9. 2018, 14:51A teda, já nevím, chodila jsem do školy s bosenskými muslimy a nějak invazi neprováděli.
Asi nechodili do správného kroužku. V době výuky a o přestávkách se samozřejmě invaze provádět nesmí.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od OnGe »

V Sýrii všechny křesťany ukamenovali, upálili, nebo ukamenovali hořícími kameny. Proto tam taky Putin poslal armádu, aby tomu zabránil, ale vrazi z volstrýtu mu to všemožně kazí. Přece.

Obávám se, že doba, kdy přijatelní uprchlíci byli praktikující křesťané, už pominula. Teď je trend nebrat nikoho, protože riziko je příliš vysoké. Nakonec, ten týpek, co ho sebrali za připravování teroristického útoku, byl taky praktikující křesťan, než se stal Abdulem. Hej, asi je na čase začít zřizovat rezervace pro slováky.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Pracující logaritmus
Příspěvky: 791
Registrován: 10. 5. 2018, 07:17

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Pracující logaritmus »

OnGe píše: 17. 9. 2018, 14:46 no vy se tomu smějete, ale já tomu dávám nejvýš pár dní, než mi to někdo přesně takhle vysvětlí. A bude to myslet vážně. Navrch přihodí křesťanské hodnoty... šmarjá!
To fandíš tomuto národu. Tohle už na ošklivých místech internetu běží dávno.

Rezervace pro Slováky je kravina, ale rezervace pro jednoho velmi konkrétního Slováka by byla fajn.
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od OnGe »

Pracující logaritmus píše: 17. 9. 2018, 15:14 To fandíš tomuto národu. Tohle už na ošklivých místech internetu běží dávno.
Já vím - dávám pár dní tomu, než to takhle někdo bude vysvětlovat mě, ne že to napíše na internety. K tomu nemusíme ani chodit na moc ošklivá místa, stačí podčlánkové diskuse na běžných zpravodajských webech.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Pracující logaritmus
Příspěvky: 791
Registrován: 10. 5. 2018, 07:17

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Pracující logaritmus »

OnGe píše: 17. 9. 2018, 15:25 K tomu nemusíme ani chodit na moc ošklivá místa, stačí podčlánkové diskuse na běžných zpravodajských webech.
To jsou v jistém ohledu velmi ošklivá místa.
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od OnGe »

Pravé dno je ještě mnohem, mnohem hloubjeji.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od PardGalen »

Kde se potápět když chci pravé dno vidět?
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od OnGe »

To se radši ani neptej.

Já už se nějakou dobu nepotápím, ale viděl jsem místa, kde se oslavoval Breivik a zdůvodňovalo se, proč udělal správnou věc a podobně. Mám pocit, že tou dobou jsem s potápěním přestal. Současně jsem si celkem jistý, že jsem olovnicí o dno ani nezavadil a ještě je kam klesat.

Obrázek

Teď už jenom tak šnorchluju nějaký mainstreamy, jako Tomia a tak.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Fritzs »

PardGalen píše: 17. 9. 2018, 16:26 Kde se potápět když chci pravé dno vidět?
https://8ch.net/pol/catalog.html
https://dailystormer.name/
http://voxday.blogspot.com/

:wink:
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Sosacek »

d20.cz
But nobody came.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od PardGalen »

Paráda. Jen jsem tam tak zběžně nakoukl a hned jsme se dozvěděl, že fanoušci scifi kryjí pedofily.
Až budu zase jednou pociťovat příliš radosti ze světa, tak vím kam se jít umravnit.
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

ilgir píše: 17. 9. 2018, 14:28 Hlavně to byly nevinné židovské děti, a ne zákeřný islamo-invazní potěr.
No hlavně že byly někde jinde a my se o ty židáky nemuseli starat.
Onge píše:Já vím - dávám pár dní tomu, než to takhle někdo bude vysvětlovat mě, ne že to napíše na internety. K tomu nemusíme ani chodit na moc ošklivá místa, stačí podčlánkové diskuse na běžných zpravodajských webech.
Nebo nějací prarodiče. A popravdě bych z určitých kruhů čekal i to jásání, jak jsme se zbavili židáků.
K tomu nemusíme ani chodit na moc ošklivá místa, stačí podčlánkové diskuse na běžných zpravodajských webech
...
...
Já už se nějakou dobu nepotápím, ale viděl jsem místa, kde se oslavoval Breivik a zdůvodňovalo se, proč udělal správnou věc a podobně.
Já jsem tohle teda na běžných zpravodajských serverech tehdy teda celkem běžně viděl. "je to strašné, ale ten chudák kluk vlastně neměl jinou možnost" byl ještě jeden z těch méně hrozivých typů příspěvků.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Každodenní šílenství a bizár

Příspěvek od Jerson »

PardGalen píše: 17. 9. 2018, 20:52 Paráda. Jen jsem tam (na D20.cz?) tak zběžně nakoukl a hned jsme se dozvěděl, že fanoušci scifi kryjí pedofily.
Až budu zase jednou pociťovat příliš radosti ze světa, tak vím kam se jít umravnit.
Kam že jsi to přesně koukal?
Odpovědět

Zpět na „Rozličný pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů